ARCADE (Krótkie gry z biciem rekordów punktowych)

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

ARCADE (Krótkie gry z biciem rekordów punktowych)

Post autor: X-Tech »

Krótkie, w których rozgrywka trwa zwykle kilka minut, ale mega motywujące, by próbować ponownie celem bicia poprzednio ustalonego przez siebie rekordu.


Polecam 3 i liczę na więcej:


TORUSTROOPER. Gra, w którą gram najczęściej ze wszystkich od 10 lat. Najlepiej na trybie EXTREME. To skrzyżowanie Wipeouta z rosnącą prędkością z (randomowo genrowanymi tunelami) shmupem. Prędkość w tej grze zawstydza wszystkie gry wyścigowe i rośnie z każdym etapem.




Crimsonland. Nabijnie punktów na arenach z tablicą rekordów. Rozwalanie setek wrogów w trybie survival i masa różnych randomowych bonusów do wyboru. Tablica rekordów.

Icy Tower - Wskakiwanie na jak najwyższe poziomy z odpalaniem kombosów celem bicia rekordów.
Awatar użytkownika
Lyserg1260
Posty: 159
Rejestracja: 13 sty 2014, 00:03
Lokalizacja: Katowice

Re: ARCADE (Krótkie gry z biciem rekordów punktowych)

Post autor: Lyserg1260 »

Flappy Bird XD A z innych to jeszcze grałem w taką gdzie się balansowało jakimś ożartym menelem żeby jak najdalej dojść zanim się przewali.

No i jeszcze Icy Tower jak wspomniałeś, chyba każdy zna. Jeszcze można by zaliczyć do tego gry typu Tony Hawk jakby nie patrzeć, ustawiasz czas na 5min i bijesz jak najwięcej punktów (przynajmniej ja tak robiłem). Jeszcze bym dodał Tetrisa (też chyba przedstawiać nie trzeba).
Awatar użytkownika
GreyInvidia

Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 2)
Posty: 114
Rejestracja: 30 wrz 2013, 01:08

Re: ARCADE (Krótkie gry z biciem rekordów punktowych)

Post autor: GreyInvidia »

http://twerkball.co.uk/
Proszę cię bardzo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: ARCADE (Krótkie gry z biciem rekordów punktowych)

Post autor: Secretman »

Gry arcade? Na myśl przychodzą mi gry z oryginalnymi zadaniami typu strzelasz jako znana osoba do czegoś tam czy sikasz po pijanemu do kibla i musisz trafić.

Na pewno nietypową grą arcade jest Porrasturvat czyli symulator spadania manekina ze schodów. Ta gra jest zabawna nawet wtedy, gdy się przegrywa.

Inny tytuł arcade który znam, to Zombiepox, gdzie rzucamy wrogim zombie mózgi, żeby zamienili się w ludzi. Ciekawy pomysł i dobre wykonanie.

Dużo gier arcade napisanych we Flashu i innych podobnych językach znajdziesz również na miniclip.com
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: ARCADE (Krótkie gry z biciem rekordów punktowych)

Post autor: tiberium »

RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: ARCADE (Krótkie gry z biciem rekordów punktowych)

Post autor: X-Tech »

@ zbiorowa

Tony Hawk 2 wymiata. Najlepsza część. Najlepsze zadania i lokacje. Najbardziej wiarygodne i w klimacie skejtingu. Tak. BICIE rekordów kolejnych plansz jest spoko zwykle jedna runda trwa około 2 minut, więc można, można...do tego ta rewelacyjna muza.

Porrasuvata znam. Wiele razy zrzucałem ze schodów, aż w końcu trudno było pobić większy rekord.





Lyserg1260: Interesuje mnie ta gra z balansowaniem menelem. Tytuł pliz xd
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ARCADE (Krótkie gry z biciem rekordów punktowych)

Post autor: Noruj »

Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: ARCADE (Krótkie gry z biciem rekordów punktowych)

Post autor: X-Tech »

I o to chodzi :lol:
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: ARCADE (Krótkie gry z biciem rekordów punktowych)

Post autor: Rave »

Canabalt - chyba pierwsza gra z gatunku infinite runnerów. No i Escape - jest na Kongregate i zdaje się że na andka też.
ODPOWIEDZ