[VX]Tajemnica Wulkanu

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Soul »

lorak, chyba nikt nie mówił, że po założeniu butów będzie można biegać. One nie zwiększają szybkości chodzenia, a chyba częstotliwość nawalania mieczem (ale i tak jest to niezauważalna różnica).
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Rave »

Ot skutki wydawania gry w pośpiechu, zamiast dopracować. Mój projekt nie ma żadnych bugów uniemożliwiających rozgrywkę, parę graficznych, ale nad tym pracuję.
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Zombik »

Przeszedłem O_O. Gierka mi się spodobała nawet... bardziej od Arcymaga... sądzę Diablo, że jesteś na dobrej drodze, by utworzyć coś na prawdę wielkiego z ogromnym światem i setką zadań pobocznych, ala Morrowind XDDDD. (oczywiście jeżeli wena dopisze)
Błędy są... owszem, ale nie przekraczałem wyznaczonej ścieżki, chcąc poznać wszystkie uroki fabuły. Trochę dużo biegania i zakończenie takie... bez-refleksyjne.
Grało mi się jednak miło... Tylko raz wywaliło mnie do pulpitu (przy próbie teleportacji z bagien na pustynię). Przy zaglądaniu do skrzyń nie miałem takich problemów.
To czy dopracujesz tą grę, czy nie to już Twoja sprawa.
Życzę wielu kolejnych projektów!
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Rahim »

Nie chwal dnia przed zachodem słońca Zombik, ale faktycznie Diablo zrobił sporo postępów.
Inna sprawa że całe piecze sprawowała nad nim Kleo XD
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Diablo »

@Zombik: cieszę się, że gra się podobała i dziękuję za miłe słowa. Co do bugów, to wiesz, nawet połączone siły moje i Kleo nie były w stanie wszystkich wyłapać. Pracuję nad patchem w chwilach wolnych od nauki ;-)

@Rahim: tak, Kleo należą się zdecydowanie ogromne podziękowania :-D na prawdę, projekt rozkwitł w chwili gdy zaczęła mnie wspierać :-D fajnie mieć taką "siostrę" na drugiej stronie Polski :D
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Diablo »

W końcu udało mi się wykonać patcha :D Pozbyłem się bugów, które wypisał mi Soul. Mam nadzieję, że teraz gra będzie przynajmniej bardziej grywalna!

Bez RTP - http://www.mediafire.com/?fh9o3hszuz556ha

Z RTP - http://www.mediafire.com/?epoobddcdjidy4n
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Diablo »

Kolejny patch! Tym razem powinno być wszystko w najlepszym porządku. Jeśli jednak title nadal bd wariował, piszcie, a ja już gruntownie go przerobie (u mnie nie ma tego problemu).

Bez RTP - http://www.mediafire.com/?y4r14565v55dlh4

RTP - http://www.mediafire.com/?62zaknhwg1krr03
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: McLaren »

Diablo jeszcze udoskonalasz swoją grę ? Raz przeszedłem i to mi wystarczy ;)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Diablo »

Staram sie udoskonalic gre z mysla o was graczach ;) Moglem rowniedobrze rzucic te robote, ale praca w makerze i swiadomosc ze ktos gra w moje twory sprawia niewyobrazalna przyjemnosc ;)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: McLaren »

Diablo myślę ,że Twoja gra jest na jeden raz... Chyba ,że dodasz jakieś nowe zdarzenia... lub wiesz co ? Zagrałbym w drugą część Tajemnicy Wulkanu po co masz tkwić w jednym? Co o tym myślisz???
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Diablo »

TW 2 nie bd, ale zawsze zostaje nadchodzaca ArkanA 2 ;)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Diablo »

Ostatnio z sentymentu wróciłem do Tajemnicy Wulkanu. Stwierdziłem, że przydałoby się zrobić mały lifting i tym oto sposobem, po tylu latach pojawia się kolejny patch, poprawiający raczej kwestie graficzne i kosmetyczne. Poza nowym HUDem oraz poprawieniem mappingu pojawia się m.in. dziennik zadań.

Gra:
Nowa poprawiona wersja gry z dnia 12.02.2017:

Bez RTP - https://mega.nz/#!1450kRCQ!x7by3tgqVOoS ... BJib5_QMQc

RTP - https://mega.nz/#!Z5JljDLI!GkZDgfMHNQQH ... 435Va5ws_Q

Screeny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To tak dla potomnych, może ktoś jeszcze zechce zagrać w Tajemnicę Wulkanu ;-)
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Yoroiookami »

Ja właśnie skończyłem chyba tydzień temu i dlatego od razu nie zagram w poprawkę, ale bardzo spodobała mi się twoja gra. <3
Chyba ogólnie lubisz takie gry z ABS'em i zwiedzaniem i dobrze ci to wychodzi. Dark Dawn też podobne. :> Tylko poziom trudności ci się nieco zawyżył.
Zrób coś jeszcze!

(Dłuższy komentarz co do gry zostawiłem na Ultimie)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MrAdamskyy
Posty: 40
Rejestracja: 09 sty 2016, 15:05

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: MrAdamskyy »

Czy ta gra powinna się skończyć po 1 godzinie 15 minutach na 7 lvlu? Kryształ w piramidzie przeniósł mnie do jakiegoś demona, dostałem Rozcinacz Światów i zabiłem minotaura (?). Koniec gry? Jestem prawie pewien, że coś się popsuło, bo niestety cała gra ma pełno bugów, ale żeby taki ogromny błąd był w grze? Nie chce mi się wierzyć, więc czy mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości? Z góry dzięki :-)
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 17:16 przez MrAdamskyy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Tajemnica Wulkanu

Post autor: Diablo »

MrAdamskyy pisze:Czy ta gra powinna się skończyć po 1 godzinie 15 minutach na 7 lvlu? Kryształ w piramidzie przeniósł mnie do jakiegoś demona, dostałem Rozcinacz Światów i zabiłem minotaura (?). Koniec gry? Jestem prawie pewien, że coś się popsuło, bo niestety cała gra ma pełno bugów, ale żeby taki ogromny błąd był w grze? Nie chce mi się wierzyć, więc czy mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości? Z góry dzięki :)
Jakiego rodzaju bugów? Mógłbym je poprawić w razie czego :wink:

A gra jest krótka, szczególnie gdy omija się zadania poboczne. Z tego co pamiętam to udało się z niej wycisnąć komuś maks z dwie godziny :wink:
ODPOWIEDZ