Pulpit

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Pulpit

Post autor: Rahim »

Kangurek Kao! =D O jej, zapomniałem już o istnieniu tej gry =D Dzięki =D
Przylep
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2011, 10:46
Lokalizacja: Kk

Re: Pulpit

Post autor: Przylep »

No jak dla mnie to chyba najlepsza część mimo koszmarnego sterowania i pracy kamery :-D
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Pulpit

Post autor: Ekhart »

Tomb Raider III, Call of Duty 2 (imo najlepsze, z UO na drugim miejscu), IwD2, Project IGI na plus...
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Pulpit

Post autor: Kleo »

Przylep pisze:To i na dobry początek wejścia na forum ja się pochwale :-) :
http://imageshack.com/a/img673/7117/U7BvVD.png
Ikonki jak ikonki, ale obrazek jest wstrętny i absolutnie nie masz się czym chwalić. Nie lubię tego pulpitu i ciebie chyba też...

EDIT
Kryzz333 pisze:Może lepiej nie rozmawiajmy na temat tego obrazka?
Wiesz, Kryzz, polityka polityką, ale to jest ordynarny, obrzydliwy rasizm i nie zamierzam udawać, że tego nie widzę. Zresztą chyba jest w regulaminie forum taki kawałek:
Zgadzasz się nie publikować materiałów, które mogą pogwałcać polskie prawo. W przypadku postępowania niezgodnego z polskim prawem, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany/a, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu.
I coś mi się zdaje, że obrazek ten punkt elegancko łamie.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2014, 00:44 przez Kleo, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Pulpit

Post autor: Kryzz333 »

Hmm...
Może lepiej nie rozmawiajmy na temat tego obrazka?

Przylep radzę to usunąć. Jakie nie byłoby moje zdanie na ten temat (nie zamierzam komentować), to wydaje mi się, że na tym szacownym forum tematy polityczne są verboten.

BTW. Przychodzą mi na myśl moje rozmyślania sprzed paru miesięcy. Zastanawiałem się co by było, gdyby użytkownicy forum ujawnili swoje przekonania polityczne... Doszedłem do wniosku, że pozabijalibyśmy się w trymiga. :lol:

Mój pulpit
http://www.mediafire.com/view/znoaofpkf ... cepcja.png
Przylep
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2011, 10:46
Lokalizacja: Kk

Re: Pulpit

Post autor: Przylep »

Juz usuniete, nie uwazam tego co prawda za ordynarny obrazek ani tez nie ustawialem tego specjalnie pod screena, ale to nie temat o polityce to i nie zamierzam go poruszac chyba ze ktos chce to zapraszam na pw :-D kryzz333 widze fan strategii, propsy za total wara i civilization :-D
Awatar użytkownika
Wyklęty
Posty: 100
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:30

Re: Pulpit

Post autor: Wyklęty »

No dobra, jak już tak wszyscy się chwalą to i ja się pulpitem pochwalę :-D. Proszę bardzo:


http://images.tinypic.pl/i/00613/ezh3z4vlwdpy.png


Gwiezdny frachtowiec "Mroczny Jastrząb" z gry "Star Wars Knights of The Old Republic". Gdybym mógł latać po kosmosie - latałbym właśnie nim :mrgreen:
Gra w produkcji:

*Hakerski Wyścig*

Gatunek:
*Przygodowe*
*Logiczne*
*Komedyjne*

Planowany czas ukończenia:

Sam biedny Bóg jeden wie kiedy xD

Kilka cytatów które tak jakoś mnie zaciekawiły: http://wklej.org/id/1555547/
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Pulpit

Post autor: Klonoa »

@Wyklety,
Nigdy nie przepadalem za wersja MMORPG od KOTOR'a bo wrecz oczy mi wypala kiedy widze ten system z ery kamienia lupanego gdzie musisz zaznaczyc przeciwnika i klikac 123456789. Zdecydowanie wielkim sukcesem bylby powrot systemu walk z serii Jedi Knight ^^

