W co aktualnie gracie?

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Powczan »

Gram w Wieśka trójkę na średniowysokich detalach, na ~45 klatkach. Zacna gierka, nie powiem :P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Athanor »

Ja ogrywam za namową Kryzza Last Scenario, świetnie się gra, chociaż mapki meh, no ale gra z 2007, nie mogę narzekać.

W między czasie mucę Heroes of The Storm i Binding of Isaac: Rebirth.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Adrap »

http://agar.io/

Ja gram w to cudeńko na europejskim serwerze. Chodzi o to aby być większą kulką zjadając mniejsze.
Sęk w tym, że im jesteśmy więksi tym wolniejsi. Z pomocą przychodzi nam jednak spacja która nas
podziela na 2 równe części i jedną z nich wystrzeliwuje przed siebie. Cholernie wciąga.

Jakby ktoś kiedyś spotkał typa o nicku "You Look Tasty" to właśnie ja
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
ADI
Posty: 97
Rejestracja: 14 sie 2012, 15:59
Lokalizacja: Końskie
Kontakt:

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: ADI »

W szkole też w to gramy, całą klasą :D
Jak znajdziesz użytkowników (mnie - ADI) z dopiskiem "[3TI] to wiedz że to my XD Hahah

Last Scenario? Dobra gra, grałem kiedyś, ale dobrze ją zapamiętałem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yotta
Posty: 39
Rejestracja: 16 lut 2015, 20:02
Lokalizacja: Dobre Miasto

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Yotta »

Przeszedłem Wiedźmina 2, a teraz popykuję w The World Ends With You [NDS]. Gra bardzo przypadła mi do gustu, a szczególnie system walki. Po raz kolejny nie zawiodłem się na Square Enix.

Kto pyta, nie błądzi. Kto nie błądzi, ten znajdzie drogę. Kto znajdzie drogę, ten odnajdzie własne szczęście.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Rave »

Ostatnio odświeżam sobie Kerbale. Przyznam, że mocno poprawili sterowanie w stosunku do tego co było gdy ostatnio grałem (wrzesień 2014).
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Rahim »

Ostatnio wróciłem do Metina, i resztki wolnego czasu spędzam w nim. Pochwalę się moimi mężczyznami.
Sura - max lvl postki, max lvl zbroi (perf pvp), max lvl miecza (perf pvp, + pierwsza sura na serwie z takim wysokim lvl miecza).
Ninja - perf pvp zbroja 250, perf pvp łuk 240.
Wojo - to tylko drop na wyższym lvl.
Obrazek
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Klonoa »

Co mi tam, odswieze delikatnie temat.

Ostatnio gram regularnie w Trove. Jeżeli nikt nie slyszal o tej grze to wlasciwie mogę to nazwac polaczeniem Minecraft z Cube World's bedacych MMORPG-- to znaczy masz klasy postaci do wyboru/kupienia, masz portale do generowanych map od takiego do takiego poziomu. Możesz zbierac klocki i potem ewentualnie przerabiac je na inne barwy. Od swiatow na 10poziom możesz zbierac receptury na tworzenie elementow ozdobnych jak np. pochodnia, fotel, monitor etc.

Na drugim miejscu równo stoi Counter Strike:Global Defensive i Darkest Dungeon :)
Jak kto ciekawy dla CS'a to jestem Final Boss Veigar i mam taki sam avatar jak tutaj.
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Preki »

Po kolejnym maratonie Metal Gearów oraz w świetle ostatnich wydarzeń związanych z Konami oraz Hideo Kojimą sięgnąłem po dwa nieco mniej znane tytuły tego genialnego twórcy: Snatcher oraz Policenauts. Nie są to do końca gry w tego słowa pełnym znaczeniu, bliżej im do typowych visual novels jak do gier przygodowych, ale pod względem fabuły, jak na Kojimę przystało, wbijają w fotel, polecam bo warto.

Pierwszy tytuł czerpie garściami z Blade Runnera, choć mimo wszystko ma też coś do dodania od siebie. Po ogromnej katastrofie z udziałem tajnej rosyjskiej broni biologicznej - wirusa Lucifer-Alpha - ginie połowa populacji ludzi. Jakby było tego mało, 50 lat później, w czasie akcji gry w japońskim Neo Kobe pojawiają się tytułowe Snatchery - roboty, które eliminują ludzi oraz podszywają się pod nich, tym samym zajmując miejsce swoich ofiar w społeczeństwie. Głównym bohaterem opowieści jest świeżo upieczony detektyw z agencji JUNKER - Gillian Seed, który tropi Snatchery i próbuje także przypomnieć swoją przeszłość. Platforma: Sega CD.

Druga gra to na dobrą sprawę Zabójcza Broń przeniesiona w kosmos (protagonista wygląda jak Mel Gibson, z niebieskimi włosami). W nieodległej przyszłości ludzkość ukończyła budowę kolonii kosmicznej pod nazwą Beyond Coast. Dla zapewnienia bezpieczeństwa wyselekcjonowano najlepszych policjantów z Ziemi i wyszkolono jako tytułowych "Policjonautuów". Jednemu z nich jednak przydarza się wypadek, wskutek którego dryfował w orbicie planety zahibernowany na 25 lat. Po tym, jak został wyratowany zaczął prowadzić prywatne biuro detektywistyczne w Los Angeles, jednak pewnego dnia zostaje zmuszony by ponownie odwiedzić Beyond Coast i dokonać śledztwa na własną rękę. W przeciwieństwie do Snatchera, ta gra oficjalnie nie ukazała się w języku angielskim, oficjalnym powodem miały być trudności z synchronizacją dźwięku w animowanych scenkach, jednak tak naprawdę gra zawiera dużo treści dla dorosłych, wobec czego musiałaby mieć niemal gruntownie przepisaną fabułę albo oznaczenie "M" według ESRB. Na internecie jest dostępny patch z angielskimi napisami, jednak audio zostaje japońskie. Platforma: PSX (podczas emulacji wybrać japoński BIOS, inaczej gra będzie się wieszać!).

