Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Bo składanie mapek to sama przyjemność. Sezon V, wyniki!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady

Postautor: Jazzwhisky » 20 mar 2015, 20:23

Pomyślałem, że dopiszę to tutaj, by przypomnieć, że w zasadzie wciąż możecie dopisać się do LM na ostatnie trzy kwietniowe kolejki (trwa przerwa, jest dużo czasu), ale najważniejsze to kolejny "zwrot akcji" - Venesard zdecydowanie wybrał na piątą kolejkę RMVXA RMXP, co oznacza, że w szóstej pojawi się RM2003 (ostatni raz!), a w siódmej ponownie RMXP. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Postautor: Noruj » 20 mar 2015, 20:51

Szkoda, że to koniec VXA... Z tego mogłyby powychodzić ciekawe mapy.
Czekam z utęsknieniem na resztę konkursu :P
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
Adrapnikram

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Adrapnikram » 20 mar 2015, 22:01

A mnie to w zupełności cieszy. Chwała ci Venesard. W jednej kolejce z XP zdobyłem więcej głosów niż we wszystkich innych XD.
~VladArges
ten mały puchar pod avatarem zrobil mi wtedy taka radoche ze latalem i z 10 razy chwalilem sie rodzicom xD
~Jazz
dla takich rzeczy powstało TA i całe forum
nie dla lajkow pod profilem
Zapraszam na stronę o moich grach i pixelarcie :-D

Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 20 mar 2015, 22:14

Czy kwietniowe kolejki też będą się rozpoczynały w piątek?
Bo jeśli tak to jedyny piątek który by jeszcze zaliczał się do początku kwietnia to 10. 3 jest spalony jeśli o to chodzi, więc zostaje tylko 10.

A i jeszcze, ta informacja kiedy zaczyna się 5 kolejka będzie tydzień przed jej rozpoczęciem (jak zapisy tydzień przed 1 kolejką) czy po prostu z niespodziewania walniesz tilesetem (mam nadzieję że tym razem z autotilesami)?

Co do wersji RM mi to zwisa i powiewa. Jest RMXP OK, coś się zdziała.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 20 mar 2015, 22:16

Noruj pisze:Szkoda, że to koniec VXA... Z tego mogłyby powychodzić ciekawe mapy.
Czekam z utęsknieniem na resztę konkursu :P

Też bym chciał vx ace. RMXP ujdzie, ale nie przepadam.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 31 mar 2015, 00:17

Dragon Kamillo pisze:A i jeszcze, ta informacja kiedy zaczyna się 5 kolejka będzie tydzień przed jej rozpoczęciem (jak zapisy tydzień przed 1 kolejką)
Spoko spoko, wszystko będzie z wyprzedzeniem. Kolejki będą zaczynały się w czwartek lub piątek.

Też ubolewam z powodu VXA. =)

EDIT
Podbijam z informacją, że Liga powraca 10 kwietnia, początkowo miał być to tydzień wcześniej, ale nie wiem czy był to najlepszy pomysł ze względu na święta, a teraz wyszło jeszcze, że i tak moje ograniczenia czasowe plus wyjazdy praktycznie uniemożliwiają sensowne zorganizowanie wcześniejszego powrotu LM. Za to podana data jest pewna, spodziewajcie się tilesetu dla RMXP w pierwszych piątkowych godzinach po powrocie imprezy. =)
Awatar użytkownika
Athanor
Kontakt:

Postautor: Athanor » 08 kwie 2015, 10:53

Nie zapominajcie, za dwa dni liga! To nie tak, że każdy usunął już XPeka z dysku czy zapomniał na śmierć, każdy ćwiczy!

Zafundowałbym wam paczki zasobów na Steam do RPG Makera, bo mam nieużyte, ale to nielegalne.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 09 kwie 2015, 22:38

A mi się XD śniło że już temat 5 kolejki jest i miałem dwie wersje XD:
- na początku był ten sam chipset i rozmiary mapy i wszystko co w kolejce 4, po czym pamiętam ze snu wpis Jazza że mu się kolejki mylneły i widziałem przez sen drugą wersję
- że mimo wszystko był jakiś dziwny zestaw do VX ACE gdzie jakieś rozpikselowane grafiki były pomieszane z rtp aceja i też że nie było wszystkich grafik w temacie tylko część (bodajże tile B) a reszta była w paczce do ściągnięcia, i że rozmiary mapy były jakieś dziwne (coś 23 na ileś). Dziwne miałem ostatnio sny XD - w końcu przespałem praktycznie cały wczorajszy dzień, jakieś choróbsko mnie złapało czy cuś. Ale wiem że ze snu że z VX ACE byłem raczej niezawodolony.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 10 kwie 2015, 10:12

Dzięki wszystkim za cierpliwość, kilka godzin temu wystartowała kolejka 5., mam nadzieję, że atmosfera i głód do składania map szybko powrócą, pozostały jeszcze trzy starcia, zachęcam do dalszego udziału w konkursie. =)

Z innych informacji - gdzieś w przyszłym tygodniu powinienem wrzucić tabelę uwzględniającą pominięcie waszego najsłabszego występu (lub jego braku), będziecie mieli lepszy wgląd w stan rywalizacji przed ostatnimi kolejkami.

A w kolejce 6. odpalimy jeszcze jedną serię potyczek o RMVXA (edit - tak, mam na myśli RMVXA jako nagrodę, kolejki 6. i 7. zostały już podzielone pomiędzy RM2k3 i RMXP).
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Rave » 10 kwie 2015, 21:04

Byle teraz na jakimś normalnym tilesecie, nie mapie świata.
Awatar użytkownika
Adrapnikram

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Adrapnikram » 10 kwie 2015, 21:37

Cyba Jazzowi chodzi o to że będziemy walczyć o RPG Maker VXAce, a nie będziemy robić na nim. Chyba, że się mylę.
~VladArges
ten mały puchar pod avatarem zrobil mi wtedy taka radoche ze latalem i z 10 razy chwalilem sie rodzicom xD
~Jazz
dla takich rzeczy powstało TA i całe forum
nie dla lajkow pod profilem
Zapraszam na stronę o moich grach i pixelarcie :-D

Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Rave » 11 kwie 2015, 00:19

Bleh, najlepsza wersja makera od czasów 2k3 znów została potraktowana w sposób niesprawiedliwy. Idę grać w Quake Live. Narka.

Wróć do „Liga Mapperów”