Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Jazzwhisky »

Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Ekhart »

Teraz wszyscy wiedzą, kto zrobił najgorszą mapkę :v
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Jazzwhisky »

Teraz Ty wiesz, że może warto zainwestować w kogoś do współpracy w projekcie, jeśli chodzi o mapy. ;)

To jeden z dodatkowych efektów jakie przynosiła autorom w przeszłości LM. Poza tym nie łamałbym się, nic nie jest przesądzone, a wielokrotnie zwycięzcy kolejek zajmowali potem końcowe (nawet dosłownie ostatnie) miejsca i odwrotnie.

Zachęcam do mobilizacji, wasz najsłabszy rezultat i tak zostanie odrzucony, a jeśli w kolejce drugiej uda się zebrać 20 map, to w sumie we wszystkich edycjach konkursu będzie ich już razem... 500! :D
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: GameBoy »

Ekhart, ja w pierwszej swojej lidze miałem w pierwszej mapie też 1,5 punktów. xd
W drugiej 13 punktów co dało miejsce (lokalne) w pierwszej piątce. Całość skończyłem na 7 miejscu. Także jeszcze wszystko możliwe. xd

W drugiej w sumie jeszcze gorzej mi poszło, przez pierwsze 3 kolejki uzbierałem 5 punktów. =)))
Ostatnio zmieniony 12 maja 2016, 14:23 przez GameBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PAKKK
Posty: 37
Rejestracja: 29 paź 2014, 17:16

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: PAKKK »

Ja jestem zły na samego siebie, że mape zrobiłem strasznie szybko tak o, żeby coś oddać. Zobaczymy jak kolejne kolejki. No i gratuluje najlepszym :)
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Ekhart »

Po prostu ostatnio jedyne mapy jakie robię, to w grafikach PVGames (tych które w Filth używane są), z domieszką parallaxu, więc nie mogłem się przyzwyczaić :D

Jak będzie mapa w rmxp to wam skopię tyłki :p
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: GameBoy »

Nie ma linków do mapek z drugiej kolejki. ;/
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Jazzwhisky »

Uzupełnione! Mamy wyraźne Top3 i wyraźną grupę pościgową, ale zdecydowanie wszystko jest jeszcze do nadrobienia, nawet jedną kolejką zmagań (wciąż przypominam, że wasz najsłabszy rezultat nie będzie się wliczał do punktacji końcowej). Przy okazji przekroczyliśmy łącznie 500 map w historii LM, a ten sezon na razie wyróżnia się aktywnością, ogromna większość zapisanych uczestników przesłała chociaż jedną mapkę. :)

edit - I jest tabela po kolejce trzeciej. Zestawienie trochę później (był duży rozstrzał, więc można ustalić autorów wszystkich map z górnej połówki już teraz), ale jeszcze dziś.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Adrap »

TOP 5 w zasięgu, ale nie najwyraźniej nie będzie tak łatwo jak w tamtym roku.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Preki »

Jazz gdzie zestawienie map kolejki 3? :>
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Crashykk »

4 miejsca w dół po opuszczonej kolejce to nie tak źle. Do podium i tak nie dotrę, ale liczę na top 10.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Fear »

Ja wpadłem do top10 z 2 kolejkami, także nie tak strasznie, aspiracje na top5. Chyba, że znów nie będzie mi się chciało nic składać w VX :)
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Crashykk »

I jest top 10. Teraz tylko utrzymać. Śmieszne jest to, że przez 3 kolejki tutaj zdobyłem więcej pkt, niż przez całą ostatnią ligę :lol:
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Prometherion »

Niezły ścisk z Deathwingiem:) Jeszcze vx i kolejka xp, zobaczymy:)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Jazzwhisky »

Jak już zauważyliście - wrzuciłem po cichu tabelę, a przed chwilą uzupełniłem jeszcze temat o zaległe zestawienia map. Mam nadzieję, że wszystko jest tak, jak trzeba.

Zestawienie uczestników podzieliło nam się na trzy wyraźne grupy, ale nadchodząca kolejka może wiele namieszać. Nie bez znaczenia jest tileset i rozmiar mapy, poza tym następną tabelę publikował będę już z wykreśleniem waszego (aktualnie) nasłabszego wyniku. W tej chwili dałoby to jeszcze większy ścisk w Top3. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany