[VX] Krwawy Rytuał

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

[VX] Krwawy Rytuał

Post autor: Crashykk »

Obrazek

Witam, dziś chciałem pokazać wam mój projekt konkursowy,
który stworzyłem na Ultima Tournament III.
Może zawierać drobne błędy, ale mam nadzieję, że nie utrudni to gry. ::)
Spoiler:
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, 00:27 przez Crashykk, łącznie zmieniany 5 razy.
ObrazekObrazek
Obrazek
Assasin0ful
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2012, 11:39
Kontakt:

Re: Krwawy Rytuał (VX)

Post autor: Assasin0ful »

Ja też miałem taki pomysł z moją pierwszą grą (Evil:Dark Forces) :)
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Krwawy Rytuał (VX)

Post autor: Crashykk »

Obrazek

Opis:
Całość to w sumie nic specjalnego, albowiem jest to jedynie poprawiona i lekko zmodyfikowana wersja mojej gry konkursowej z UTIII. (X-tech zapewne zacznie rzucać mięsem :D).

Fabuła:
Chłopak o imieniu Ralph słodko śpiąc poczuł dym. Ogień pochłaniał jego dom, dlatego bez zastanowienia wybiegł przed budynek. To co ujrzał przyprawiło go o dreszcze. Całe miasteczko stało w płomieniach, a wszyscy jego przyjaciele/znajomi zniknęli lub zostali zabici.

Screeny:
Spoiler:
Wersja z podstawową czcionką.
Download:
http://www65.zippyshare.com/v/81912128/file.html
Ostatnio zmieniony 06 cze 2013, 20:30 przez Crashykk, łącznie zmieniany 3 razy.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Krwawy Rytuał (VX)

Post autor: Kleo »

Mam nadzieję, że dorzuciłeś jakąś fabułę, bo w konkursowej wersji zdecydowanie jej brakowało... ;)
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Krwawy Rytuał (VX)

Post autor: Crashykk »

Zagraj, a sam stwierdzisz. W grze za dużo nie zmieniłem. Dodałem kilka dialogów, zmieniłem trochę grafikę i poprawiłem mechanikę walki, aby była bardziej funkcjonalna.

W trakcie gry po dołączeniu do grupy kleryka polecam jednak pójść na wschód ^^ Można znaleźć kilka ciekawych przedmiotów, a i podbić sobie lvl.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: Krwawy Rytuał (VX)

Post autor: AkiNebula_e »

Zagraj, a sam stwierdzisz.
SamA ;-)

Fajne patenty na mapke swiata itp. Mimo, ze to VX. Chyba zaczne w koncu grac w jakies gierki innych uzytkownikow.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Krwawy Rytuał (VX)

Post autor: Crashykk »

AkiNebula_e pisze:
Zagraj, a sam stwierdzisz.
SamA ;-)

Fajne patenty na mapke swiata itp. Mimo, ze to VX. Chyba zaczne w koncu grac w jakies gierki innych uzytkownikow.
Przepraszam, nie zauważyłem.

Fajnie, że podoba Ci się mój pomysł na mapkę. Całość robiona na zdarzeniach :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Krwawy Rytuał (VX)

Post autor: Kleo »

Jak już wracam z samotnej chaty, to przy moście wyskakują na mnie jacyś zbójcy, czy coś. No i próba ich pokonania nieodmiennie kończy się tak:
Obrazek
A szkoda, bo tak miło się ich tłucze....
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Krwawy Rytuał (VX)

Post autor: Crashykk »

Skrypt systemu walki zawiera błędy, więc nie wystąpił on z mojej winy.
Usunąłem skill, który prawdopodobnie crashował grę.
A szkoda, bo tak miło się ich tłucze....
Ironia zawsze spoko ^^ To tylko konkursowa praca, więc nie ma w niej za dużo, poza tym nie jestem dobry w tworzeniu wciągających historii.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, 00:29 przez Crashykk, łącznie zmieniany 3 razy.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Krwawy Rytuał (VX)

Post autor: Kleo »

CrasheR pisze:
A szkoda, bo tak miło się ich tłucze....
Ironia zawsze spoko ^^
No i jesteś w błędzie, bo to akurat nie była ironia. Od strony formalnej niemal wszystko w twoim projekcie mi się podoba, a w tym zwłaszcza BS. Właściwie to tylko ta wszechobecna ciemność jest deko męcząca.
Ale jeśli chodzi o fabułę to nadal jest szczątkowa. Rozumiem, że projekt był robiony na konkurs, więc pewnie dość pośpiesznie, ale nie usprawiedliwia to do końca faktu, ze historia, którą opowiedziałeś, da się streścić w jednym, i to niezbyt ciekawym, zdaniu. Już wiesz, jak ładnie opowiadać, szkoda, że na razie nie wiesz, co. Ale może z czasem się to zmieni, czego tobie i sobie życzę. Bo mimo wszystko grało mi się bardzo przyjemnie i liczę na to, że w przyszłości stworzysz coś w co najmniej równie dobrej oprawie, a zdecydowanie ambitniejszego fabularnie.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Krwawy Rytuał (VX)

Post autor: Crashykk »

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Nie przypuszczałem, że moja "gra" może się komuś spodobać. :-o Myślałem raczej, że zostanę wgnieciony w ziemię przez komentarze osób nie lubiących konkursówek, a tutaj takie miłe zaskoczenie. Szczerze, to pierwszy raz ktoś powiedział, że zrobiłem coś w miarę dobrego w RM'ie, jeżeli o to Ci chodziło. Nie mniej, jeszcze raz dziękuję. :-D

EDIT:
Dodaję nowy link, gdyż stary wygasł :)
http://www.mediafire.com/?61kyb6cqz6opizh
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [VX] Krwawy Rytuał

Post autor: McLaren »

CrasheR bardzo fajny system walki :) Maping dobry :) Fabuła też nie najgorsza...
Bardzo mi się podoba mapka świata z zaznaczonymi ścieżkami i miejscami które można odwiedzić a raczej trzeba :)
ODPOWIEDZ