A teraz, jak czas pozwoli, spróbuję inny tytuł na Segę CD - Lunar: The Silver Star. Klasyczny jRPG z tamtych czasów, lecz wyróżniający się animowanymi przerywnikami oraz voice actingiem.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: GameBoy »

Przechodzę po raz kolejny Final Fantasy IX (Squeenix zapowiedział parę dni temu wersję PCtową, która nie wygląda jak gówno (niedawny port FF VI) <3 ) i znów jaram się jak dziecko.
Postaram się teraz w końcu nauczyć drużynę wszystkich umiejętności, pozabijać opcjonalnych bossów, zdobyć wszystkie karty, skarby Chocobo etc.

Szkoda, że po FF IX seria stawała się tylko coraz gorsza, ale z drugiej strony ciężko przebić dzieło doskonałe. <3
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Rave »

Ja ostatnio gram w Champions Online (MMO gdzie jesteś superherosem). Od tych samych gości co kiedyś zrobili City of Heroes (choć wydawca inny), więc jest fajnie. Ale głównie to robię swoją grę.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Kryzz333 »

+ dat feel kiedy wszelkie znaki na niebie i na ziemi mówią, że Wiedźmin 3 pójdzie ci z 20 fps na najniższych ustawieniach...
Pijąc do mojego własnego cytatu sprzed miesięcy.
Wiedźmin 3 jakimś cudem działa mi na wysokich detalach. Gra jest świetna, jedyne co mi się nie podoba to skalowanie trudności - zboczenie na kilkaset metrów z sugerowanej strefy prowadzi do magicznego miejsca gdzie wilki nagle stają się śmiertlenym zagrożeniem.
Obecnie poza RMem gram głównie w niego.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Noruj »

GameBoy pisze:Przechodzę po raz kolejny Final Fantasy IX (Squeenix zapowiedział parę dni temu wersję PCtową, która nie wygląda jak gówno (niedawny port FF VI) <3 ) i znów jaram się jak dziecko.
Postaram się teraz w końcu nauczyć drużynę wszystkich umiejętności, pozabijać opcjonalnych bossów, zdobyć wszystkie karty, skarby Chocobo etc.

Szkoda, że po FF IX seria stawała się tylko coraz gorsza, ale z drugiej strony ciężko przebić dzieło doskonałe. <3
Niedawno przechodziłem :P

FF IX jest świetne, chociaż chciałbym strasznie zagrać w FF10 - słyszałem, że jest takie se, ale też słyszałem, że FF7 niszczy kosmos, wiec nie ufam opinii zazwyczaj. Pożyczy ktoś PS2 z grą? :3

Gram w Fire Emblem - a właściwie to męczę, bo gra jest dość łatwa, ale można zginąć w głupi sposób od bossa i 30 minut od nowa ; / Ale świetna tak czy siak. Grałem ostatnio w gry z serii Harry Potter na GBA - część 4 i 5. Byle crapiszcz z RMA bije to na głowę. Gram też trochę w Heroes 3, było w CD-A, to sobie odświeżam, a co. Gram też w 2 pozycje z serii Harvest Moon dla twórczego podkręcania się :)
A i Disside na PSP przeszedłem, bardzo spoko.
Obrazek
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: GameBoy »

chociaż chciałbym strasznie zagrać w FF10
https://www.youtube.com/watch?v=-5FTJxfV3pc

:P

FF10 ma parę fajnych pomysłów w fabule, ale giną one pod brakiem ciekawych postaci i klimatem, w którym znów większą rolę odgrywają maszyny, zamiast pięknych latających galeonów z FF9 mamy futurystyczne statki, a w walce możesz używać granatów. :x
System rozwoju postaci jest nawet niezły, ale w drużynie chyba tylko 3 osoby maksymalnie można mieć, przez co walki na tym cierpią.
Najbardziej boli mnie jednak liniowość. Oczywiście FF9 też jest liniowy, ale już od prawie samego początku masz kilka opcjonalnych lokacji, które można odwiedzić, albo wracasz do niektórych po wcześniej niedostępne przedmioty etc. FF10 pod tym względem przypomina bardziej jakieś Call of Duty. Idziesz do przodu i rzadko kiedy możesz się wrócić. Nie ma zbytnio tego uczucia wędrówki i przygody z FF9.

Ale z góry zaznaczam, że grałem w FF10 ponad 6 lat temu, więc mogłem coś pomylić.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Fear »

Przeszedłem już wiedźmina 3, jeszcze bez dodatków, które są ponoć lepsze, niż podstawka (czekam na wyjście drugiego dodatku i kupno dwóch), a teraz pykam w Dark Souls 3. Polecam, nawet jak ktoś nie był fanem poprzednich części, bo wydaje się bardziej przyjazna dla nowych graczy (troszkę łatwiejsza) względem DS2, którego też przeszedłem łącznie z 3 dlc w pakiecie na ps4.
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
ODPOWIEDZ