Którą grę robić ?

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Na której grze się skupić ?

horror w klimatach alien z elementem taktycznym i strategii
2
7%
opowiadanie fantasy z różnymi wyzwaniami i zr. elementem
6
21%
horror z wykonywaniem różnych zleceń i używaniem sp. itemów
3
10%
rpg, w którym bohaterem jest hajs
2
7%
gra która cię nienawidzi
5
17%
gra zainspirowana Franko na amigę, ale w klimacie rpg + quest
7
24%
Nie rób nic. Wal się
4
14%
 
Liczba głosów: 29
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Którą grę robić ?

Post autor: BH Daimaouji »

Zrób gre ala Franko, ale z Pokemonami i DB (lub jak chcesz)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Którą grę robić ?

Post autor: Noruj »

Franko miecie w rywalizacji. Sama ankieta ma chyba z 10 głosów więcej niż ta na głównej stronie TA. :p

Up
To już jest obsesja : PP
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Którą grę robić ?

Post autor: X-Tech »

Na Ultimie wygrywa "gra która cię nienawidzi" to jeszcze trochę się poczeka, a potem będę wiedział, która będzie moim targetem.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Którą grę robić ?

Post autor: Noruj »

Po połączeniu wyniku z ankiet i tak wygrywa Franko z 11 głosami ; d
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Którą grę robić ?

Post autor: X-Tech »

Wszystko spoko. Ilość głosów na wal się - nic nie rób zadowalająca. Cieszy mnie też spora chrapka na grę, która cie nienawidzi i dobry level glosow w opowiadaniu fantasy z tym szalonym system na różne wyzwania, ale zawodzi mały fame na horrory - naprawde MOJ ulubiony gatunek i tu mógłbym naprawdę dać popalić, ale i tak sie ciesze, bo i w szalonej grze z nawalankami i w grze, która cię nienawidzi która będzie masą różnych chorych wyzwań mogę dać upust swoich pomysłów szczególnie, że sporo siedzę w nesie i podobnych tego typu rzeczach. Zobaczymy ktore wygra jeszcze to chwile potrwa. Jak wygra to całe rynsztokowisko z walkami i patologią to też dla mnie spoko, bo tutaj już mam przemyślane zasady i część fabuły i mechaniki, ale w pozostałych tytułach w większości podobnie już jest spory zaczątek.

W zasadzie mam jeszcze z 5-6 innych pomysłów, które tu miały trafić (bo poza tym to jest dużo więcej tego wszystkiego) i rozwiniętych projektów, ale to może na inne losowanko/głosowanko. Na razie zostanę przy tym. To sobie głosujcie jeszcze chwilę - zobaczymy czy się coś jeszcze zmieni.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Którą grę robić ?

Post autor: BH Daimaouji »

Noruj pisze:Up
To już jest obsesja : PP
LOL to było do mnie? Bo jak tak to nic dziwnego, nie widze w rpg makerze nic poza serią DB i pokemonami, raz zagrałem w gre o mario ale po chwili wyłączyłem ją
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Którą grę robić ?

Post autor: X-Tech »

BH Daimaouji pisze:
Noruj pisze:Up
To już jest obsesja : PP
LOL to było do mnie? Bo jak tak to nic dziwnego, nie widze w rpg makerze nic poza serią DB i pokemonami, raz zagrałem w gre o mario ale po chwili wyłączyłem ją
Dobrze, że masz swój klimat. Postaci z Dragon Balla mogą wystąpić w kolejnej chorej grze, ale póki co nie widzę Songo i reszty załogi w tej patologicznej rpgówce nawalnce, choć mogę dla FANÓW Dragon Balla ( o ile ta gra wygra) nazwać jednego z Żuli Songo i dać parę nawiązań do DB, ale zapomnij o KameHame w dosłownym sensie.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 957
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Którą grę robić ?

Post autor: Powczan »

@up

Przeczuwam, że wystarczy dodać Future Gohana :P

Mój głos leci na pełną nienawiści do gracza grę, ciekawe ile osób znienawidzi przez to mnie.
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Którą grę robić ?

Post autor: BH Daimaouji »

X-Tech pisze:
BH Daimaouji pisze:
Noruj pisze:Up
To już jest obsesja : PP
LOL to było do mnie? Bo jak tak to nic dziwnego, nie widze w rpg makerze nic poza serią DB i pokemonami, raz zagrałem w gre o mario ale po chwili wyłączyłem ją
Dobrze, że masz swój klimat. Postaci z Dragon Balla mogą wystąpić w kolejnej chorej grze, ale póki co nie widzę Songo i reszty załogi w tej patologicznej rpgówce nawalnce, choć mogę dla FANÓW Dragon Balla ( o ile ta gra wygra) nazwać jednego z Żuli Songo i dać parę nawiązań do DB, ale zapomnij o KameHame w dosłownym sensie.
1.Aha
2.Mam w (Cenzura) Kamehamehę, dawaj Garlic Cannon
Przeczuwam, że wystarczy dodać Future Gohana
Dodaj do tego jego żone i córke oraz zrób z tego historie o TV Special 2 i efekt murowany :)
Ostatnio zmieniony 23 paź 2014, 19:35 przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Którą grę robić ?

