Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Sezon IV - Tabela, Wyniki

Post autor: Athanor »

Co oznacza ta nowa tabelka po prawo?
Jestem dziesiąty i nie wiem czy się śmiać czy płakać Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon IV - Tabela, Wyniki

Post autor: Jazzwhisky »

Klasyfikacja po prawo to Puchar, z odrębną punktacją, gdzie wszyscy zaczynali od ujemnej ilości punktów zdobytych po trzech kolejkach. Technicznie zwycięzcą będzie ten, który w pozostałych czterech (w tym jednej, która zakończyła się przed chwilą) najbardziej poprawi swój wynik, niektórzy już zdobyli więcej punktów niż w pierwszych trzech starciach LM, ale z każdą kolejką trwa pogoń. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sezon IV - Tabela, Wyniki

Post autor: GameBoy »

13 miejsc w górę, shieeeet. =) Dzięki bardzo za głosy.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon IV - Tabela, Wyniki

Post autor: Noruj »

Utrzymuję się na pozycji! Jest stabilnie! 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Sezon IV - Tabela, Wyniki

Post autor: Crashykk »

Drugi puchar 3 miejsce, loo xd
Oplacalo sie miec tak malo punktow xD
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Post autor: Kleo »

Ładnie się czołówka wyklarowała, widać już wyraźnie, że jej skład nie jest dziełem przypadku. Szkoda, że teraz będzie przerwa, zdążyłam już przywyknąć do cotygodniowego obgadywania map. :(
Awatar użytkownika
Yotta
Posty: 39
Rejestracja: 16 lut 2015, 20:02
Lokalizacja: Dobre Miasto

Re: Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Post autor: Yotta »

Piąte miejsce w Pucharze! W końcu mam dobre miejsce.

Kto pyta, nie błądzi. Kto nie błądzi, ten znajdzie drogę. Kto znajdzie drogę, ten odnajdzie własne szczęście.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Post autor: Jazzwhisky »

Dorzuciłem najnowszą tabelę z uwzględnieniem pominięcia najsłabszej kolejki, co powoduje, że przetasowania po kolejce 5. nie są tak znaczące, ale oddaje jednocześnie najbardziej rzeczywisty obraz tabeli w kontekście końcowego rezultatu. Ładnie widać kto jest przed Wami, jak daleko (niektórzy nie zmienili pozycji, ale znacznie znacznie przybliżyli się do całej grupy przeciwników) i ile naprawdę nadrobiliście/straciliście w ostatniej kolejce. Niemniej, (edit) zwłaszcza dla tych, którzy mają kolejki z zerem pkt, każdy poślizg teraz może być już bardzo kosztowny dla waszej pozycji w Lidze. =)

Poza tym - walka o podium jest zdecydowanie otwarta, podobnie w Pucharze, szanse na jedno lub drugie ma ładne kilkanaście osób.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Post autor: Dragon Kamillo »

Czyli jeśli np w 6 albo 7 kolejce uzyskamy gorszy wynik niż ten dotychczas usunięty, to mimo że był gorszy, będzie się liczył zamiast tego poprzedniego usuniętego?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Post autor: Jazzwhisky »

Nie nie, rzeczywiście napisałem to dwuznacznie, zawsze pomijany będzie najsłabszy wynik, czyli jeśli uzyskasz mało punktów w kolejce 7, to w następnym zestawieniu czarny kwadracik przesunie się do innej kolumny, a tamta wskoczy z powrotem do punktacji.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Post autor: GameBoy »

O, prowadzę w drugiej tabelce. =)

Jeśli wygram to zrobię chyba dodatkową kolejkę (albo inną formę konkursu), bo niepotrzebna mi druga kopia makera.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Post autor: Crashykk »

Jak na razie nie mam kolejki bez glosu, wiec moje mapki chyba nie sa tak zle. O i nawet jestem na podium w mini pucharze ;) Moze pojawi sie druggi pucharek w moim profilu :lol:
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Post autor: Adrap »

"niektórzy nie zmienili pozycji, ale znacznie znacznie przybliżyli się do całej grupy przeciwników"

Np. Adrapnikram

Mimo wszystko nie podoba mi się to. Foch
Gdyby było tak, że wszystkie wyniki są liczone to byłbym już w TOP 5, a tak to lipa.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Post autor: Yoroiookami »

Ale mnie przesunęło do tyłu. :shock: Lepiej żeby moja ostatnia mapka była piękna.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Sezon IV - Wyniki, Tabela Ligi, Puchar

Post autor: Adrap »

Teraz dopiero zaczęło się robić ciekawie :D
"Może jak będę miał 15 pójdę w górę?" - 1 strona
Może nie poszedłem w górę ale osiągnąłem swój cel czyli zbliżyłem się do TOP 5.
Poza tym że będę musiał się porządnie postarać o TOP 5 to czeka jeszcze maker do wygrania. A ciężko będzie wbić wyżej bo teraz wszyscy będą starali się jak mogli. No i mam szansę przeskoczyć Venesarda (co też było moim celem) Swoją drogą miałem cholernego farta że wybrałem Anathora, bo gdybym wybrał kogoś kto uczestniczył w 6 kolejce niechybnie bym przegrał.

@Do rywalizujących o VXA
Dawajcie wszystko z siebie chłopy, bo w XP nie byłem niżej niż 5 miejsce i nie zamierzam zejść.


Mam tylko nadzieję że w XP nie będzie nic Inquistora ani RTP bo z tego jestem noga.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Zablokowany