Venesard się nudzi.

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Yoroiookami »

I nawet tekstury ładnie leżą. Nie wiem jak to zrobiłeś. :lol: Zawsze lubiłem modelować, ale nie potrafiłem nigdy ogarnąć tekstur.
Ładny mieczyk. Trochę dziwnie niepotrzebne kolce.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Przeglądając swoje materiały znalazłem art który dawno temu rysowałem na potrzeby gry. Chętnie się nim podzielę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: GameBoy »

GIMPowy filtr na płótno? :P Chyba lepiej by to wyglądało bez niego.
Ale tak to praca całkiem spoko.
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Filtr na płótno ze względu że miało to wyglądać jak obraz namalowany na płótnie :)
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Kryzz333 »

O rany, prawie zapomniałem tego screena i lore :P To było prawie rok temu :-)

Screen klasa, ale na pewno już to ci kiedyś pisałem :-D
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Mówiłeś mówiłeś :D
Było prawie rok, ale przeprowadzam retrospekcję bo wiążę z tym pewne plany.
Awatar użytkownika
Endvorte
Posty: 25
Rejestracja: 22 lut 2015, 00:43

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Endvorte »

Muszę przyznać, że udało ci się zachęcić mnie do ponownego spotkania z Gimpem. Dzięki :D.
Grafiki może nie są idealne (Klonoa świetnie opisał co i jak), ale mają w sobie jakiś taki miły dla oka klimat, potencjał - ta żywa kolorystyka, pewien rodzaj "ciepła" - no, po prostu, jest w tym "to coś".
Jak powiedział na początku tematu BH Daimaouji - "nudź się dalej" - bo dobre tego efekty :D.
Życzę powodzenia w dalszym tworzeniu i przede wszystkim cobyś tworzył z poczuciem frajdy.
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Cieszy mnie to, powodzenia :)
Będę nudził się dalej.
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Naskrobałem coś na szybko na potrzeby gry, ale i tak się podzielę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: GameBoy »

Wydaje mi się, że cień padający na stół powinien być przekręcony o kilka-kilkanaście stopni w kierunku wskazówek zegara (biorąc pod uwagę światłocień na szyjce) oraz cieniowanie szyjki i dolnej części butelki nie bardzo pasuje do siebie.
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Tak, masz rację, wciąż nad tym pracuję. Jednak jest to tylko tło do zdarzeniówki, więc te szczegóły nie będą rzucały się w oczy. Dzięki za komentarz ;)
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Moja praca na pewien konkurs tematyczny i przy okazji pierwsze podejście do tapety w wymiarach HD (1920x1080px).
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Adrap »

Postać jest chuda jak koper troszkę (swoją drogą lewą rękę ma grubszą od talii (razem z rękawem)). Poza tym za kulą ognia powinno być chyba jasno, a poświatę widać tylko 'na klacie'. Nie użyłbym czerwonej maski, ale to już troszeczkę czepialstwo. Do reszty chyba nie mam się co przyczepiać. Wygląda dobrze. Można dostać link do konkursu, czy coś?
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Konkurs jest na prywatnej grupie, więc musiałbyś się zgłaszać o dołączenie. Co do proporcji oraz kolorystyki, to wzorowałem się na oryginalnym modelu postaci z gry. Tła nie potraktowałem jako obiektu fizycznego a raczej jako dalekie tło kolorystyczne, więc nie używałem na nim oświetlenia :)
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Adrap »

Nie o tło mi chodzi a o prawą rękę. Np. W okolicach barku.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
ODPOWIEDZ