[Fragmenty tileseta [XP]] Dziwne domki

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

[Fragmenty tileseta [XP]] Dziwne domki

Post autor: Adrap »

Szukam od niedawna dziwne domki do gry. O co mi konkretnie chodzi? O takie, w których nie mieszkali by ludzie, a jakieś dziwaczne stwory. Przykładem takich grafik są te z gry jak i lokacji w Krew Zdrajcy "Pustkowia Chaosu", ale te już mam. Ogólnie chodzi mi o różne kształty najlepiej w brązowych odcieniach, ale jak ktoś będzie miał inne to nie pogardzę.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: [Fragmenty tileseta [XP]] Dziwne domki

Post autor: Adrap »

Niektóre naprawdę się przydadzą. Dzięki. Temat można by w zasadzie zamknąć, ale jak ktoś jeszcze coś ma to czekam z niecierpliwością.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [Fragmenty tileseta [XP]] Dziwne domki

Post autor: Rahim »

Przecież wszystko co podała Kleo jest w tej paczce którą podrzuciłeś Narzewowi, wiem bo sam korzystam xD viewtopic.php?f=9&t=5113
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: [Fragmenty tileseta [XP]] Dziwne domki

Post autor: Adrap »

Z tym że tej paczki już nie mam bo miałem to na notbook'u, który się popsuł. Jak będę miał jakiś dostęp do neta bez transferu to ściągnę to paczkę. Można już zamknąć.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Zablokowany