Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Crashykk »

Jeżeli kogoś interesuje jak mniej więcej ( późno jest mogłem się gdzieś pomylić ;P ) będzie wyglądać top 10: http://imgur.com/G8vM5B6
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Adrap »

Nawet Amela napisałeś na cały nick, a mnie to nie. Ale spoko, to jakby ktoś mnie wołał po nazwisku :D

A tu tak jak to wrzuci Jazz (z wykluczeniem jednej kolejki i możliwymi błędami (moimi i Crashera)):

1. Deathwing - 61 pkt
2. Prometherion - 59 pkt
3. lorak - 58,5 pkt
4. Venesard - 46,5 pkt
5. CrashuR - 43 pkt
6. GameBoy - 40 pkt
7. Dragon Kamillo- 37 pkt
8. Adrapnikram - 35,5 pkt
9. Amelanduil - 32 pkt
10. ADI - 31 pkt

Kolejka specjalna zrobiona, teraz czekać na popołudnie.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Prometherion »

A ja już mam oficjalny TOP 3

I - Deathwing (w tym sezonie jest po prostu nie do zdarcia, nie przeskoczę go, chyba wypił sok z gumijagód)
II - Prometherionn (drugiej pozycji nie oddam i już)
III - lorak (bo miał w tym sezonie przebłyski geniuszu)

Więc pozamiatane :)
lorak

Golden Forki Special - Premiery (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon V (miejsce 3)
Posty: 241
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:11

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: lorak »

Coś ci się poprzestawiały nicki w spekulacjach Prometherion :) Zresztą od razu widać, że otrzymałeś od Fatum zafałszowane informacje, bo w jednym nicku jest niewielki błąd.

A z moich skomplikowanych symulacji wynika, że pierwsze miejsce w następnej kolejce ma szansę dać mi prowadzenie w tabeli. Czy kolejka specjalna wchodzi jako normalny wynik do zestawienia?
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: GameBoy »

Tak, wchodzi. Czyli będzie brane pod uwagę 6 wyników, bo najgorszy będzie pominięty.
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Deathwing »

Protestuję, nie brałem żadnych środków dopingujących :P Nie powiem, liczę po cichu, że uda mi się utrzymać pozycję, ale ciągle jeszcze każdy z nas ma szansę na pierwsze miejsce. Jak dla mnie najbardziej pozytywnym zaskoczeniem sezonu jest lorak - nie było kolejki, w której nie oddałbym głosu na jego mapkę. Nie liczę Prometheriona, bo po nim można było się spodziewać świetnych prac, ale fajnie, że jest więcej osób, które robią w RM takie dzieła sztuki :D
turn up the silence
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Crashykk »

Kurczę jak tak popatrzę na tę tabelę to szkoda mi tego pustego miejsca w 3 kolejce. Mogłem coś oddać, a może by się akurat udało zdobyć jakieś punkty. Na top 3 niestety nie mam żadnych szans, ale i tak cieszę się z tego ile punktów uzbierałem. W 4 edycji ligi odstawałem dość mocno tutaj jestem aktualnie w top 10. Zamiana nicku mi chyba pomogła. ;P

Jeżeli chodzi o top 3 to (mam nadzieję, że nikt się nie obrazi) trzymam kciuki za Loraka. Zarówno Deathwing jak i Prometherion posiadają już w swoim profilu złoty pucharek ligi, a Lorakowi w tej edycji jak najbardziej się należy. :P
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Jazzwhisky »

Dobra, widzę, że wszystko już policzone :), ale wrzuciłem pełną, aktualną tabelę, ze szczegółami, pomijając wasze (aktualnie) najsłabsze wyniki.

Walka w Top3 wciąż jest zażarta, poniżej też doszło do kilku solidnych przesunięć, ale jeszcze dwa starcia przed nami, a niektórzy się rozpędzili, inni okazują zmęczenie, więc okazji do kolejnych zmian nie powinno brakować.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
PAKKK
Posty: 37
Rejestracja: 29 paź 2014, 17:16

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: PAKKK »

Uuu, w sumie jakbym dał z siebie wszystko w następnych kolejkach to może i bym miał jakieś szanse na top10 :D
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Adrap »

Stabilnie jak w tamtym roku xD
Teraz tylko się wykazać, dwa razy XP (a może tylko raz?) to coś dla mnie. Pilnuj się CrashurkU :V
Liczę na zażartą walkę o TOP 5
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Jazzwhisky »

Tabela wyłoniła nam pierwsze miejsce i całe Top3, nawet bez względu na rezultaty w kolejce specjalnej. Wciąż jednak trwa walka o miejsce drugie i pozostałą kolejność miejsc, w tym oczywiście starcie o steamowe wersje RM2003/XP w kolejce specjalnej, zachęcam zatem do udziału do samego końca. :)

Gratulacje dla Deathwinga, to jego powrót na pierwsze miejsce (i czwarte podium) w rywalizacji po zwycięstwie w historycznym I Sezonie LM!

Jeszcze dziś powinienem wrzucić wszystkie zaległe zestawienia z autorami map, w razie wątpliwości pytajcie w temacie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: GameBoy »

Ale zaraz, to kolejka specjalna nie będzie miała wpływu na pierwsze miejsce? Różnica 6 punktów teoretycznie jest do nadrobienia jeszcze.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2016, 10:45 przez GameBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Jazzwhisky »

Zliczamy 6 wyników z 7 (aktualnie w tabeli jest 5 z 6). Jeśli Deathwing odpuści kolejkę specjalną, to dostanie z powrotem swoje 12,5 pkt za pierwsze starcie w którym brał udział. Razem da to 89,5 pkt, a tego nie przebije już nikt.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: GameBoy »

To jest właśnie trochę głupie w tym systemie. =)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Jazzwhisky »

Ma on swoje wady i zalety, ale bez niego aktualna przewaga Deathwinga byłaby jeszcze większa. Gdyby zamknąć po prostu Sezon po 6 kolejkach, to też efekt byłby taki sam, a tak mamy jeszcze walkę o inne pozycje. :)

Ogólnie, mogą się trafić różne układy, ale oceniam wpływ tego rozwiązania na rywalizację jako bardzo korzystny. Zgadzam się, że trochę miesza w głowach tylko to publikowanie cząstkowych tabel, ale uznałem, że to lepsze niż ew. gwałtowne przesunięcia na sam koniec czy jedna kolejka mniej, to wiele wersji RM dokłada tutaj swoje.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany