Proper [2k3]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Charlie Vermin

TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2)
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2011, 12:15
Kontakt:

Proper [2k3]

Post autor: Charlie Vermin »

Obrazek
Coś dla (hipotetycznych) fanów NYE'14.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

Obrazek

Tą grę wyjątkowo udało mi się zrobić w jeden dzień, a główną mechanikę skonstruowałem w dwie godziny. Jest to więc bardzo prosta gra, ale warta spędzenia paru minut. Ta gra również jest po angielsku, ale nie ma takiej rozbudowanej fabuły jak NYE'14 i wszystko co ważne opisałem powyżej.
Note to self: nigdy nie rób zapowiedzi.
Awatar użytkownika
Keibi
Posty: 76
Rejestracja: 02 lis 2013, 11:41

Re: Proper [2k3]

Post autor: Keibi »

Zagrałem w to i powiem szczerze, że fajna i wciągająca gierka, choć miejscami trudna.
Jedna z lepszych RMówek, które powstały w tym roku.
Awatar użytkownika
MrAdamskyy
Posty: 40
Rejestracja: 09 sty 2016, 15:05

Re: Proper [2k3]

Post autor: MrAdamskyy »

Kolejna z tych wkurzająco-wciągających gierek. Pomysł fajny, nie jestem pewien, czy oryginalny, ale fajny. Podczas rozwścieczenia na prawdę czułem się, jakbym był na kogoś zły, tak, że w mojej głowie gra dokładnie taka muzyka :P Mój rekord to niestety tylko 150, ale byłem porządny aż 8 razy pod rząd :) Jeśli bym coś zmienił to może dodał jakieś losowe sytuacje, może wyświetlał pomoc automatycznie na starcie, bo dopiero po chwili zrozumiałem o co chodzi. Prostym sposobem na ulepszenie gry będzie na pewno dodanie więcej map outrage i zbalansowanie ich trudności (ta, gdzie przesuwamy się z ekranem jest najtrudniejsza. Ew. mógłbyś mi także kupić klawiaturę, w której spacja nie zawodzi :D Nie ukrywam, że jest to jedna z tych gier, do których myślę, że wrócę :)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Proper [2k3]

Post autor: Jazzwhisky »

Faniutkie, ale mimo wszystko brakuje jakiegoś zakończenia albo logowania postępów, w tej formie hi-score jest niestety trochę niewygodny i kaleki.

Niemniej dobry tytuł na styl jakiegoś Code-Off, podoba mi sie oprawa, chociaż to zupełnie nie moja estetyka.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Proper [2k3]

Post autor: Amelanduil »

Keibi pisze:Jedna z lepszych RMówek, które powstały w tym roku.
1. To dosłownie pierwsza gra, która pojawiła się w tym roku
2. Mocne słowa, jak na 11 stycznia xD

A tak poza tym, to gra jest albo ta gra jest straszliwie hardkorowa, albo to ja nie ogarniam sterowania.
A muzyczka z title bardzo miło wpada w ucho :3 natomiast ta muzyczka z outrage'a jest straszna x.x rozumiem, że miało być chaotycznie, ale można było to zrobić jako normalną nutkę.

Edit: za drugim razem poszło mi już lepiej, wyszło z 425 pkt. Czasami niestety gra nie załapuje, kiedy się zaznaczy.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Proper [2k3]

Post autor: Rahim »

No nieźle, zamiast odsypiać po dyżurze nocnym w pracy, siedzę i w to gram - wciągnęło mnie :)
Good job. Moją uwagę przykuł temat, fajne kolorki, i w takim starym, prostym stylu.
Oby tak dalej!~♥
Keibi pisze:Jedna z lepszych RMówek, które powstały w tym roku.
Obrazek
ODPOWIEDZ