Wtrace moje oba pulpity - prywatny/rozrywkowy i roboczy. @upper posts,
Obrazek fakt byl rasistowski, ale rasisci to sa ksenofobijczycy, ktory mieli zle doznania z kilkoma osobami z innej narodowosci. Ja oceniam czlowieka pojedynczo, a nie cala kulture i innych. Taka krotka ma opinia
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Pulpit

Post autor: Diablo »

http://i.imgur.com/r4NrQUf.png
Jak wszyscy to wszyscy ;)
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Pulpit

Post autor: Kryzz333 »

Propsy za Europa Universalis III - jedna z moich ulubionych strategii. Dotychczas doprowadziłem do potęgi w niej: Polskę z XVI wieku, Malezję, Bizancjum i Państwo Kościelne
Spoiler:
.

Grałem też w Black Opsy, chociaż wolę BF.

Tapeta fajnie wygląda, chociaż odpuściłem sobie SaO. Obejrzałem 1 sezon i początek 2. Dla mnie jedynie I połowa I sezonu była dobra...
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Pulpit

Post autor: X-Tech »

Lubię mgłę + porządki i ubyło/przybyło skrótów część poszła do folderów:


http://i.imgur.com/fRyX56c.jpg


tapeta, tapeta, tapeta
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Pulpit

Post autor: Dragon Kamillo »

Nie ma to jak znienawidzonego przez siebie makera trzymać między swoimi ulubionymi XD.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Pulpit

Post autor: X-Tech »

Dragon Kamillo pisze:Nie ma to jak znienawidzonego przez siebie makera trzymać między swoimi ulubionymi XD.
XD
On służy za słupek, aby tamte dwa się nie przewróciły w końcu to Król makerów XD


Lubię mgłę na tapety. U mnie w okolicy mgła wygląda nieziemsko. Rok temu była taka mgła że widoczność była zaledwie na jeden metr natomiast źródła światła były widoczne w promieniu trzech formując się z wielkich kul, a poza tym jakby wszystko niewidoczne. Wyjście na boisko czy inny otwarty teren groziło by utratą totalną orientacji. Silent Hill to przy tym pikuś. Takiego klimatu nie miała nawet mgła od Carpentera.
Awatar użytkownika
Wyklęty
Posty: 100
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:30

Re: Pulpit

Post autor: Wyklęty »

@Klonoa


Mi system F1/F2/F3/F4 czy tam 1/2/3/4 za specjalnie nie przeszkadza, ważne aby było z kim przyjemnie pograć :). Zaś co do samej wersji MMORPG czy nawet książki na temat Revana to z tego co słyszałem to zrąbali to niesamowicie... Zrąbali i to ostro. Z tego co tam się zaczytałem na forach twórcy celowo Revana i Meetre strącili na dalszy plan skutecznie ich unieszkodliwiając. Tzn. T3-M4 rozczepiony na atomy, Meetra przybita mieczem świetlnym a sam Revan na wiele, wiele lat został uwięziony przez imeratora. Na bardzo wiele lat. Zaś co do systemu Jedi Knight... Hmmmm... Taaa... JA BYM W TO GRAŁ!! xD


Pierwszy pulpit dziwnie kojarzy mi się z LOL'em. Trafnie strzeliłem ? :lol:
Gra w produkcji:

*Hakerski Wyścig*

Gatunek:
*Przygodowe*
*Logiczne*
*Komedyjne*

Planowany czas ukończenia:

Sam biedny Bóg jeden wie kiedy xD

Kilka cytatów które tak jakoś mnie zaciekawiły: http://wklej.org/id/1555547/
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Pulpit

Post autor: GameBoy »

Rok temu była taka mgła że widoczność była zaledwie na jeden metr natomiast źródła światła były widoczne w promieniu trzech formując się z wielkich kul, a poza tym jakby wszystko niewidoczne. Wyjście na boisko czy inny otwarty teren groziło by utratą totalną orientacji. Silent Hill to przy tym pikuś. Takiego klimatu nie miała nawet mgła od Carpentera.
Ja 3 lata temu jak wracałem koło 3:00 w nocy z sylwestra przez pustą Łódź to też była taka mgła, że Silent Hill przy tym to przedszkole. xd Przy samej Łodzi SH też w sumie jest jak przedszkole. xd
ODPOWIEDZ