DBZ Light of Hope

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

DBZ Light of Hope

Post autor: BH Daimaouji »

https://www.youtube.com/watch?v=opji5DgE_nQ

Oto film LA dla tych co nienawidzą Dragon Ball (D)evolution a mają nadzieje że może powstać dobry film LA o DB

Film bazowany na DBZ Specjale 2 "Bunt przeciw rozpaczy, ostatni super wojownicy, Gohan i Trunks" zwany w USA i Francji jako "Historia Trunksa"
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: DBZ Light of Hope

Post autor: Michu »

Szczerze polecam, śledzę ten projekt jeszcze z czasów pierwszych nieskładnych trailerów. Świetne efekty, reżyseria, nawet dobór aktorów, choć całkowicie nie współgra z moimi wyobrażeniami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: DBZ Light of Hope

Post autor: Noruj »

To jest świetne. Jest tego więcej?
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: DBZ Light of Hope

Post autor: Adrap »

Jest, nawet całe filmy ale słabe i raczej tandetne, ale to wygląda naprawdę przyzwoicie.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: DBZ Light of Hope

Post autor: X-Tech »

Ogarniam, że to amatorska produkcja, ale dlaczego jest to wszystko tak Amerykańskie.
Ujęcia i realizacja przypomina bardzo często fanowski film na podstawie (Człowiek ze Stali) a nie DB natomiast postaci są bardzo Amerykańskie część dialogowa jest pozbawiona luzu i humoru z kreskówki. Gra aktorska leży co chwila - po prostu aktorzy mówią co mają powiedzieć. Wyjątkiem jest ten główny zły Android on gra nieźle i się wczuwa. Brakuje mi tu tego ducha DB - Zimmerowta muzyka i Amerykańskość na przodzie... Jestem ciekaw kolejnych odcinków, bo uwielbiam DB i DBZ. Jeśli chodzi o efekty i akcje one są zrobione chwilami bardzo niedynamicznie, a chwilami super.
Część dialogowa podstawowych postaci jest, ale prawie jakby jej nie było. Przypomina mi się motyw fanowskiego filmu na podstawie Megamana jeśli chodzi część dialogową poza akcją. XD Ogólnie Super że się coś dzieje z DB czekam na kolejne odcinki jestem ciekawy co dalej.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: DBZ Light of Hope

Post autor: Noruj »

X-tech, właściwie to masz rację. Myślałem o efektach, fajnej walce, ale właściwie to faktycznie 0 zero ducha Dragon Balla...
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: DBZ Light of Hope

Post autor: Adrap »

Bo takiego ciężko zachować w filmie z aktorami. Po prostu kameha nie ważne z jakich zrobiona i atk nie będzie miała klimatu tej z anime. A jak ktoś oglądał ten film o androidach to powinien wiedzieć że nie ma w nim raczej żarcików, jest to raczej taka ciemna strona DB
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: DBZ Light of Hope

Post autor: Noruj »

Przecież właśnie X-tech i ja mieliśmy na myśli dokładnie coś dokładnie odwrotnego do kameha.
Obrazek
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: DBZ Light of Hope

Post autor: BH Daimaouji »

Noruj pisze:To jest świetne. Jest tego więcej?
Inne DBZ fan LA movies?

No mamy:

Saiyan sage

https://www.youtube.com/watch?v=Vx-E9pzOFPM

Father of Goku

https://www.youtube.com/watch?v=KrXRxKQ7DLw
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
ODPOWIEDZ