TA sprite contest 4?

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

TA sprite contest 4?

Post autor: Adrap »

Czy jest szansa, że ten konkurs kiedyś do Nas wróci?
Nie mam więcej pytań.
@dół

O, chętnie przemyślę (nie mam najlepszych wspomnień z tego typu rzeczami).
Ostatnio zmieniony 30 gru 2015, 20:46 przez Adrap, łącznie zmieniany 1 raz.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: TA sprite contest 4?

Post autor: GameBoy »

Jazz zawsze z tego co kojarzę zachęcał do tworzenia konkursów, więc możesz się tym zająć. =)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: TA sprite contest 4?

Post autor: Jazzwhisky »

GameBoy słusznie prawi, poza tym takie proste pytania proponuję kierować na PM, no chyba, że jest to tylko pretekst, aby wywołać autentyczną dyskusję. ;)

Osobiście myślę, że szansa jest zawsze, z tym, że jest to jeden z tych konkursów o węższym zakresie potencjalnych uczestników. Stąd trudno powiedzieć coś o planach, ale na pewno szanse na wszelkie imprezy rosną wraz z aktywnością (czy pojawiającymi się sugestiami) userów, nigdy odwrotnie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: TA sprite contest 4?

Post autor: Adrap »

Jazzwhisky pisze:GameBoy słusznie prawi, poza tym takie proste pytania proponuję kierować na PM, no chyba, że jest to tylko pretekst, aby wywołać autentyczną dyskusję. ;)
Dokładnie tak. W końcu przydałoby się wiedzieć co inni o tym myślą. No to co o tym myśli reszta? W szczególności pixel artyści?
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: TA sprite contest 4?

Post autor: Rave »

Ja tam chętnie bym się spróbował.
ODPOWIEDZ