Gry naszej sceny.

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Gry naszej sceny.

Post autor: Rahim »

Co prawda tytuł niewiele mówi...
Chodzi tutaj o to byście podali gry spod każdego makera które wg. was są najlepsze, żeby nie było bezsensownego spamowania i zaraz niepotrzebnych sprzeczek wystarczy jak podacie po jednej z każdego makera.
2003/ME :
Gra Marcosa o nazwie Shadow, jak dla mnie to narazie jedna z lepszych gier i raczej żadna nie zrobiła na mnie większego wrażenia niż ta.
XP :
Jak narazie jeszcze takiej nie ma która by ruszyła w moim świecie niebo i ziemie, aczkolwiek kilka tytułów mnie zaciekawiło.
VX:
Tutaj gra której jeszcze nie ma, aczkolwiek dziś nad ranem testowałem Kruk 2.
INRE wie co robi i skuszę się o stwierdzenie że jako jeden z nielicznych to on dostosywuje skrypty pod grę, a nie grę pod skrypty.
Cóż na scenie jest wiele gier, ja tu jestem dopiero od grudnia i nie znam wszystkiego, dlatego też czekam na wasze ulubione gry :>
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Gry naszej sceny.

Post autor: Soul »

Tak więc:

Maker 2k:
Chyba dla mnie bezkonkurencyjnie w kategorii 2k najlepsza jest gromada.
Połączenie własnych grafikich z wyważonym DBS i ciekawą fabułą.
Maker 2k3:
Perfect World!
Epicka gra. Na początku myślałem, że autor jest geniuszem, niestety prawie każda dobra gra się na czymś wzoruje. W tym przypadku to był Deus Ex. Ale i pomimo tego względu nie ma chyba lepszej gry na 2k3
Maker XP:
Parallel Worlds?
Chyba tak, bo niestety nie ma aktualnie lepszej gry. Ma kilka niedoróbek np. postać Foxa, ale tajemnicza fabuła w tej grze wymiata i jest jej najlepszym aspektem.
Maker VX/ace:
Nie widziałem żadnej gry, która by mnie zachwyciła.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Gry naszej sceny.

Post autor: Rave »

Co do makera XP to się nie zgodzę. IMO lepsze od PW są Wrota Arkany. No ale co kto lubi.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Gry naszej sceny.

Post autor: Rahim »

Zgadzam się z Rave, aczkolwiek i tak jakoś nie przyciągnęły mnie do siebie jakoś na dłużej, z biegiem gry robią się wątki przewidywalne :/ Liczę na to że nowy projekt Ravenone mnie mile zaskoczy jak Kruczęta INRE.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Gry naszej sceny.

Post autor: Rave »

Nom, Kruk jest fajny, tylko dla mnie IMO za trudny (głównie chodzi o system walki, zagadki są w miarę ok)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Gry naszej sceny.

Post autor: Rahim »

Poczekajmy na Kruka 2, myślę że warto, w sumie to nawet wiem że warto, 2 jest zoptymalizowana skoro sobie poradziłem prz testach z jedną sprawną ręką a z drugiej jednym paluchem na strzałkach :)

Kolejna kopia istniejących tematów, która odeszła od założeń po trzecim wpisie.
Zablokowany