Post autor: X-Tech »

Gedharm pisze:@up

Przeczuwam, że wystarczy dodać Future Gohana :P

Mój głos leci na pełną nienawiści do gracza grę, ciekawe ile osób znienawidzi przez to mnie.
Cieszę się, bo też się jaram tym projektem, który was zniszczy.


@BH: Mógłbym, ale gdybym zrobił taką rodzinkę z DB na podstawie tych postaci fani by się chyba załamali xd
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Którą grę robić ?

Post autor: BH Daimaouji »

X-Tech pisze:
Gedharm pisze:@up

Mój głos leci na pełną nienawiści do gracza grę, ciekawe ile osób znienawidzi przez to mnie.
Cieszę się, bo też się jaram tym projektem, który was zniszczy.
Zaraz co? To jest taka opcja?

Co do projektu, daj z zasobami potrzebującymi, żeby ludzie mogli w nią zagrać bez RTP ;)

Co do gry to przydał by sie Jason..............co atakuje golasów (ale nie TYCH golasów)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Którą grę robić ?

Post autor: X-Tech »

0 RTP - wszystkie swoje projekty robie od wieków na pustym projekcie - grafy sam dobieram od zera łącznie z animacjami i dźwiękami. 0 startowych zasobów RTP łącznie z wycinką animacji i dźwięków bez względu na grę, która będzie wygraną. Tak gra u każdego pójdzie bez rm.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Którą grę robić ?

Post autor: BH Daimaouji »

Dobrze słyszeć, muszę to samo zrobić ze swoimi projektami
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Którą grę robić ?

Post autor: Dragon Kamillo »

A jak potem zliczysz głosy z dwóch ankiet - ktoś może zagłosować podwójnie XD.

Jestem za nienawidzącą grą - ale tak jak na ultimie nie sce mi się zagłosować XD.

Po za tym od kiedy to już zapowiadasz super horror w który grając każdy się zesra ze strachu po 5 minutach? Może dlatego nikt już ci nie wierzy z horrorami.

Franka nie znam (to jest coś w rodzaju łażonej bijatyki?), za RPG fantasy nie jestem (nie lubię cukru ACEja), a horrory, tak jak pisałem wyżej - pewnie nic z tego by nie wyszło.

Ciekawi mnie też gra w której bohaterem ma być pieniądz, ale jeśli to ma być growe przedstawienie ekonomii (czy czegoś tam) to ja wysiadam.

RTP 2k ma klimat, czemu go nie chcesz używać?
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Którą grę robić ?

Post autor: X-Tech »

Dragon Kamillo pisze:A jak potem zliczysz głosy z dwóch ankiet - ktoś może zagłosować podwójnie XD.
XD Coś wymyślę.

Dragon Kamillo pisze: Jestem za nienawidzącą grą - ale tak jak na ultimie nie sce mi się zagłosować XD.
No weź zagłosuj XD


Dragon Kamillo pisze: Po za tym od kiedy to już zapowiadasz super horror w który grając każdy się zesra ze strachu po 5 minutach? Może dlatego nikt już ci nie wierzy z horrorami.
No właśnie nie zapowiadałem. Żebym miał tyle gry, aby było co zapowiadać to muszę mieć potwierdzenie na co najbardziej byłoby czekane. Widzę, że z oczekiwaniem na horrory najcieniej.
Jasne, że mam pozaczynane horrory, ale mam pozaczynanych "trylion" i rozpisanych projektów. Jakbym wiedział na którym się skupić to bym nie zakładał tego tematu. Nie było na forum ani jednej zapowiedzi horroru ode mnie.


Dragon Kamillo pisze: Franka nie znam (to jest coś w rodzaju łażonej bijatyki?), za RPG fantasy nie jestem (nie lubię cukru ACEja), a horrory, tak jak pisałem wyżej - pewnie nic z tego by nie wyszło.
Nie ma przewagi głosów na horrory tak prawdopodobnie nic z tego nie będzie w najbliższym czasie. Co ma być zależy od was tylko. Proste. Franko to mordoklepka na amige w oryginalnej wersji na amigę naprawdę chora gierka na dosa ocenzurowana - to co ja planuje jeśli to wygra to właśnie bardziej rozbudowana gra niż Franko w takich klimatach. Co do opowiadania fantasy - no właśnie to bardziej opowieść fantasy z różnymi wyzwaniami i narracją niż rpg jakie sobie wyobrażasz.

Dragon Kamillo pisze: Ciekawi mnie też gra w której bohaterem ma być pieniądz, ale jeśli to ma być growe przedstawienie ekonomii (czy czegoś tam) to ja wysiadam.
Nie. Grową eknomię to ja rozwinąłem w projekcie z dilerem. To by była naprawdę szalona gra fantasy, która ubrałaby różne dziwne rzeczy w żywe postaci.
Dragon Kamillo pisze: RTP 2k ma klimat, czemu go nie chcesz używać?
Zależy gdzie i do czego.


Temat póki co do zamknięcia. Póki co inne priorytety niż robienie gier, ale przynajmniej wiem z czym to jeść.
Zablokowany