PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Najlepsze gry roku 2014. Konkurs zakończony.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special (zwycięstwo)

Re: PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentar

Postautor: Kleo » 04 sty 2015, 18:47

Yoroiookami pisze:Gdybym mógł głosować
Jak się nadal będziesz udzielać tak intensywnie, jak dotychczas, to już za jakieś dwa lata będziesz mógł. ;)

A Kable to fajna gra, choć skierowana do specyficznego audytorium. No i chętnie wywaliłabym z dialogów ze trzy setki emotek - wtedy by ich było w sam raz. :)
Awatar użytkownika
Ozzaku
Kontakt:

Postautor: Ozzaku » 04 sty 2015, 18:55

Kleo pisze:No i chętnie wywaliłabym z dialogów ze trzy setki emotek - wtedy by ich było w sam raz. :)

Ah, więc ty też... =D
Yorek, czekam na coś nowego za rok, tylko już nie przepowiadaj CrasheRowi przyszłości XD
Awatar użytkownika
Yoroiookami

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 2)

Postautor: Yoroiookami » 04 sty 2015, 19:09

Kleo pisze:
Yoroiookami pisze:Gdybym mógł głosować
Jak się nadal będziesz udzielać tak intensywnie, jak dotychczas, to już za jakieś dwa lata będziesz mógł. ;)

A Kable to fajna gra, choć skierowana do specyficznego audytorium. No i chętnie wywaliłabym z dialogów ze trzy setki emotek - wtedy by ich było w sam raz. :)

Nie wiem o czym mówisz. :roll: Jestem niezwykle aktywnym użytkownikiem.

Wiem że nie lubicie emotek...ale to tylko sprawia, że chcę ich użyć więcej. :|

Ozzaku pisze:
Kleo pisze:No i chętnie wywaliłabym z dialogów ze trzy setki emotek - wtedy by ich było w sam raz. :)

Ah, więc ty też... =D
Yorek, czekam na coś nowego za rok, tylko już nie przepowiadaj CrasheRowi przyszłości XD

Od trzech lat pracuję nad "poważnym" projektem. Oczywiście każdy poważny projekt kończy w śmietniku, bo ja po prostu nie potrafię. :lol: Także no...spodziewajcie się kolejnej tandetnej gry z przeciętnym humorem. :I
Awatar użytkownika
CrashuR

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1)
Kontakt:

Postautor: CrashuR » 04 sty 2015, 19:31

Ah, więc ty też... =D

Dwie godziny temu zostałem odbanowany na ultime :lol:

Od trzech lat pracuję nad "poważnym" projektem. Oczywiście każdy poważny projekt kończy w śmietniku, bo ja po prostu nie potrafię. :lol: Także no...spodziewajcie się kolejnej tandetnej gry z przeciętnym humorem. :I

Takie gry to twój "styl" i wychodzą Ci świetnie, więc nie masz na co narzekać! Ja tam mam nadzieję, że doczekam się tego, co pojawiło się w "specjalnym zakończeniu" Kabelka :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3)

Postautor: INRE » 04 sty 2015, 22:22

Długo się zastanawiałem jak rozdać punkty, (rozpisywałem to na kartkach, różne kombinacje, bo kilka gier zasługiwało na punkt XD) "Dawnville" to moja ulubiona z tych gier, klimatyczna i najbardziej dopracowana z tych tutaj zaprezentowanych. "Sercu Mroku" tego dopieszczenia właśnie brakuje.
Wszyscy moi faworyci jednak na podium, gratuluję i życzę powodzenia w tworzeniu kolejnych gier.
Awatar użytkownika
Omnom

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1)

Postautor: Omnom » 05 sty 2015, 00:11

:D
Dziękuje wszystkim za oddane głosy oraz gratuluje innym uczestnikom - widzę, że walka była zażarta.
Awatar użytkownika
Sefiro
Kontakt:

Postautor: Sefiro » 05 sty 2015, 10:38

Dzięki za głos(y) oddane na LF xD i gratuluje zwycięzcom :)
"Buduj gry, a nie mapy. Jeśli tworzysz mapy pod ocenę screeenów jesteś skończony." - X-tech

Spoiler:
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Noruj » 07 sty 2015, 11:56

Poza Zokusem, wszystkie moje typy są w pierwszej czwórce. Zero zaskoczenia, chociaż chyba widziałbym Danville niżej. Serce Mroku wypada dużo lepiej.
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
CrashuR

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1)
Kontakt:

Postautor: CrashuR » 07 sty 2015, 12:33

Ja sam umiejscowilbym Dawnville nizej :roll: :lol:
Obrazek

Wróć do „GF 2014”