Przenośna konsola do gier z najlepszym ekranem

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Przenośna konsola do gier z najlepszym ekranem

Post autor: X-Tech »

Nie lubię telefonów do grania. Nie są do tego przeznaczone.
Gry GBA wyglądają całkiem nieźle na Nintendo DS LIGHT. Nie wyglądają jednak lepiej niż na
GBA SP asg 101. PSP ważne, że daje radę z GBA. Snes to nie jest konieczność.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Przenośna konsola do gier z najlepszym ekranem

Post autor: Noruj »

Nie zgodzę się.
Mam telefon z androidem i emuluje gry np. z GBA.
Ostatnio przeszedłem Golden Suna 1 i stwierdziłem, że grało mi się lepiej niż na oryginalnej konsoli.
Jedyny minus to bateria.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Przenośna konsola do gier z najlepszym ekranem

Post autor: Jazzwhisky »

Jeśli kvachu coś pisze w temacie giercowania to bardzo prawdopodobne, że będzie to najlepsze rozwiązanie. Ofkoz zawsze zdarzą się wyjątki w emulacji (są też wyjątki w obsłudze gier GBA na DS!), sam też jestem uprzedzony do gry na telefonach, ale fakty pozostają faktami - moc obliczeniowa tych urządzeń jest aktualnie ogromna, a emulacja najlepiej rozwija się tam, gdzie środowisko programistyczne jest przyjazne i baza urządzeń/użytkowników jest szeroka. Stąd trudno konkurować na tym polu z Androidem, powoli nie pozostaje fanom przenośnej emulacji nic, jak tylko przekonywać się do tego rozwiązania.

Ofkoz powtórzę, nie nastawiałbym się wcale na emulację, podejrzewam, że znajdziesz sobie tytuły na DS/PSP warte gry równie bardzo, jak te z GBA.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
ODPOWIEDZ