Graphic

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Graphic

Post autor: McLaren »

Obrazek

Witam jest to temat poświęcony moim pracą głównie Characters. Wykonuję je dla użytkowników forum GOSPODA RM i dla siebie dla zabicia czasu:). Możecie używać moich grafik w swoich grach pod warunkiem ,że będę figurował w napisach końcowych jako autor. Miło mi by było jakby ktoś napisał czy może użyć moich grafik do swojej gry.
Uwaga jeżeli sprzedajesz swoją grę a są w nich moje postacie nie masz prawa ich używać bez mojej konsultacji i odpaleniu mi jakiejś korzyści majątkowej.

Obrazek

Obrazek
Postać robiona do gry dla Neko.

Obrazek
Mój awatar w postaci Króla

Obrazek
Mój awatar w postaci wikinga;)(SKYRIM)

Obrazek
Postać robiona do gry dla Neko. Zabezpieczona. Do użycia dla innych dopiero po wydaniu gry.


Obrazek
Podołałem wyzwaniu podjęcia się zrobienia chara Dhaosa jak widać dałem sobie jakoś radę:)
Mogę powiedzieć ,że jestem sam z siebie dumny ,że zrobiłem tą postać:) Wykonałem ją bardzo starannie i dokładnie:)

Obrazek
Lewitujący Dhaos a ściślej mówiąc bez animacji poruszania się :);)


Obrazek
Moja jak dotąd najwspanialsza z prac w którą włożyłem wiele wysiłku i godzin by ją stworzyć a po to by mogła być w grze Ravenona ,który mnie ładnie poprosił o wykonanie drugoplanowego bohatera do gry WROTA ARKANY GENEZA. (Zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich grafik tego oto orka i innych i nie wyrażam zgody na zamieszczanie, kopiowanie oraz wykorzystywanie ich w grach bez mojej wiedzy i zgody.)


Obrazek

A i jeszcze mała niespodzianka dla Ravenona , szybko go zrobiłem jakieś 20minut:D Ork grający na bębnie:)

Obrazek

Kolejny ork animacja gotowania. Ork kręci chochlą w kociołku w którym bulgocze woda a pod nim płonie ogień.


Obrazek

Następna postać do gry Ravenona ,goblinek.


Obrazek
Mając więcej czasu znów zabieram się do tworzenia tym razem zrobiłem orka wojownika z tarczą.
Niedługo będę robił orka tarczownika z cięższym uzbrojeniem:)

Obrazek
No i nowy ork :) Dla różnorodności by każdy wyglądał inaczej:)

Obrazek
Ork Weteran wyposażony lepiej niż reszta orków z plemienia posiada metalową tarczę i metalowy hełm.

Obrazek
Orkowy taniec:) z przodu i z tyłu wyszedł mi nieskazitelnie jednak z boku nie za bardzo... chodź nie wygląda aż tak źle:) zabieram się do robienia innych orków i animacji:)

Obrazek
Nowy Ork wznoszący modły :) Klęczy na kolanach i unosi obie ręce do góry:)

Obrazek
Ork Szaman :) muszę przyznać ,że było ciężko go robić ale udało się:) koncept obrazek przysłał mi ravenone dzięki temu stworzyłem nowego chara :)


Obrazek
Wrogi ork z plemienia czaszki. Bardzo szybko poszło mi jego zrobienie myślę ,że jeszcze zrobię ciężką wersję tego wojownika:)

Obrazek
Ork mroczny mag:) Przyjemnie mi się go robiło:)I jestem z niego bardzo dumny:) Animacja czaru w 4 zakładce tematu:)

Obrazek
Ork Obywatel:) Dość szybko poszło mi jego zrobienie :) Planuję jeszcze zrobić paru w innych kolorach stroju:)
Ostatnio zmieniony 25 mar 2015, 11:15 przez McLaren, łącznie zmieniany 23 razy.
Awatar użytkownika
Neko
Posty: 170
Rejestracja: 30 sty 2010, 23:33
Lokalizacja: Loughborough
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Neko »

Cieszę się, że mamy następną osobę tworzącą ładne charsety i chcącą do tego pomagać. Potrzeba nam więcej takich użytkowników. Charsety wykonane naprawdę świetnie.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Klonoa »

Mam dla Ciebie wyzwanie McLaren.

Bo jestem ciekaw czy udaloby Ci sie zrobic charset dla Dhaos'a ^^
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Co takiego? ;)
Pokaż obrazek to zobaczę :)
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Graphic

Post autor: tiberium »

Patrz >> Avatar
lub Google.

Aż tak cieżko rysować postacie? oO
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Myślałem ,że Dhaos to jakiś użytkownik forum a to jakaś postać anime...
Wszystko da radę zrobić:) Tylko potrzebuję weny...
Czy ten Dhaos ma latać? Czy normalnie chodzić?
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Klonoa »

Jak nie mam swojej grafiki bo wygasla dawno temu to potrzebuje nowego charseta.. a czy ma latac czy nie to niech bedzie twoj wybor ^^
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Klonoa i co sądzisz o moim dziele?
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Athanor »

Czy mogę użyć Dhaosa do swojej gry, McLarenie? Bardzo mi się podoba (fajnie by było jakby latał, ale nie można mieć wszystkiego :roll: ) jego struktura i wygląd, pisałeś, że mam napisać czy mogę go użyć więc piszę :lol:
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Klonoa »

Uuuuuuu, jestem pozytywnie zaskoczony twoja praca :D

Nie spodziewalem sie, ze az tak dobrze wyjdzie ^^
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Athanor ładnie pytasz więc możesz :) tylko nie zapomnij mnie umieścić w grze jako autora grafiki ;)
Robisz grę przyślij mi na PW link do projektu lub jakiś screen ;)

Małe przeoczenie z mojej strony mianowicie Dhaos miał niebieskie oczy już mu zmieniłem teraz jest dobry.
Zrobiłem szybko latającego Dhaosa myślę że może się przydać taka animacja ;)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Noruj »

Przecież wystarczy zaznaczyć Walking Animation OFF w Set Move Route i już jest taki efekt XD

Sam Dhaos fajny, ale widziałbym go bardziej z jakąś groźniejszą miną :P
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Nie wiem kim jest ta postać anime po obrazkach trudno mi stwierdzić czy to facet czy kobieta...
Minę ma raczej miłą , wręcz kobiecą ale rozumiem twoją sugestię i doceniam to.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Graphic

Post autor: ravenone »

Poprosiłem McLarena o narysowanie chara do battlera z gry. Zerknijcie na pierwszy post, efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania:) Wielkie dzięki dla autora.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Graphic

Post autor: GameBoy »

Tym charsetom orków przydałoby się trochę wygładzić zewnętrzne krawędzie, ale generalnie wyglądają ok. Zwłaszcza ork bębniarz i kucharz. Od razu skojarzyli mi się z Gothiciem. =)
ODPOWIEDZ