Graphic

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

GameBoy dobre spostrzeżenie:) Robiąc orków myślę Gothic, zrobiłem jeszcze taniec ale muszę zrobić go jeszcze z tyłu prawo lewo :) wtedy pokażę. Jeszcze myślę o zrobieniu kowala, składaniu ofiar itp itd:)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Chciałbym pokazać państwu jeden z moich obiektów arenę orków do gry którą tworzy ravenone:
Obrazek
Jak widzicie poustawiałem moje orki by jakoś to się prezentowało:)
Oczywiście teksturka ziemi będzie wyglądać inaczej już na mapce dodałem ją tylko do zaprezentowania mojego nowego obiektu. Na arenie będą plamy krwi itp.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Graphic

Post autor: Adrap »

Nawet nawet tylko podstawa za płaska.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Podstawa? płaska?
Z pewnością chodzi Ci o palisadę:) już tłumaczę będzie ona przerobiona wraz z dodaniem ziemi będzie tak jakby przysypana trochę piaskiem i kamieniami:)

Dodałem parę nowych orków:) Można zobaczyć je w pierwszym poście tematu:)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Graphic

Post autor: Dragon Kamillo »

Światło pada raczej z góry, nie od dołu, to tak odnośnie tych poziomo ułożonych bali.

Ogólnie jest świetnie, podoba mi się, szczególnie te zaostrzone końce.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Dragon Kamillo racja :) już poprawiłem:)

Obrazek
Szałas orków:)

a znowu te światło na balach zapomniałem przekręcić...:D
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Graphic

Post autor: Dragon Kamillo »

E to już mi się nie podoba. Przypomina mi czego nie lubię we współczesnych grach 3D - tego rozmazania tekstur. A ten namiot tak wygląda, jakby był wycięty z jakieś 3D gry, do tego nie za dobrej. A i popracuj trochę nad światłocieniem - nadasz wtedy głębi temu namiotowi, bo na razie jest płaski, a i będzie pasować to tych bali.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Właściwie to ja go zrobiłem w 3d... to oteksturowany render:) dodałem bale i jakoś to wygląda.:)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Graphic

Post autor: Dragon Kamillo »

Aj, to dlatego to tak wygląda. No nijak to nie pasuje, ani dobrze nie wygląda. Nawet te bale dodałeś tak byle jak. Nie postarałeś się z tym namiotem.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Na szczęście ravenone i mojej przyszłej żonie się podoba :) Od tego co zrobiłem wcześniej a zresztą pokażę dla porównania:
Obrazek

To jest dopiero płaskie, może gdybym pobawił się przekształceniem tego dachu byłoby ok ale już nie muszę skoro wykorzystam tamten szałas po za tym pasuje on do tekstur ziemi i skał które przysłał mi ravenone:)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Graphic

Post autor: Dragon Kamillo »

No to tak, zgadzam się z ravenonem i twoją przyszłą żoną, tamto jest lepsze, ale to nie znaczy że dobre.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Postanowiłem ,że poprawię owe tekstury tak żeby nie były rozmazane poprawie bale i zrobię zarys czarnej linii :) Niebawem pokażę co z tego wyszło:)
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Athanor »

Twoja przyszła żona musi Cię bardzo wspierać :roll:
Ten ork mi się zajezajepięknie podoba, użyłbym, ale potrzebuje twojej zgody.
Spoiler:
Battler nie ma nóg, uciąłeś je czy to ork kaleka? :lol:
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Battler to tylko koncept który posłużył mi do stworzenia chara.
Bardzo mi przykro ale wykonuje chary itp dla indywidualnych osób i zastrzegają oni sobie żebym ich nie udostępniał przed wyjściem ich gry...
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Noruj »

McLaren nie wiedziałem, że masz taki talent. Świetnie to wygląda, rób swój tileset :)
Obrazek
ODPOWIEDZ