Co ćwiczycie?

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
GreyInvidia

Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 2)
Posty: 114
Rejestracja: 30 wrz 2013, 01:08

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: GreyInvidia »

Heh, mnie w sumie zastanawia jakie macie powody, by ćwiczyć ;p. Oczywiście wiadomo, że również chodzi o zdrowie, ale jak tak obserwuję ludzi to widzę, że jednak o zdrowie w taki sposób zaczynają dbać wtedy, gdy po prostu zachodzi taka potrzeba (ich własna, albo z zalecenia lekarza).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Rave »

Rahim pisze:e-papieros wcale nie jest zdrowszy od zwykłych fajnek
Och, on nie ma być zdrowszy dla ciebie, tylko dla tych co muszą z tobą wytrzymywać.

A co do treningu, to ja na razie tylko kciuki ćwiczę ;).
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Kleo »

GreyInvidia pisze:Heh, mnie w sumie zastanawia jakie macie powody, by ćwiczyć ;p.
Jak to przy każdej zmianie - aby zaistniała, straty z utrzymywania status quo muszą przewyższyć korzyści. U mnie bezpośrednim powodem był ból, który w pewnym momencie po prostu stał się silniejszy od lenistwa.
Hubertov pisze:
GameBoy pisze:Kleo, nie pal.
Popieram :wink:
A jeśli chodzi o palenie, to póki co korzyści mam więcej niż strat (przynajmniej tych krótkoterminowych, no ale po co się zamartwiać przyszłością? Choć jak zacznę po trochu wypluwać płuca, to pewnie zmienię punkt widzenia:). Także dzięki za troskę, ale póki co nie skorzystam z waszych rad. Niestety, jestem zakamieniałym nałogiem i zwyczajnie brakuje mi motywacji do rzucania. ;)
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Hubertov »

GreyInvidia pisze:Heh, mnie w sumie zastanawia jakie macie powody, by ćwiczyć ;p. Oczywiście wiadomo, że również chodzi o zdrowie, ale jak tak obserwuję ludzi to widzę, że jednak o zdrowie w taki sposób zaczynają dbać wtedy, gdy po prostu zachodzi taka potrzeba (ich własna, albo z zalecenia lekarza).
Sport kształtuje charakter.

@Rave To niedobrze xd
Ostatnio zmieniony 11 sie 2016, 22:32 przez Hubertov, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Super Vegeta »

Biegam, będzie już jakieś 8.5 roku. Na początku dla zajęcia wolnego czasu, z upływem lat weszło w nawyk. Teraz, jak za długo siedzę w domu i się nie ruszam, to aż mnie nosi. :)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: X-Tech »

Codziennie seria ćwiczeń, albo dwie od lat + trochę jeet kune do. Kiedy tylko poprawia się pogoda popadam w nałóg biegania. Zdarzało się, że biegałem sobie około 5-8 km dziennie i trochę więcej (10 to naprawdę hardkor). Przeważnie to około 1-2km wystarczy. Podstawa to jednak te ćwiczenia. Ogólnie stare ze mnie truchło, a wyglądam na jakieś 9 -10 lat młodziej i na tyle się czuję XD Na sposoby są sposoby. Co jeszcze ? Czasem jeżdżę rowerem ze starymi kumplami w różne miejsca zwykle to niedaleko, ale też jakiś ruch.
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Hubertov »

Super Vegeta pisze:Biegam, będzie już jakieś 8.5 roku. Na początku dla zajęcia wolnego czasu, z upływem lat weszło w nawyk. Teraz, jak za długo siedzę w domu i się nie ruszam, to aż mnie nosi. :)
Powiem tylko:
Obrazek
X-Tech pisze:Codziennie seria ćwiczeń, albo dwie od lat + trochę jeet kune do.
O, a co to za seria?
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: X-Tech »

Ćwiczenia ? Rozciąganie + standardowe podstawowe ćwiczenia (pompki, przysiady itd.) jeet kune do to już totalny hardkor.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Noruj »

Siłownia raz w tygodniu.
WF na studiach?XD

Obecnie niewiele. Bywało w przeszłości tego więcej bo i 4 lata ćwiczyłem sztuki walki i trenowałem parkour. Teraz to jak jest cieplej to obowiązko rower i lubię sobie poćwiczyć na siłowniach na powietrzu, bo zmontowali u mnie sporo tego ostatnio.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Hubertov »

X-Tech pisze:Ćwiczenia ? Rozciąganie + standardowe podstawowe ćwiczenia (pompki, przysiady itd.) jeet kune do to już totalny hardkor.
Ja czasem zapominam o rozciąganiu... A to podobno bardzo ważny element ćwiczeń!
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: X-Tech »

Nic ci się nie stanie dopóki nie wykonujesz gwałtownych ruchów, które mogą cię narazić na uszkodzenia. Przydaje się np: przed rozwalanie żarówek w żyrandolach z kapcia.
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Hubertov »

X-Tech pisze:Nic ci się nie stanie dopóki nie wykonujesz gwałtownych ruchów, które mogą cię narazić na uszkodzenia. Przydaje się np: przed rozwalanie żarówek w żyrandolach z kapcia.
Rozwalanie żarówek w żyra... Co? 0.0
Tak, wiem, że nic się nie stanie, ale koniec końców to pomaga i mniejsze zakwasy po tym mam :)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Rahim »

Noruj pisze:
Siłownia raz w tygodniu.
trenowałem parkour.
W trzeciej gimnazjum się tym interesowałem, ale jako że mieszkałem na wsi, a do szkoły chodziłem w małej gminnie gdzie nie bardzo było jak się tym zajmować przeszło mi :p ale jak najbardziej polecam :-D
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: X-Tech »

Wiejski Parkur, a to dobre :lol:
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Noruj »

Dash vault przez krowę :P
Nie do żartuje, ale w zasadzie jakieś tam elementy miejskie nawet na wsi się znajdą. xP Można sobie ćwiczyć, a na mieście robić już konkretne treningi xP Chociaż zauważyłem, że ostatnio jakby moda na to przeszła, bo nigdzie nie widzę dzieci skaczących po dachach etc :P
Obrazek
ODPOWIEDZ