Materiały do rpg makera, kupno ,sprzedaż

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Materiały do rpg makera, kupno ,sprzedaż

Post autor: McLaren »

Mam takie pytanie gdzie mógłbym sprzedawać przez siebie robione materiały do rpg makera?
Wiem ,że jest jakaś stronka ale nie mogę jej znaleźć...
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Materiały do rpg makera, kupno ,sprzedaż

Post autor: Dragon Kamillo »

Przez Allegro.

A tak bardziej serio to rozglądnij się po oficjalnej stronie makera (rpgmaker.web) prawdopodobnie tam istnieje możliwość dogadania się i sprzedawania własnych materiałów.

Tylko pamiętaj w takiej sytuacji musiałbyś zrobić konkretne paczki z ładnymi materiałami zrobionymi od zera przez ciebie. Bez żadnego mieszania styli itp.

Edit: zły adres XD. poprawny to rpgmakerweb.com
Ostatnio zmieniony 20 mar 2015, 15:29 przez Dragon Kamillo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Materiały do rpg makera, kupno ,sprzedaż

Post autor: McLaren »

W tym akurat nie ma problemu sam widziałeś na co mnie stać potrafię robić chary od zera:)
Muszę jedynie podszkolić się w robieniu materiałów do Tilesets i paczuszka będzie piękna:)
Dzięki za odpowiedz Dragon Kamillo:) Gdybyś czegoś potrzebował pisz śmiało :)
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Materiały do rpg makera, kupno ,sprzedaż

Post autor: GameBoy »

Tylko pamiętaj w takiej sytuacji musiałbyś zrobić konkretne paczki z ładnymi materiałami
No nie wiem, patrząc po jakości niektórych zasobów (sprity renderowane z wręcz generycznej grafiki 3D, ugh), które mam z paru DLC to nie trzeba się zbytnio starać by coś tam wrzucić. =)
Tylko czy ktoś to kupi to już inna sprawa.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Materiały do rpg makera, kupno ,sprzedaż

Post autor: ravenone »

Gdy zbierałem grafiki izometryczne natknąłem się na stronę gościa, który współtworzył paczkę HighFantasy do RM. Za bodaj 10$ robił też chary na zamówienie. Adresu niestety nie pamiętam.
Sam pomysł dobry, ale musiałbyś uderzyć globalnie, bo w Polsce jest małe prawdopodobieństwo zakupu.
ODPOWIEDZ