Bukanier

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Bukanier

Post autor: PInroz »

Nie no screen z menu głównego Bukanier wygląda epicko. Od razu czuć piracki klimat. Ciekaw jestem jaką muzykę zastosujesz w menu głównym :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Bukanier

Post autor: Dragon Kamillo »

A mi się nie podoba, jest strasznie jakby rozmazany. Aż oczy bolą jak się na to patrzy.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Bukanier

Post autor: Kleo »

Dragon Kamillo pisze:A mi się nie podoba
A czy tobie się kiedykolwiek coś podobało, malkontencie jeden? ;)

Ale racja, te jaśniejsze napisy ("Wczytaj" i "Koniec") są niefajnie rozmazane. No i przydałoby się zostawić jakiś margines z lewej strony ekranu, "Bukanier" i "Nowa gra" są stanowczo zbyt blisko jego krawędzi.
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Bukanier

Post autor: Athanor »

Są rozmazane, bo ta ciamajda nie mówiła, czy chce 640x480, czy 1024x768.
Nowa Gra się wyróżnia od tych niżej, bo wiecie, te title na obrazkach.
Mogę zrobić od nowa z większą rozdziałką, może wtedy byłoby lepiej.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Bukanier

Post autor: PInroz »

Hej Adrapnikram jak tam postępy na grą :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Bukanier

Post autor: Adrap »

Anathor nie zrobił jeszcze tego titla :(
Teraz zajmuję się drugim projektem, a Bukanier powstaje na papierze. Rozpisuje questy, wymyślam jakieś ciekawe miejsca, więc można powiedzieć, że projekt się rozwija. Zrobiłem też kilka nowych map i jak je dopracuje to je tutaj wrzucę. A, no i w weekendy usprawniam ABS.
@Dół
Dzięki za poprawkę i wsparcie. Już odpalam Xp'eka
Ostatnio zmieniony 19 sty 2016, 19:13 przez Adrap, łącznie zmieniany 1 raz.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Bukanier

Post autor: PInroz »

Adrapnikram pisze:Teraz zajmuję się drugim rojektem
Mam nadzieję że ten drugi rojekt to zupełnie nowy TOTAL GIGANT! No po prostu Zajawka na całego :mrgreen:

Lub Pełna Wersja Podziemi jeżeli tak to super, bo już nie mogę się doczekać pełnej wersji.

Tak czy siak życzę powodzenia w pracy :-D
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Bukanier

Post autor: PInroz »

Hej Adrapnikram jak tam postępy nad grą :?: :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Bukanier

Post autor: Adrap »

No cosik tam ruszyło. Kończę pisać szczegółową fabułę. Mam ukończonych na kartce kilkanaście rozbudowanych questów i pracuje nad nowym wyglądem postaci:
Obrazek
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Spider
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2016, 21:09

Re: Bukanier

Post autor: Spider »

Ta gra wygrała zapowiedzi GF?! Gra o piratach w której chodzimy i ciachamy co się da -_-' trochę to oklepane + Podstawowe rtp i całkowity brak pirackich akcji na morzu 0_0. Mogłeś wymyślić że mamy flotę piracką i musimy nią sterować, jakiś system opracować. W tym co oferuje gra nic takiego nie ma. Jest Rozdzielczość 1024x768 - Bardzo ładnie. Musiałeś się zmęczyć myśląc o tym, co twoja gra może zaoferować, że podałeś coś takiego -_-' Czy oryginalność tego projektu polega na tym że gramy piratem chodzącym po lądzie? (............) Zrezygnuj z nosa na autorskim charsecie, przynajmniej w przypadku protagonisty/młodzieniaszków. Chyba że wcielamy się w jakąś starszą postać (40-50 latka) To spoko, przy takiej postaci doda to klimatu i wyróżni ją wśród innych.
Rpg maker? Tego się nie zapomina.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Bukanier

Post autor: Jazzwhisky »

Pozwolę sobie na polemikę. :)
Spider pisze:Gra o piratach w której chodzimy i ciachamy co się da -_-' trochę to oklepane + Podstawowe rtp i całkowity brak pirackich akcji na morzu 0_0.
No brak, bo akcje pirackie na morzu są oklepane, dlatego ich nie ma.

Poza tym to projekt, zapowiedź - a nie gra. Zalecam dystans, te komentarze wydają się przesadzone i mało oryginalne biorąc pod uwagę, że nie widziałeś nawet minuty z rozgrywki. A czepianie się nosa na charsecie gdy sam zwracasz uwagę na podanie przez autora rozdzielczości gry to już zupełny nokaut, "Musiałeś się zmęczyć myśląc o tym", naprawdę.

Serio, tak całkiem poważnie - kolejny raz zwracam uwagę na ton i sens wypowiedzi, znowu wypisujesz coś, co czyta się ze sporym trudem. To nie są posty, które fajnie ogląda się w tym dziale.

@Adrapnikram - oryginalny styl grafik zawsze in plus, trochę się boję co będzie, gdy będziesz musiał poskładać ich więcej. W każdym razie - fajnie, że projekt wciąż żyje, jak Spider zwrócił uwagę - wiele osób wciąż na niego czeka. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Bukanier

Post autor: Adrap »

Tak wgl. to nie RTP xP A jeśli tak Ci nie pasuje to możesz dokupić grafiki jeśli chcesz. Ja nie mam nic przeciwko. I tak wydałem trochę kasy za to co używam.
Oklepane. Niejedne tytuły kradną me serce na oklepanych motywach miłości, zdrad itd. No, ale rozumiem, że niektórym się może nie podobać -.- Wszystkim nie dogodzisz.
Rozdzielczość i tak zmniejszyłem (do podstawowego XP) bo mi nie pasowała. (Będzie update screenów)

Mam kilka twarzy (dzięki za pomysł DK na program do klejenia postaci) i przemyślę usunięcie nosa w jednych z nich.

Coś ty się tak uczepił Spider? Batonika Ci ukradłem czy co? :?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2016, 14:42 przez Adrap, łącznie zmieniany 1 raz.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Bukanier

Post autor: Michu »

Panowie, proszę. Tematem jest zapowiedź projektu, bez dalszych osobistych (uzasadnionych lub nie) zaczepek, powstrzymajcie się od komentarzy ad personam. Tylko. Projekt.
Obrazek
Awatar użytkownika
Spider
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2016, 21:09

Re: Bukanier

Post autor: Spider »

:wink:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2016, 14:01 przez Spider, łącznie zmieniany 1 raz.
Rpg maker? Tego się nie zapomina.
Obrazek
Awatar użytkownika
Grentos

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 3)
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2014, 20:00

Re: Bukanier

Post autor: Grentos »

Ta rozdzielczość wyklucza fullscreen, prawda?
Obrazek
Zablokowany