Demon Story - serial w RM

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Awatar użytkownika
krzak1414
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2013, 09:45

Demon Story - serial w RM

Post autor: krzak1414 »

Tytuł: Demon Story
Wersja RM: VX
Fabuła: O głównym bohaterze nic nie wiadomo i mieszka nie wiadomo gdzie. już w pierwszych sekundach mojego projektu zostaje zabity ,jednak Bóg dał mu drugą szansę na życie. Bohater stał się półbogiem po to aby utrudniać życie temu kto go zabił.
Gatunek: Miała być komedia ale wyszło coś strasznie suchego z elementami gimnazjalnego humoru
Wykonanie: Krzak
Fabuła: Krzak
Muzyka: Azergothil1 i Kevin Mac Load
Grafiki: Krzak
Dodatkowe grafiki: Autora/ów nie znam ale pochodzą z "RPG Materials Samurai" (windowskin pochodzi z tej paczki z tym ,że go z trochę przerobiłem)
SSy: Obrazek Obrazek Obrazek
Link do pobrania wszystkich odc. ,które wyszły: http://hostuje.net/file.php?id=891b5e82 ... 5380a15223 (kiedy dojdzie nowy odc link zostanie zmieniony)
Premiery nowych odc.: Postaram się aby nowe odcinki pojawiały się nie rzadziej niż co dwa tyg.
Mapping (noobowski): Krzak
Szukam korektora!
Jeśli chcesz nawiązać współpracę napisz do mnie tu na pw/w komentarzu/na youtube (youtube.com/krzak1414)
Ja nie czerpię żadnych korzyści (poza zadowoleniem) z żadnych moich projektów.
To moja pierwsza praca tego typu. Mam nadzieję ,że komuś się spodoba.

Pozdrawiam krzak.

Przeniesiony (produkcja nie jest grą).
krzak - niby roślina ,a jednak człowiek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Demon Story

Post autor: Rave »

Musisz nad mapkami popracować. Strasznie puste. Po za tym dział nie ten.
Awatar użytkownika
krzak1414
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2013, 09:45

Re: Demon Story

Post autor: krzak1414 »

Taa wiem ,że mapki słabe ,ale jak wydam kilka odc jeszcze to się przenoszę na vx ice ,który podobno ma dużo większe możliwości dla takich n00bków mappingu jak ja:D
krzak - niby roślina ,a jednak człowiek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Demon Story

Post autor: Rahim »

Nie ważne jaki maker, nie umiesz robić na jednym to i nie będziesz umiał robić na drugim wg. mnie.
Twoje umiejętności nie zależą od makera, a od tego czy je szlifujesz kocie~
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Demon Story

Post autor: Kleo »

Takie to se, niespecjalnie śmieszne, ale za to puste i o niczym. No i nie ma muzyki, a w każdym razie ja jej nie słyszę. Ale korektę mogę ci zrobić, bo jak patrzę na te błędy, to mnie zęby bolą.
No i nie wiem, czy dobrze widzę, bo za bardzo się nie znam, ale upakowałeś tam chyba całe RTP.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Demon Story

Post autor: Rahim »

O całe rtp... to powiem ci kolego że nikt tego nie bd ściągać jak dasz całe rtp ace, a cały projekt bd mieć dotychczasowy poziom...
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Demon Story

Post autor: McLaren »

Nie mam nawet zamiaru tego czegoś ściągać... jak przeczytałem gimnazjalny humor... może Twoi rówieśnicy będą zafascynowani Twoim serialowym Demon Story ale nie ja.
Po za tym maping czy to mogę w ogóle tak nazwać kuleje.
Nie chce mi się wypowiadać dłużej na temat tego projektu.
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: Demon Story

Post autor: AkiNebula_e »

Co robi temat z grą w dziale scena? Od tego jest dział GRY i/lub ZAPOWIEDZI.

Dzie są mody?
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1151
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Demon Story

Post autor: Michu »

Część osób nie zauważyła dopisku w pierwszym poście, więc oficjalnie zwracam na niego uwagę - "Demon Story" to nie gra, więc miejsce tej produkcji jest tutaj.
Obrazek
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: Demon Story

Post autor: AkiNebula_e »

Możliwe Michu, ale tytuł za bardzo nic w tej kwestii nie mówi. Każda gra / projekt czy cokolwiek mogłoby się tak nazywać. Prostym rozwiązaniem byłoby dać prefiks, tak jak w przypadku gierek i dać tam np. VN - visual novel lub STORY.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Demon Story

Post autor: Jazzwhisky »

Visual Novel to wciąż gra, a to jest po prostu nieinteraktywna prezentacja/filmik/etc. wykonana w RM. =)

Żeby było lepiej - w temacie było info o tym, że nie jest to gra, ale (zakładając wątek ponownie) autor usunął tę informację. Anyway, nie ma powodu do nerw, wszystko jest na swoim miejscu, dorzucę info w nazwie tematu i dalej proszę o wypowiedzi od osób, które (jak Kleo :*) zapoznały się z produkcją bezpośrednio.

edit-dół
Wszystko spoko, sytuacja jest nieco nietypowa (wcześniej tematy tego typu były raczej usuwane), stąd słuszna uwaga, że info powinno być w nazwie tematu.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: Demon Story - serial w RM

Post autor: AkiNebula_e »

Ej, nie zrozumcie mnie źle. Ja nie mam nerw, tylko tak mi coś nie pasowało.
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Demon Story - serial w RM

Post autor: Twardy »

Przeczytalem "troche bardziej świerzy" i ręce mi opadły.


Ostatnio przesunięty w górę 20 wrz 2013, 16:35 przez: krzak1414.
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
Zablokowany