Który trójwymiarowy Fallout jest lepszy?

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Który trójwymiarowy Fallout jest lepszy?

Post autor: Rave »

Fallout 3 czy New Vegas? Bo chciałbym któregoś ograć ale nie wiem który jest fajniejszy (chodzi mi tu głównie o historię, bo rozgrywka to wiadomo, standardowy FPS - ciężko tu coś innowacyjnego wymyślić).
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Który trójwymiarowy Fallout jest lepszy?

Post autor: Ekhart »

Trudno określić, jeśli mam być szczery. Fallout: New Vegas jest bardziej w duchu starych Falloutów, bardziej rozbudowany, ale jakoś mnie aż tak nie wciągał. Fallout 3 za to jest nieco prostrzy, ale to jego przeszedłem kilka razy i po prostu lubię czasem odpalić i pochodzić po Capital Wasteland, poszukać smaczków które ukryli twórcy gry. Także osobiście polecę F3, ale szczerze, to warto zagrać w oba - każdemu przypadnie do gustu coś innego ;)

Btw. jako, że Bethesta robi F4, to jeśli chcesz zagrać teraz w fallouta, żeby zobaczyć o co ten hype, to chyba trójka będzie lepsza, bo też Bethesty.
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Który trójwymiarowy Fallout jest lepszy?

Post autor: Powczan »

Dla mnie kwestia klimatu. Fallout 3 nadal jest post apo. Za to New Vegas w moim odczuciu jest trochę jak western :P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: Który trójwymiarowy Fallout jest lepszy?

Post autor: DE »

New Vegas. Bo dziala.
Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
ODPOWIEDZ