Green Levithany...

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.

Moderatorzy: Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
PInroz

Re: Green Levithany...

Postautor: PInroz » 05 sty 2016, 11:43

Masz racje jest na co czekać :-D

Ja mówiąc szczerze oczekuje na dodatek, lub drugą część Green Levithan Code IVII. Bo moim zdaniem ta część jest najlepszą częścią Green Levithan :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 05 sty 2016, 11:49

Moim zdaniem część z XP ma najwięcej klimatu.
Tej z VX nigdy nie lubiłem, szczerze to nawet jej nie skończyłem, zniechęciłem się bo jest nieliniowa, a ja jednak wolę liniowe fabuły.

Jeśli jeszcze nie grałeś, to możesz obadać część z RM95, jeśli chodzi o wykonanie najlepszą, przynajmniej do premiery nowego RMME...
Awatar użytkownika
PInroz

Postautor: PInroz » 05 sty 2016, 12:04

Grałem w Green Levithan z RPG Makera XP też mi się spodobało (Ma w sobie ten klimat lecz jak dla mnie za krótka :roll: Choć gdyby Reptile połączył fabułę z Green Levithan Code IVII i grafiki z wersji z XP to według mnie powstała by naprawdę niezła produkcja :mrgreen:

A w część z RPG Maker 95 miałem już do czynienia :-D Z tej części jedyne co mi się podobało do melodia w trakcie walk :mrgreen: Po za tym całej jej nie przeszedłem bo jakoś nie miałem czasu :cry:

Wróć do „Twierdza RPG Makera”