Polskie fora o RM

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Narzew
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2012, 21:27
Kontakt:

Polskie fora o RM

Post autor: Narzew »

Witam. Pozmieniało sie trochę od kilku lat na polskiej scenie jeśli chodzi o fora.
Z działających znam tylko Gospodę i ****time.
Jakie są teraz rozwijane polskie fora o RM (poza gospodą) ?

- Gospoda RM Archive (Działa)
- RMXP (Nie działa, całkiem inna strona)
- Titek (Nie działa, błąd w stronie przy logowaniu)
- Opactwo RM (Nie działa, błąd w stronie przy logowaniu)
- Ultima (Tam jest propaganda i lepiej nie zaglądać)

Pozdrawiam.
Obrazek
ReetzO
Posty: 40
Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:55

Re: Polskie fora o RM

Post autor: ReetzO »

Polska scena jest według mnie zbyt mała, by tworzyć więcej polskich for dot. RM'a. Przynajmniej ja nie znam innych, aktywnie działających.
Spoiler:
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Polskie fora o RM

Post autor: Adrap »

- Ultima (Tam jest propaganda i lepiej nie zaglądać)

Dopóki nie zwraca się uwagi na administrację (której często nie ma) to nie ma co narzekać.
Pozatym jest to najbardziej aktywne polskie forum o RM. (Kilkadziesiąt postów na dzień).
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Polskie fora o RM

Post autor: Rave »

Adrapnikram, trochę trudno nie zwracać uwagi na adminów jak ci nawet zablokowoli możliwość podejrzenia pmek.

Następne posty na temat boardów
spoza listy w pierwszym poście, please.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Polskie fora o RM

Post autor: X-Tech »

Do Ultimy nic nie mam. Jest swoboda wypowiedzi. Można zakładać w miarę inteligentne tematy. Jak będziecie personalnie jeździć po adminach to faktycznie was wykoszą (jak na każdym forum)
Wiadomo, że ma swoje minusy, ale jak to każde forum. Jeśli wchodzicie na dane fora dla rma i gier to wszystko jest spoko. Jeśli wchodzicie, żeby sobie jeszcze dodatkowo popisać na inne tematy okołogrowe itp. spoko Jeśli wchodzicie, żeby zawracać innym głowę i obrażać to nie jest w porządku.

Jak będziecie jechać i personalnie obrażać adminów to na każdym forum was wykoszą.

rmxp.pl to strona z warzywami - niezmiennie odkąd istnieje XD
titek to nie wiem, ale to tylko jego osobista strona z grami kiedy wychodzi jego nowa
gra zawsze na forum robi się burza - standardowo. Ważne, że zrobił te swoje gierki, które zdobyły popularność zostaje czekać na PW 2 (a może jakąś nową produkcję z vx ace ?) nic od niego więcej nie można wymagać.

Na gospodzie jak zawsze OK.

Dla mnie spoko. Ktoś ma wenę podrzuca swój projekt z klimatem np: Zombik i zostaje chwalony. Ktoś chce coś samemu tworzyć, a nie kuma lub potrzebuje wsparcia to się pyta na forach i dostaje pomoc - spoko.

Gierki są. Czekam na kolejne ciekawe produkcje. Sam coś tworzę. Ogólnie spoko.


Opactwo mnie doprowadzało do szału Shouboksem załatwili to forum jakimś bugiem w skrypcie, aby się chyba nie tłumaczyć ? XD Czekam aż go naprawią. Ogólnie strona mi obojętna, ale przez SB totalnie bezwartościowa. Ja nie cierpię stron z SB bo na nich powstaje dużo syfu tak naprawdę i mnie szybko irytują.


Jeszcze był zamthir, ale to coś zostało zamknięte kiedy mam DC przestała dawać mu na serwer. Na stronie i tak był tylko spam i irytujący shoutboks produkujący syf. Strona gromadząca spamerów.


P.S. Faktycznie na Ultimie jakoś więcej ciekawych postów odkąd Admini się ostatnio mniej pokazują. Nie ogarniam tego XD ;)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Polskie fora o RM

Post autor: Rave »

Co do Opactwa to chyba się wkurzę, wyczyszczę bazę i podstawię od nowa stronę na phpbb+może jakiś portalik na Concrete5. Ale muszę na to mieć więcej czasu. Może w weekend. Mam wjazd na ftp, mam wjazd na bazę i Viuu mnie nawet prosił, no ale jakoś czasu nie miałem. Ale w sobotę postaram się wysupłać jakąś godzinkę czy dwie żeby wyczyścić i postawić na nowo, dzisiaj zaraz zrobię backup spraw administracyjnych (regulamin, itd.). Powie ktoś czy ma jakieś pmki tam które chce zachować to też zbackupuję (walić do mnie na PM czy tam steamie).
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Polskie fora o RM

Post autor: tiberium »

Gospoda i Ultima.
Może w internecie można znaleźć jakieś inne pseudo stronki. Tylko to jest na zasadzie właśnie TiTka czy Opactwa, gdzie jest grupka osób, albo świeci to pustkami przez miesiące.
X-Tech pisze:rmxp.pl to strona z warzywami - niezmiennie odkąd istnieje XD
X'D

Jeszcze jest forum nowoczesne.
Jedna z niewielu prawdziwych stron scenowych jak twierdzi sam autor:

twierdza nowoczesna.
http://twierdza.modern-ltm.cba.pl/index.php/gry

forum nowoczesne.
http://www.modern.aaf.pl/index.php
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Polskie fora o RM

Post autor: X-Tech »

http://opactworm.ct8.pl/ XD
Najpierw wywołali buga kiedy moje ostrzeżenie o szkodliwości skupienia się adminów na sb zaczęło się zmieniać w stan faktyczny (przez parę tygodni nie dało się logować) teraz najwyraźniej strona wyparowała z serwera xd
Zaczynało się tak dobrze. Wystarczyło usunąć sb lub go ograniczyć do iluś shoutów dla usera na dobę np: 5-10, ale nie admini woleli skupić się na pisaniu w sb, a forum olać. Ciekawe jaką wymówkę napiszą. xd
Zablokowany