Gotik [XP]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Gotik [XP]

Post autor: ravenone »

Ok, miałem tej gry w sumie nie kończyć, zwłaszcza, że mam już zaczęte dwa nowe projekty.
Ale po tylu punktach zebranych w GFach, aż głupio zostawić to w formie dema.
Dziękując za wasz kredyt zaufania, wracam do prac nad Gotikiem. W sumie niewiele tej pracy zostało, bo to dośc skromny projekt.
Oto dwie kolejne postacie, takie bardziej na czasie.
Obrazek

To już razem 11 grywalnych postaci, brakuje jednej do obsadzenia i tu nie mam za bardzo pomysłu.
Może ktoś zaproponuje? :)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gotik [XP]

Post autor: Noruj »

Jak wznawiasz pracę to odpicuj to, żeby więcej się tam działo i z 20 etapów co najmniej :D
Może jakaś legendarna postać, która pojawia się gdy mamy całą resztę? Jakiś Mateusz (Saiyan), Fernando Alonso (McLaren), Amelinium, czy Skejciu* (Japończyk)

*poprawna wymowa nicka Ska'ciu, podobno ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Gotik [XP]

Post autor: Yoroiookami »

Hahaha. Fajny motyw z karpem. Rozwalił mnie obrazek. :lol:
Trochę bym poprosił ciekawsze umiejętności niż brak obrażeń w walkach z demonami. Chociaż w sumie ciężko powiedzieć co. =P

Co do postaci, to lubię Mateusza, więc proponuję Mateusza. Jakaś siła sprzeciwiająca się inkwizytorowi Tech-Z musi być.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Gotik [XP]

Post autor: Adrap »

Nawet podobny ten obrazek do mnie xd
Ja zobaczylbym amelinium czy skejciu. Faktycznie to tak się tak czyta.
Miło że już dużo nie zostało. Samemu nie przeszedłbym więcej niż 10 poziomów przy stałym wzroście trudności. Za to chętne zobaczyłbym te tajemnicze projekty.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Gotik [XP]

Post autor: Jazzwhisky »

Grałbym Amelinium! :D

Poza tym, czy to oficjalnie potwierdza, że ostatnim bossem w grze będzie GameBoy?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Gotik [XP]

Post autor: Kleo »

Fakt, że przy Amelinium też parsknęłam śmiechem, ale scenówka bez Mateusza będzie jakaś taka... Niepełna. Choć z drugiej strony średnio wyobrażam go sobie w roli inkwizytorskiego narzędzia, przynajmniej w użytkowaniu tego inkwizytora.
ravenone pisze:Ok, miałem tej gry w sumie nie kończyć, zwłaszcza, że mam już zaczęte dwa nowe projekty.
Ale po tylu punktach zebranych w GFach, aż głupio zostawić to w formie dema.
Takiej opcji nawet nie bierz pod uwagę, moje proroctwa
Spoiler:
muszą się spełniać w stu procentach (pięćdziesiąt już mam :P).
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Gotik [XP]

Post autor: Adrap »

Zawsze Amelinium można dać w grze jako przedmiot fabularny :D
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Gotik [XP]

Post autor: ravenone »

Noruj pisze:Jak wznawiasz pracę to odpicuj to, żeby więcej się tam działo i z 20 etapów co najmniej :D
Noruj, ogarnij się:D To jest krótki projekt.
Tak jak mówił Adrap, celuję w max. 10 poziomów.
Ale pomysły na postać dałeś dobre, już wiem kogo wybiorę.
Jazzwhisky pisze: Poza tym, czy to oficjalnie potwierdza, że ostatnim bossem w grze będzie GameBoy?
Skąd ten pomysł?:P

Yori - ciężki dostać inne skille do postaci, bo gra ma dośc prostą mechanikę.

Aktualnie robię poziom piąty. Staramy się i cały czas do przodu.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gotik [XP]

Post autor: Noruj »

No jak to? Wieczne kłótnie X-techa z GameBoyem zaczynały się robić tradycją na Gospodzie.
To jak był Ciemnochmury, to właściwie nie wiem czy można to przebić większym Nemezis.
Rezydent, Yaslon, mag Quiksejv - to moje propozycje
Noruj, ogarnij się:D To jest krótki projekt.
Szkoda : /
Dlaczego tylko rpgi mają być zawsze "dużymi projektami"?
Obrazek
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Gotik [XP]

Post autor: ravenone »

Mam noworoczną wenę twórczą, więc prace idą pełną parą. Spokojnie tej zimy powinienem skończyć.
Zostało mi z 2-3 poziomy do ogarnięcia i pomysł na końcową walkę z bossem, bo jeszcze nie mam.
Tymczasem wymowny screen z intra:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Gotik [XP]

Post autor: Yoroiookami »

Jeżeli Mateusz nie będzie postacią, to już masz bossa. Z tego co wiem, wyjątkowo się nie dogadują. :lol: Ale jestem pewien, że coś wymyślisz. Co do intra, to fajnie się zapowiada.
Obrazek
Obrazek
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Gotik [XP]

Post autor: BeVoo »

Jestem za Mateuszem jako BOSSem. A propozycje kolejnych postaci to na przykład BluesVodka czy bracia syjamscy Jarek i Kamil ;) Aha, no i amelinium oczywiście.
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Gotik [XP]

Post autor: Preki »

Pamiętam że na ircu kiedyś Dizus ukrywał się jako RockVodka, Michu jako CountryWine, i jeszcze Yoshu miał coś przeinaczonego :]
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 304
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: Gotik [XP]

Post autor: Deathwing »

BeVoo pisze:A propozycje kolejnych postaci to na przykład BluesVodka
Ktoś tu nieuważnie przechodził grę ;) Jest gospoda, którą zarządza JazzGin, więc on już raczej odpada jako grywalna postać.
Tak tylko dodam od siebie, że demko bardzo mi się podobało i domagam się więcej. Naprawdę dobra robota :)
turn up the silence
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Gotik [XP]

Post autor: Amelanduil »

Przez te wszystkie komentarze z Amelinium czuję się rozchwytywany :P

W końcu udało mi się pobrać, i powiem szczerze... ta gra ma za mało kontentu. Z tego co wnioskuję, kompletnie ma być stage'ów 8, a to jednak trochę za mało. Tak samo postaci: jest tyle barwnych osób na scenie które można by tutaj wrzucić, że osiem slotów to za mało. Wybaczcie powtórzenia >_>

A przynajmniej takie mam wrażenie po prostu. Nie wiem ile ty chcesz tam tego dać, Raven :P
ObrazekGlico☆Magic?
ODPOWIEDZ