Problemy po formacie.

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Problemy po formacie.

Post autor: McLaren »

Mam małe problemy po sformatowaniu komputera to są moje dwa problemy jak na razie...

Obrazek

Za każdym razem jak chcę coś przekopiować i wkleić to wyskakuje mi ten komunikat. Jak zrobić by nie wyskakiwał on ? Jak ustawić ,że to ja jestem administratorem za każdym razem?

Drugi problem polega z Rpg Makerem XP w moich projektach nie ma ikonki edycji gry tylko biała kartka ,zrobiłem otwórz za pomocą rm.xp. i na ikonce kartki pojawił się znaczek makera.
Wiecie jak to naprawić?

Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Problemy po formacie.

Post autor: Rave »

Pierwsze, nie da się, po za wyłączeniem UAC, czego nie chcesz robić, bo wirusy.

Co? Ikonkę? Da się, trzeba zmienić ikonkę typu pliku, ale nie pamiętam gdzie to się w win7 robi.
Awatar użytkownika
Ruuuudy102
Posty: 76
Rejestracja: 25 gru 2010, 18:08
Lokalizacja: Czerwona Woda

Re: Problemy po formacie.

Post autor: Ruuuudy102 »

1.Zrób takie coś:
Moj Komputer --> PPM na C: --> Właściwości --> Zabezpieczenia --> Edytuj --> Dodaj --> "Wpisz swoją nazwę użytkownika" --> Sprawdź nazwy --> OK --> Ustal Pełną Kontrolę dla swojego użytkownika i zaakceptuj.
Powinno pomóc.
2.Nie rozumiem. Chcesz zmienić ikonę przy rozszerzeniach .rxproj, tak ? Czy o co ci chodzi ?
Ruuuudy102@wp.pl
Twórczość bez konkurencji to żadna sztuka...
------------------------------------------------------
Legendarny Demo Download (Full Version, Complete 64,39%)
Frantiger Full v.1.3 Download
Tals i Woka : Kula Dartex Demo Download (Projekt Porzucony)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Problemy po formacie.

Post autor: Jazzwhisky »

Może ze względu na ograniczenia konta, przy instalacji RM nie dodał się wpis do rejestru wiążący program z rozszerzeniami projektów makera? Spróbuj nadać sobie full prawa (post Ruuuudego), potem odinstalować program i zainstalować go ponownie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Problemy po formacie.

Post autor: McLaren »

Ikonka do edycji gry przed formatem wyglądała inaczej po formacie stała się pustą kartką otworzyłem za pomocą rpg makera i na kartce jest znaczek programu ale to tak nie powinno wyglądać, edycja gry długo się włącza i czasami się zacina.

Mam pewien problem bo wyłącza mi się ekran jak jestem jakiś czas na firefoxie i pojawia się za chwilę ale wraz z wyłączeniem przeglądarki wyskakuje taki komunikat:

Obrazek

Czytałem na forum ,że to wina najnowszej przeglądarki , ściągnąłem starszą i nic. Może skasowałem jakiś sterownik?
Awatar użytkownika
Ruuuudy102
Posty: 76
Rejestracja: 25 gru 2010, 18:08
Lokalizacja: Czerwona Woda

Re: Problemy po formacie.

Post autor: Ruuuudy102 »

McLaren mam nadzieję, że masz poinstalowane wszystkie odpowiednie sterowniki do swojego systemu. Jak nie to poinstaluj sobie.
Zainstaluj sobie jeszcze raz sterownik graficzny oraz program zwany NvidiaPhysx oraz Directx Redistributable.
Co do tej ikony to ona chyba zawsze tak wygląda przy polskim makerze. Przy angielskim wygląda nieco inaczej. A jak ci wyglądała poprzednio ?
Jazzwhisky pisze:Może ze względu na ograniczenia konta, przy instalacji RM nie dodał się wpis do rejestru wiążący program z rozszerzeniami projektów makera?
Tak, zgadza się. Dlatego instalując ponownie makera zrób tak:
PPM na instalkę --> uruchom jako administrator.

Zrób sobie jeszcze tak:
Wejdź do folderu z zainstalowanym makerem --> PPM na aplikacje makera --> Właściwości --> Zgodność --> Uruchom ten program jako administrator --> OK.
Dzięki temu maker będzie miał pełny dostęp do potrzebnych mu rzeczy.
Podaj model swojego sprzętu to zdziałam coś więcej.
Ruuuudy102@wp.pl
Twórczość bez konkurencji to żadna sztuka...
------------------------------------------------------
Legendarny Demo Download (Full Version, Complete 64,39%)
Frantiger Full v.1.3 Download
Tals i Woka : Kula Dartex Demo Download (Projekt Porzucony)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Problemy po formacie.

Post autor: McLaren »

Poprzednio wyglądało tak ,że ikonka była (małym okienkiem otwartego programu rpg maker) i jakiś znaczek a nie pusta kartka lub jak ustawiłem otwieraj za pomocą rpg makera. Nieważne teraz nie mam czasu wyjeżdżam. Proszę jeszcze nie zamykać tematu. dozo.
ODPOWIEDZ