Tokei no 7

Największy, najstarszy i w ogóle naj polski RM-zin.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Tokei no 7

Post autor: Michu »

Smacznego i na zdrowie:

Wersja OFFLINE
Wersja ONLINE
Obrazek
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Post autor: Inq »

No, jest to dla mnie numer szczegolnie wazny, bo jest tam moj 1 tekst :D

Milego czytania! :D
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

A Vodun obiecywał i nic ;< NDS-a, nie NDS'a ^^
Awatar użytkownika
Amadik

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 3)
Posty: 185
Rejestracja: 05 wrz 2007, 23:21
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Post autor: Amadik »

A ja musiałem nadrobić trochę historii i dowiedzieć się kto to Gaido bo mi nick nic nie mówił :x

Anyway... Dobra robota. Nie mogę powiedzieć, żeby wszystkie teksty mi się podobały ( czyt. przypadły do gustu ), ale to u mnie normalne ( czyt. zboczenie zawodowe ).

Oczywiście życzę powodzenia na Golden Forkach...
Ostatnio zmieniony 05 gru 2007, 22:52 przez Amadik, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Gokufan »

Tia, wszystkie teksty już zaliczyłem, no nie powiem podoba mi sie =D. Najlepsze według mnie były zapowiedzi szczególnie Siren =]

P.S:Jazzy, prosiłeś mnie o screeny z pokemonów na ds, czemu ich nie użyłeś? :D
Awatar użytkownika
Ceres-chan

Golden Forki 2007 - Zapowiedzi (miejsce 2)
Posty: 112
Rejestracja: 28 paź 2007, 18:43
Lokalizacja: Wroclove
Kontakt:

Post autor: Ceres-chan »

Ogólnie to super i dzięki za dobrą zapowiedź.
Ja bym się go GF zgłosiła (zapowiedz) ale nie wiem czy w ten weekend bede miala dostep do neta :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

ehmm.. co do kategorii "Zapowiedź"... trzeba to zrobić w rm czy można z tego skręcić filmik?
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Kewlowo, kewlowo, do pełni szczęścia brakuje mi już praktycznie tylko listów do redakcji. ^__^
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Bardzo fajne teksty SV, natomiast prawdziwym skandalem jest brak tekstów Micha. ;]
I imo rzeczywiście do pełnego wypasu brakuje ze dwóch tekstów scena/recenzje. Ale ogólnie bardzo dobrze, że wreszcie mamy nr 7. Tylko faktycznie troszkę głupio, że wraz z obsuwą Tokei przesunęło się także otwarcie GF zapowiedzi...
Gokufan pisze: P.S:Jazzy, prosiłeś mnie o screeny z pokemonów na ds, czemu ich nie użyłeś? :D
Bo ich nie dostałem. :]
Kikut pisze:ehmm.. co do kategorii "Zapowiedź"... trzeba to zrobić w rm czy można z tego skręcić filmik?
http://tsukuru.cyberdusk.pl/tsukuru/for ... .php?t=504
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Sarge
Posty: 92
Rejestracja: 29 wrz 2007, 19:23
Kontakt:

Post autor: Sarge »

A nie myśleliście o wprowadzeniu ocen do recenzji? Póki co widzę, że są one wystawiane przez "widzi-mi-się" redaktora (w tym numerze ocenę otrzymała tylko jedna gra), a dobrze by było, gdyby to było jednak stałą regułą. No i miło by było zobaczyć (poza oceną ogólną) noty cząstkowe - przykładowo za mapping, dźwięk, grywalność i żywotność. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Oceny masz w downloadzie TA :)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Byly dyskusje na ten temat, ale ostatecznie z ocen zrezygnowalismy. Recenzja to tekst, wypociny pewnego autora, a nie zbior danych statystycznych. Powiesz, ze to tylko kilka ocen, jasne. Ale imo jak ktos chce poznac ocene gry niech przeczyta recenzje, a nie patrzy na cyferki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sarge
Posty: 92
Rejestracja: 29 wrz 2007, 19:23
Kontakt:

Post autor: Sarge »

Ok, jak uważacie, ale moim zdaniem wprowadzenie ocen byłoby lepszym rozwiązaniem - zawsze to potem łatwiej porównać poszczególne tytuły w oparciu o oceny właśnie.

Z drugiej strony - jeśli ocen nie dajecie, to czemu w wybranych recenzjach jednak na końcu tekstu one się znajdują? Panuje tu jakaś reguła w tym aspekcie?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Sarge pisze:A nie myśleliście o wprowadzeniu ocen do recenzji? Póki co widzę, że są one wystawiane przez "widzi-mi-się" redaktora (w tym numerze ocenę otrzymała tylko jedna gra), a dobrze by było, gdyby to było jednak stałą regułą. No i miło by było zobaczyć (poza oceną ogólną) noty cząstkowe - przykładowo za mapping, dźwięk, grywalność i żywotność. Co o tym myślicie?
IMO ma to wyłącznie sens, gdy produkcję ocenia grupa ludzi. Ocena pojedynczego recenzenta może być zbyt subiektywna/odchylona. W sytuacji gdy nad Tokei pracuje tak niewielka grupa ludzi... Raczej niewykonalne, zin boryka się ze znacznie poważniejszymi problemami.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Inaczej - nie wymagamy ocen, ale tez ich nie zakazujemy. Widocznie autor stwierdzil, ze ocena w recenzji sie przyda i ja zamiescil, proste.
Obrazek
Zablokowany