[XP] Berło Władzy

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
It'sMe
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:05

[XP] Berło Władzy

Post autor: It'sMe »

Berło Władzy
Gatunek: Przygodowa/Komedia
RPG Maker: XP

Fabuła
Spoiler:
Bohaterowie
Spoiler:
Screeny
Spoiler:
Skrypty
Spoiler:
Ukończone: 9,999/100%
Ostatnio zmieniony 04 maja 2014, 17:57 przez It'sMe, łącznie zmieniany 4 razy.
Hakerstwo to droga do bogactwa.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: [XP] Berło Władzy

Post autor: Kryzz333 »

Niestety, na razie słabo.
Fabuła jest przeciętna.

Grafika jest, można powiedzieć "standardowa". Napraw jednak takie rzeczy jak: ognisko tuż przed drzwiami i ten dziwny korytarzyk w domu, prowadzący donikąd.

Wszystko zapowiada, że będzie to gra raczej krótka. Sądzę, że powinieneś zainwestować w naprawdę dobry humor w tej grze, aby dostarczała rozrywkę.

W każdym razie, wcale nie zniechęcam Cię do tworzenia. Jednak nie spodziewaj się, że będziesz tworzył znakomite gry nie mając doświadczenia.
Awatar użytkownika
It'sMe
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:05

Re: [XP] Berło Władzy

Post autor: It'sMe »

Ognisko jest specjalnie tak zrobione. Pokój już poprawiłem. Gra faktycznie będzie krótka ale mam nadzieje że nie za bardzo. Żeby urozmaicić rozgrywkę dodałem parę tajemnic i (parę) pobocznych zadań. Nic wielkiego.
Hakerstwo to droga do bogactwa.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: [XP] Berło Władzy

Post autor: X-Tech »

Widać, że gra zrobiona z humorem. Fabuła nastawiona na śmieszne akcje. Mam nadzieję, że pogram w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [XP] Berło Władzy

Post autor: McLaren »

Potrafisz robić mapki to już coś :D Ale myślę ,że nie pasują do fabuły gry myślałem bardziej o czymś nowoczesnym.

Fabuła... science fiction.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: [XP] Berło Władzy

Post autor: Kryzz333 »

@McLaren:
No tak. :lol: Prawie zapomniałem w natłoku tych perełek, że są też inne gry.
Rzeczywiście, te mapy są naprawdę ok (aż sobie przypomniałem Bohatera...)

Co do błędów, drzwi zewnętrzne częściowo lewitują. Aby temu zaradzić trzeba użyć przerobionej grafiki. Łap:
viewtopic.php?f=7&t=4700&p=48684#p48684
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [XP] Berło Władzy

Post autor: Rahim »

Em mapping dość przeciętny, niby poprawny, ale pusto jakoś.
Title strasznie byle jaki, XP ma sporo animowanych title itp. pomyśl nad tym bo ten obrazek wg. moich gust wygląda tragicznie. Fabularnie zapowiada się ciekawie =)
Awatar użytkownika
It'sMe
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:05

Re: [XP] Berło Władzy

Post autor: It'sMe »

Na początku chciałem to zrobić w klimatach science fiction... Ale tak się składa że "Berło Władzy" znajduje się w Rosji więc... Na początku gracz jest na takim małym zadupiu na granicy Rosyjsko Ukraińskiej. Może ktoś się domyśli jak będzie wyglądało to berło władzy?? :-D
Hakerstwo to droga do bogactwa.
ODPOWIEDZ