Ozzaku Studio

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Ozzaku Studio

Post autor: Rahim »

O ile można tak to nazwać, mniejsza. Witam wszystkich, i kłaniam się nisko. Dziś chciał bym zaprezentować swoją stronę, którą prowadzę już dłuższy czas w tym miejscu. O czym jest Strona? O Eladorze, o innych tworach które wyjdą spod mojej ręki. Wiem że miałem sporą manię zmieniania wyglądu strony, i innego duperelium, ale w ostatnim czasie przystałem na takowy wygląd, który jest aktualnie ( styl mocno zmieniony, i uproszczony z podstawowego, chciałem coś prostego...).
Postanowiłem nie zaśmiecać stekiem bzdur Gospody, odnośnie mojej twórczości, i wszystko co się rozwija będzie właśnie na stronie.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Ozzaku Studio

Post autor: Dragon Kamillo »

Który to już raz - 10? Dobra jak to cię rajcuje to dobijaj do 20 - powodzenia!
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ozzaku Studio

Post autor: Noruj »

Co z tą stroną, którą prowadziłeś z Diablo?
Obrazek
Awatar użytkownika
Wyklęty
Posty: 100
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:30

Re: Ozzaku Studio

Post autor: Wyklęty »

Hehe, logo do złudzenie przypomina mi serie "The Walking Dead" Zdaje mi się że kiedyś oglądałem ten film, podpowiesz co to jest?? :lol:



A wracając do głównego wątku - strona całkiem fajna. Jak będę mieć czas to może okazjonalnie parę razy wpadnę zobaczyć cu tam nowego słychować ;]


==EDIT==


Dobra już wiem xD
Gra w produkcji:

*Hakerski Wyścig*

Gatunek:
*Przygodowe*
*Logiczne*
*Komedyjne*

Planowany czas ukończenia:

Sam biedny Bóg jeden wie kiedy xD

Kilka cytatów które tak jakoś mnie zaciekawiły: http://wklej.org/id/1555547/
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Ozzaku Studio

Post autor: tiberium »

Nowa strona i nie ma forum?!
D: skandal

Niech studio się skupi na projekcie
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Ozzaku Studio

Post autor: Rahim »

Dragon Kamillo pisze:Który to już raz - 10? Dobra jak to cię rajcuje to dobijaj do 20 - powodzenia!
Licząc będzie już 7 (xD). A tak serio, to jest ta sama strona co kiedyś, z 3 miechy temu Reptile dodał ją nawet do Twierdzy, tyle że ta była mocno zaśmiecona pierdolamento ze sceny, postanowiłem ją oczyścić, przerobić styl, i tak oto jest.
Noruj pisze:Co z tą stroną, którą prowadziłeś z Diablo?
Cóż, Diablo zmarło się śmiercią naturalną, nie ma z nim kontaktu, w sumie chyba większość go z nim nie ma, nie licząc Fiwne, bo możliwe że on ma go z nim jakiś. Nie mam zamiaru czekać nie wiadomo ile aż się znów pojawi, ponieważ chcę wydać w końcu grę, a mapki mogę sam poprawić, pod kontem uwag Amela, jeśli coś nie gra.
kMarek pisze:Hehe, logo do złudzenie przypomina mi serie "The Walking Dead" Zdaje mi się że kiedyś oglądałem ten film, podpowiesz co to jest?? :lol:
Logo jest z przypadku, spodobał mi się jego motyw, i mniej więcej pasuje pod kolor strony.
tiberium pisze:Nowa strona i nie ma forum?!
D: skandal
Jaki jest sens zakładania forum, jeśli jest jedna, aktywna Gospoda, myślę że warto skupić się w końcu na jednym forum, bo rozdrabnianie się do niczego nie prowadzi, a tylko zabija czas na projekt.
tiberium pisze: Niech studio się skupi na projekcie
Poboczny projekt, który odświeżyłem, bawiłem się w styczniu VX, dla porównania możliwości z ACE raz jeszcze, ostatnio go wygrzebałem, tak więc tworzę go na zmianę z Wind of Eladorą, by odpocząć nieco od głównego projektu.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Ozzaku Studio

Post autor: Dragon Kamillo »

Zrzuty z zasady mi się nie podobają (grrrr te szafy - ohyda), ale zastanawia mnie okno rejestracji - to ma być MMO?. A jeśli nie to wywal to bo nie potrzebne.

A na stronie i tak są już pierdoły...

Uprzątnięte, bo zaczyna się od nowa, tematem jest strona internetowa,
screeny z projektów tylko w dziale Zapowiedzi, please.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Ozzaku Studio

Post autor: Rahim »

CZÓŁKO!
Zapraszam do odwiedzania strony, co raz nowe wpisy, i informacje z projektu.
Staram się aktualizować na bieżąco stronę, aby nie była bez życia.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Ozzaku Studio

Post autor: McLaren »

Zmiana nicku to i zmiana strony:D Nie Rahim znaczy Ozzaku:) Mam nadzieję ,że zachęcisz ludzi żeby ją odwiedzali swoimi projektami;) Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Ozzaku Studio

Post autor: X-Tech »

McLaren pisze:Zmiana nicku to i zmiana strony:D Nie Rahim znaczy Ozzaku:) Mam nadzieję ,że zachęcisz ludzi żeby ją odwiedzali swoimi projektami;) Pozdrawiam:)
Znając życie Rahim tak jak i na poprzednim blogu będzie więcej pisał o pogodzie i kogo zna niż o projekcie czy innych gierkach z rma XD
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Ozzaku Studio

Post autor: McLaren »

X-Tech może tym razem będzie inaczej? Zaciekawi ludzi swoim nowym projektem i będą zaglądać na jego stronę:) A jeżeli będzie pisał o pogodzie to z miłą chęcią będę zaglądał bo pracuję w terenie:D
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Ozzaku Studio

Post autor: Rahim »

Na pogodynkę raczej nie wyglądam, ale ostatnio się wziąłem trochę za gotowanie, więc może jakieś przepisy? ;* Nie no, bez lania wody w stylu X-Techa. Strona jest jaka jest, trzyma się już jakiś czas, i o czym jest widzi każdy kto zagląda, proszę o nie komentowanie tego tematu nie odwiedzających strony, bo w takim razie takowy nie jest dla nich, i siania w nim zbędnego spamu. Pozdrawiam.
EDIT: Nowy wpis na stronie. Zapraszam do komentowania, biorę pod uwagę wszelkie rady =)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Ozzaku Studio

Post autor: Rahim »

Aaaaaaaaaaaa dodałem ikonki Emoji do strony, wygląda to kawaiii w postach.(>v<) Co sądzicie? (>^v^)>
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ozzaku Studio

Post autor: Noruj »

No, jak już pytasz o zdanie - to sądzę, że to pierdoły nie warte nawet informowania o nich :3
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Ozzaku Studio

Post autor: Rahim »

Zapraszam do zaglądania na moją stronę, dziś dodałem większy news na temat projektu. Ostatnich dni miałem sporo czasu i projekcik ruszył mocno do przodu, przyznam szczerze że jest bardzo dużo zrobione już, ale projekt ujrzycie prawdopodobnie dopiero w grudniu. Wszystko to za sprawą wydania porządnego średniaka, bo nie uważam to za swoje arcydzieło, i chce zniwelować jak największą ilość błędów (Kleo już się cieszy, że będzie miała co robić xD). No okej, koniec paplaniny, zapraszam!
Zablokowany