[XP] Where's Waldo?

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: [XP] Where's Waldo?

Post autor: ravenone »

Recenzja gry ukazała się już na Gońcu, ale ubiegł mnie nasz nowy redaktor, więc dodam tylko od siebie parę słów:
Technicznie świetnie wykonana, intro złożone w "klatkowy" filmik robi wrażenie, do tego udźwiękowienie całego projektu. Bardzo ciekawy projekt jak na RM. Ale z drugiej strony nie oferuje za dużo gameplaya, co jest największą bolaczką Where's Waldo?. Dlatego ciężko porównywać tą grę do typowych rpgów ze sceny. Niemniej - dobra robota.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [XP] Where's Waldo?

Post autor: McLaren »

Dziękuję :) Recenzja:) Muszę to zobaczyć :D

Świetnie oceniona gra, doskonały opis. Doceniony został również mój wysiłek co bardzo mnie cieszy ;D

Recenzja (Hubertov)
http://goniecrm.pl/recenzje/waldo.html

Dziękuję autorowi za trafną ocenę.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [XP] Where's Waldo?

Post autor: McLaren »

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [XP] Where's Waldo?

Post autor: McLaren »

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [XP] Where's Waldo?

Post autor: McLaren »

Witam wszystkich!

Zaniedbałem ostatnio temat.
Zgłosiłem grę aby została ona wstawiona na Tsukuru Archive oraz do recenzji na RMteke niestety nie doczekałam się odzewu w tej sprawie. Na całe szczęście w tamtym czasie napisałem do jeszcze jednego gościa a zwie się Reptile. Pomógł mi przy poprawieniu gry i zmniejszeniu jej wagi oraz zrobił coś co pozwala grze uruchomić się bez programu. Chwilę później gra trafiła do ogromnego zasobu gier na Twierdzę RM! Wraz z recenzją! Tak więc dziękuję Ci za pomoc Reptile oraz dziękuję za świetną recenzję którą napisał Lin.
Zainteresowanych odsyłam do tematu:

https://www.tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev&id=whereswaldo
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: [XP] Where's Waldo?

Post autor: BH Daimaouji »

Fajnie że ktoś jeszcze robi gry o naszym dzieciństwie, kto wie, może powstanie gra o Charlie Chaplinie, i Flipie i Flapie kiedyś?

No ale Waldo zamiast Wally? Myślałem że w europie (bo Wally pochodzi z UK) nazywa się go Wally, tylko Jankesi nazywają go Waldo, o ile chcesz mój przyjacielu dać tą gre do USA? ^^
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [XP] Where's Waldo?

Post autor: McLaren »

Nie. Waldo zostaje w naszym rodzimym kraju, ponieważ ma kwarantanne bo wrócił z dalekiej podróży po wszechświecie XD
Mój drogi przyjacielu...
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: [XP] Where's Waldo?

Post autor: BH Daimaouji »

McLaren pisze:Nie. Waldo zostaje w naszym rodzimym kraju, ponieważ ma kwarantanne bo wrócił z dalekiej podróży po wszechświecie XD
Mój drogi przyjacielu...
LOL OK dziękuję za info
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
ODPOWIEDZ