DarkSaga -modyfikacja gry Gothic

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

DarkSaga -modyfikacja gry Gothic

Post autor: McLaren »

Mam pewien problem ze spolszczeniem gry wgrywam wszystko tak jak jest napisane i wychodzi tak ,że nie wszystko się spolszczy zobaczcie sami:

Obrazek

Obrazek

Nie spolszcza mi się wybór dialogów i imiona nad npc. Wiecie jak to zrobić by działało?
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: DarkSaga -modyfikacja gry Gothic

Post autor: Rahim »

Myślę iż odpowiedzi powinieneś szukać na forum za to odpowiadające. www.themodders.org
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: DarkSaga -modyfikacja gry Gothic

Post autor: McLaren »

Muszę Ci przyznać rację Rahim, równie dobrze mógłbyś przenieść tam swój temat o modyfikacji ZW, przykro mi koło się zamyka.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: DarkSaga -modyfikacja gry Gothic

Post autor: Rahim »

Jej a co ma twój problem do przedstawienia moda tutaj na forum?
Pozwól że coś ci wyjaśnię, przedstawiłem moda w którego można pograć, i chyba od tego był ten dział, z kolei twój problem ma się ni jak do tego forum, kto tu ci pomoże z tym?
Dlatego odesłałem cię do forum gdzie mają o tym pojęcie, ale skoro odbierasz to jako atak na swoją osobę to już twój problem. I nie wiem o jakim kółku ty mówisz...
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: DarkSaga -modyfikacja gry Gothic

Post autor: X-Tech »

Nie znam problemu. Spróbuj od nowa zainstalować spolszczenie/moda, a jeśli nie pomoże to jeszcze raz od nowa grę, moda, spolszczenie.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: DarkSaga -modyfikacja gry Gothic

Post autor: Jazzwhisky »

McLaren, wg
instalujesz coś nie tak jak trzeba. Dokładna instrukcja poniżej:
Instrukcja instalacji moda The Dark Saga RU:
1. Instalacja moda jest wskazana na czystą licencjonowaną G2a:NK od Akelli.
2. GMDK nie będzie potrzebny, ale jeśli powstaną problemy, to możecie przeinstalować Gothic, a potem zainstalować GMDK.
3. Instalacja moda zajmuje od 5 do 40 minut. Czas ten zależy od naprawdę wielu czynników.
4. Przy instalowaniu nie próbujcie prowadzić jakichkolwiek postronnych działań na komputerze, proszę dać instalatorowi spokojnie pracować. W tym czasie będą przepakowywane zasoby, a także będzie coś usuwane z oryginalnych plików gry.
5. Uruchomić moda można albo ze skrótu na pulpicie, albo z pliku DarkSaga.exe, znajdującego się w folderze SagaExt (folder powstaje przy instalacji w folderze głównym gry).
6. W GothicStarterze moda nie znajdziecie i nie próbujcie tworzyć plików *.ini. Przy próbie uruchomienia gry z GothicStartera po prostu wywali was z gry.
7. UPRZEDZAM. Niezbędnym warunkiem uruchomienia moda jest plik raportowy Gothic2.exe, który jest z instalatorem oryginalnej gry. Jeżeli zechcecie zachować swój plik wykonywalny, przed instalacją zróbcie jego kopię zapasową.

Instrukcja instalacji spolszczenia The Dark Saga PL do wersji 1.0.1.7:
1. Instalujesz Dark Saga RU 1.0
2. Instalujesz Patch 1.0.0.4 RU
3. Instalujesz Spolszczenie 1.0.0.4
4. Instalujesz Patch 1.0.1.7 RU
5. Instalujesz Patch 1.0.1.7 PL

Wskazane jest instalowanie zarówno samego moda jak i poszczególnych patch'ów/łatek jako Administrator systemu Windows, na którym instalujesz grę.
edit-dół
Ale to już jest odpowiedź z tego forum (na identyczne zapytanie), dostaniesz zapewne taką samą, bo gdzieś się pomyliłeś. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: DarkSaga -modyfikacja gry Gothic

Post autor: McLaren »

Właśnie wszystko robiłem jak pisano na the modders... ok napiszę na tamtym forum ale puki co nie mam czasu na nic... dozo.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: DarkSaga -modyfikacja gry Gothic

Post autor: Rahim »

Pozdro, miałem nic nie pisać...
Źle po instalowane xd
Nie po kolei, najbardziej podstawowy błąd xd
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: DarkSaga -modyfikacja gry Gothic

Post autor: McLaren »

Właśnie odkryłem w czym tkwi problem mianowicie nie w instalacji bo zainstalowałem poprawnie a błąd z krzaczkami dokładniej z czcionką :
http://thedarksaga.cba.pl/download.php

FontFix by 0judge0 NIE MA TEGO DO ŚCIĄGNIĘCIA... szukam w internecie i tego nie ma... może jest jakiś inny sposób instalacji czcionki????
ODPOWIEDZ