Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: BH Daimaouji »

Witam poszukuje tych głosów do swojej gry, dam podziękowania w napisach końcowych za pomoc

Japońskie głosy

Vegetto

Big Bang Attack
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2015, 10:53 przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 6 razy.
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Herion10
Posty: 84
Rejestracja: 18 maja 2013, 20:19
Lokalizacja: Terdania

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: Herion10 »

Nie wiem dokładnie o co ci chodzi, ale jeżeli chcesz dodać głos do wiadomości, niestety nic nie zadziałaś. Wszystko nie jest takie cudowne jak sobie myśliś. Znajdz komputerowy dyktafon i nagrywaj głosy postaci. Potem będzieś miał ich zdania, ale jeżeli będzieś chciał mieć inną wiadomość nie zmieniś tego i będzieś miał tylko te głosy.

Najlepiej znajdz sobie osoby, które miały role tych postaci, załuż studio nagrań i będzieś miał ich głosy. Będzie najlepiej dla ciebie. Będzie to kosztowało dużo pieniędzy, ale nie ma niestety innej opcji.
To dla tego większość gier w rpg makeru są bez głosu, a tylko muzyczka leci. Jeżeli byłyby głosy trzeba było pewnie zapłacić, bo kto chciałby płacić, a oddawać za zero?

Nikt nie znajdzie ci tych głosów, mówie ci to na 101%. Nie potrzebnie dałeś taki temat. :?
Daj wiarę w siebie innym, a oni osiągną coś wielkiego.
Hengort - wojna demonów (0.2%)
Hengort - starożytne katakumby (0.001%)
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: BH Daimaouji »

1. ale chciałbym właśnie japońskie głosy 2. hmm to rozumiem że nikt tutaj nie znajdzie linków z tymi głosami? No cóż szkoda będe musiał czekać 3. chyba coś mnie nie rozumiesz , gry o db zrobione w rpg makerze mają głosy , ponadto nie planuję sprzedawać gry więc chyba warto pytać sie
Ostatnio zmieniony 08 cze 2013, 00:12 przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: McLaren »

BH Daimaouji z tego co widzę fascynujesz się i jesteś miłośnikiem Dragon Ball , masz niewyobrażalną masę grafik stworzono tyle gier jak np: Dragon Ball Z: The Legacy of Goku

Obrazek

Proponuję ściągnąć emulator i powyższą grę.
Dodatkowo program FRAPS dzieki któremu będziesz mógł zrobić screeny otoczenia postaci animacji itp. Nagrać filmik z odgłosami a potem przekonwertować go na mp3 i wyciąć kawałki które Cię interesują.

Chyba ,że znajdziesz program który nagrywa dzwięk z kompa (bez pomocy dyktafona).

Dalej chcesz robić grę? ;)
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: BH Daimaouji »

McLaren pisze:Dalej chcesz robić grę? ;)
tak :)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: McLaren »

Z jakiej gry wyciągniesz grafikę do swojej?

Możesz zdradzić fabułę swojej gry którą planujesz zrobić?

Odgłosy:

http://www.wrzuta.pl/audio/tag/songo/4

Muzyka:

http://mp3skull.com/mp3/son_goku.html
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: GameBoy »

Proponuję ściągnąć emulator i powyższą grę.
Dodatkowo program FRAPS dzieki któremu będziesz mógł zrobić screeny otoczenia postaci animacji itp. Nagrać filmik z odgłosami a potem przekonwertować go na mp3 i wyciąć kawałki które Cię interesują.
Niektóre emulatory np. Visual Boy Advance mają opcję zapisu audio z rozgrywki, więc można wrzucić jakąś grę DB i zgrać potrzebne rzeczy.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: BH Daimaouji »

McLaren pisze:Z jakiej gry wyciągniesz grafikę do swojej?

Możesz zdradzić fabułę swojej gry którą planujesz zrobić?
1. twarze z super goku den i lsw 2. główny wątek alteratywny świat w którym goku nie upada na łeb
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: Rahim »

Polecam ściągnąć DB mugen 2011, są tak odgłosy jap. ang. większości postaci, niestety jak to bywa w mugenach wszystko jest wymieszane :roll:
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: BH Daimaouji »

Rahim pisze:Polecam ściągnąć DB mugen 2011, są tak odgłosy jap. ang. większości postaci, niestety jak to bywa w mugenach wszystko jest wymieszane :roll:
A jaką ma wielkość?

Update
690,31 MB
O_o kill it with fire

Nic dziwnego że już nie gram w mugeny

Hmm a czy to nie kradzież używać sprite'ów i/lub głosów z jednej fangry z innego silnika do drugiej?
kto tam ci rozrozni czy podlozyles głos od teen gohana ssj 8 czy od mystic gohana jak pociska kamehame czy maselko.
1.Rzecz w tym że robie gry DB w RPG Makerze tylko dla własnej rozrywki (NIE dla własnej korzyści), ale skoro mi sie chce podzielić sie z wami
2.Chyba Kamehameha i Masenko
Ostatnio zmieniony 22 lip 2013, 20:15 przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 4 razy.
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: tiberium »

Kill it with fire, great sir!

Proponuje dorwać jakąś gierke DB, najlepiej na psx, zripowac co potrzebujesz i nie cackac się z tym. Bierzesz głos gohana i już, kto tam ci rozrozni czy podlozyles głos od teen gohana ssj 8 czy od mystic gohana jak pociska kamehame czy maselko.

Kradzieży tutaj nie ma, bo robisz fanową grę. Oni też te głosy musieli jakoś sobie załatwić z jakiejś innej gierki, więc no ich raczej okradac niebędziesz. Wszystko jest ok, problemy się zaczną jak zaczniesz trzepac kase :)
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: McLaren »

Prawa autorskie tak? Ale jeżeli zrobi własną grafikę nagra własne dzwięki kupi oryginalnego Rpg Makera xp i wymyśli coś na podobę DB to może zarabiać?
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: Rahim »

Tak, jeśli nie wykorzysta zasobów z gier komercyjnych / objętych prawami autorskimi to tak :)

Kolejne posty wyłącznie z poszukiwanymi zasobami, please.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Poszukuje głosów postaci z Dragon Ball

Post autor: BH Daimaouji »

Dobra, skoro nie mogłem nic znaleść sam, ściagnąłem zasoby z mojego dysku z Sparking! Meteor

Ale jak ktoś chce być zakredytowany to prosze bardzo, pisać
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
ODPOWIEDZ