Noc Żywych Klasyków

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1155
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Noc Żywych Klasyków

Post autor: Michu »

Im więcej człowiek ma na głowie, tym bardziej mu się chce - tak przynajmniej jest w moim przypadku, w związku z czym założyłem kolejnego (podejrzewam, że pewnie czterdziestego-któregoś) bloga, na którym będę zamieszczał swoje teksty. I o ile APFAN zajmuje się generalnie fantastyką, o tyle NŻK to gry.

Na blogu zamierzam w nieregularnych odstępach czasu opisywać starsze gry komputerowe i konsolwe (GB, GBA, SNES, MAME, te rzeczy). Nie bawią mnie nowe produkcje, a że w te starsze gram od zawsze, postanowiłem przy okazji i silnej woli opisać kilka z nich.

Projekt traktuję całkowicie hobbystycznie, bez obietnic i wielkiego planu. Na pierwszy ogień poszedł przedstawiciel trochę zapomnianego gatunku "tactical RPG", który z powodzeniem brylował chociażby na SNES-ie. "Onimusha Tactics" to podręcznikowy przykład przeciętniaka, w którego gra się całkiem miło, choć krótko. Gra będąca spin-offem serii slasherów wyszła na GBA, a jej opis/recenzję znajdziecie tutaj: http://nzklas.wordpress.com/2013/11/03/ ... a-tactics/
Obrazek
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1155
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Noc Żywych Klasyków

Post autor: Michu »

Kolejna gra ląduje na blogu. Tak się złożyło, że kolejne taktyczne RPG. "Luminous Arc 2" to kontynuacja przepięknej pozycji na Nintendo Dual Screen, z której zresztą ripy znajdują się na TA. Serdecznie polecam czytanie i granie - moje top 5 tej przenośnej konsoli.

http://nzklas.wordpress.com/2013/11/10/luminous-arc-2/
Obrazek
ODPOWIEDZ