Otchłań Crasha

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
CrashuR

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1)
Kontakt:

Otchłań Crasha

Postautor: CrashuR » 23 wrz 2013, 09:52

Obrazek

Witam, dziś chciałbym przedstawić moją stronę. Istniała ona już jakiś czas, kilka osób zapewne nawet wie o jej istnieniu, jednakże ostatnio została przeniesiona na Wordpress'a z czystego lenistwa, co prawda, ale teraz łatwiej dodawać wpisy, a co za tym idzie będzie ich więcej :P
Jak na razie jest trochę pusto, ale powoli się to zmienia :)

Witam, dziś chciałbym przedstawić moją odświeżoną stronę. Przez pewne problemy przeniosłem całość tutaj.

http://crashur.hol.es/
Ostatnio zmieniony 11 sty 2016, 19:23 przez CrashuR, łącznie zmieniany 7 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ozzaku
Kontakt:

Re: CrasheR World

Postautor: Ozzaku » 25 wrz 2013, 12:47

CrasheR pisze:Wszystko pięknie ładnie, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby napisać własny skrypt, niż bawić się w WordPress'a.

CrasheR pisze:Istniała ona już jakiś czas, kilka osób zapewne nawet wie o jej istnieniu, jednakże ostatnio została przeniesiona na Wordpress'a z czystego lenistwa

XDDDDD

To była tylko kwestia czasu kiedy dodasz tutaj taki temat XD
Strona, a raczej jej układ i szata graficzna nie bardzo przypadły mi do gustu, cały jej proces instnienia obserwuje od kiedy zareklamowałeś ją 1 raz na (nowej)Ultimie.
Jedno ale... Nie rozpędzaj się z tymi wpisami bo strona będzie bardziej blogiem o byle czym, lepiej pisać coś raz na jakiś czas niż co chwilę (wiem sam po sobie :P).
EDIT: Nie widać obrazka, cba nie zezwala na hosting :D
Awatar użytkownika
CrashuR

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1)
Kontakt:

Postautor: CrashuR » 25 wrz 2013, 20:15

Rahim pisze:
CrasheR pisze:Wszystko pięknie ładnie, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby napisać własny skrypt, niż bawić się w WordPress'a.

CrasheR pisze:Istniała ona już jakiś czas, kilka osób zapewne nawet wie o jej istnieniu, jednakże ostatnio została przeniesiona na Wordpress'a z czystego lenistwa

XDDDDD

Stwierdziłem, że skoro i tak prawie nikt nie czyta tego co tam piszę, to nie opłaca mi się bawić we własne skrypty, wchodzenie w bazę danych, edytowanie plików etc. Teraz po prostu klikam i mam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 26 wrz 2013, 17:30

Fajny sajt autorski, odwiedzałem już nawet wcześniej, powinieneś pochwalić się zwłaszcza Super Angry Mario. =)

Gdzieś przy okazji wrzucę też button na TA.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 26 wrz 2013, 23:18

W czym robicie takie bajeranckie strony ?
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Ozzaku
Kontakt:

Postautor: Ozzaku » 27 wrz 2013, 08:07

Wordpress, i nie robimy a instalujemy i rzucamy styl który nam się podoba XD
Awatar użytkownika
CrashuR

Kontakt:

Postautor: CrashuR » 27 wrz 2013, 23:43

@Rahim, Akurat styl przerabiałem trochę sam. Ogólnie, wolałbym zastosować własny skrypt, jednakże jak na razie mi się to nie opłaca, choć wyświetlenia rosną. :D

@Jazzwhisky, Bardzo dziękuję i byłbym wdzięczny :)

@X-tech, Tutaj http://pl.wordpress.org/ znajdziesz Wordpress'a, a tutaj http://www.designrazzi.com/2013/free-wordpress-themes/ ciekawe style.
Obrazek
Awatar użytkownika
Twardy

Postautor: Twardy » 28 wrz 2013, 11:41

Rysujesz coś innego oprócz mangi?
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
Awatar użytkownika
CrashuR

Kontakt:

Postautor: CrashuR » 29 wrz 2013, 17:58

W 2013 znajdziesz rysunek, na ktorym widnieje moj przyjaciel. Byla to moja 2 nie mangowa praca w zyciu.

Edit:
Prace nad Super Angry Mario 2 ponownie ruszyły, więcej info wkrótce na stronie.

Żeby nikt nie mówił, że znów pracuję nad grą, a efektów nie widać dodaję link do dema Super Angry Mario 2. Jak na razie za wiele w nim nie ma, ale teraz pójdzie już z górki :)

Demo: http://crasher-world.cba.pl/?p=72
Obrazek
Awatar użytkownika
CrashuR

Kontakt:

Postautor: CrashuR » 22 gru 2013, 23:02

Witam, witam ^^
Jako, iż udało mi się zdobyć netbooka postanowiłem zająć się pewnym projektem, który w kilku zdaniach chciałbym wam przedstawić. Całość jest dopiero w fazie początkowej, ale jak na razie zajawka na tworzenie nie mija i prace idą sprawnie :)
http://crasher-world.cba.pl/?p=93
Obrazek
Awatar użytkownika
CrashuR

Kontakt:

Postautor: CrashuR » 15 lut 2014, 02:21

Na stronie pojawiło się kilka nowych (chyba ciekawych) informacji o Dawnville. Tekst głównie dotyczy rozgrywki. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
CrashuR

Kontakt:

Postautor: CrashuR » 09 mar 2014, 20:27

Co nowego?
Kilka informacji na temat mojego nowego projektu "Bloody Night" oraz filmik pokazujący trochę nietypowy wygląd ekranu tytułowego ^^

http://crasher-world.cba.pl/?p=152
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 09 mar 2014, 21:15

O ten nietypowy wygląd to chodziło ci o zdjęcie babki, czy ten deszcz - bo jeśli deszcz to wcale takie nietypowe nie jest XD (bo sam tego używam).

Edit dół:
W 2k/3 jest to niemożliwe XD, ale zawsze można pominąć titla i zrobić swojego tak samo jak podstawowy i walnąć deszcz XD - mój sposób.
Awatar użytkownika
CrashuR

Kontakt:

Postautor: CrashuR » 09 mar 2014, 21:24

Deszcz. Wiesz, dla mnie jest to nietypowe. Pierwszy raz udalo mi sie osiagnac takie efekt, a raczej wykorzystac skrypt w taki sposob XD Moze w 2k3, to jest latwiejsze, albo po prostu bardziej ogarniasz makera xd

Niemniej dzieki za komentarz.
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 10 mar 2014, 01:34

Ta strona jest w porządku. Dobrze, że robisz następny horror.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.

Wróć do „Pozostałe”