Interesowałyby was niedokończone gry?

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Charlie Vermin

TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2)
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2011, 12:15
Kontakt:

Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Charlie Vermin »

Katalogowałem teraz swoje gry i po odjęciu tych, które są w produkcji, ukończone albo z różnych względów nie do upublicznienia, pozostaje około 60 takich, które raczej nigdy nie ujrzały by światła dziennego. A są w miarę ciekawe. Jak graliście w moje gry to wiecie czego się można spodziewać (niespodziewanego itd). Mógłbym wypuścić cały zestaw naraz, do obejrzenia, inspiracji i takich tam. Taka edycja kolekcjonerska dla moich fanów.

Swoją drogą nagrałem kiedyś cover animal.mid wersji a capella, więc to też mógłbym dołączyć.
Note to self: nigdy nie rób zapowiedzi.
Awatar użytkownika
RavenInvazion
Posty: 25
Rejestracja: 07 cze 2016, 00:27

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: RavenInvazion »

Tak, spakowane w paczkę "Antologia Charliego"
Obrazek
"Nie znam się na iniekcji transmetylonianu interpolarnego."
lorak

Golden Forki Special - Premiery (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon V (miejsce 3)
Posty: 241
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:11

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: lorak »

Za! Ale tylko jeśli chodzi o takie bardziej ukończone i rozsądnie grywalne. Jestem twoim wielkim fanem, więc czekam :)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Dragon Kamillo »

60?
Czekaj ile - 60?
60!!!

Kurde tyle to ja nawet pomysłów na gry nie miałem. Pewnie dawaj wszystko, razem z tym midikiem.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: GameBoy »

Jest do tego nawet temat na forum, zaraz poszukam.

viewtopic.php?f=3&t=5451&p=59167#p59087
Charlie Vermin pisze:Nawet nie wiem ile mam nieukończonych projektów... spokojnie kilkadziesiąt. W międzyczasie rozwijałem się jako autor i wielu nie było sensu kontynuować. Między innymi, egranizacja filmu WALL.E którą robiłem jeszcze zanim film wyszedł, coś co podobno było grą w czterech pancernych chociaż podobieństwa nie było prawie żadnego, gra niejako oparta na prawdziwym życiu w której można było wdawać się w bójki z ludźmi z mojej szkoły (znowu, poza imionami podobieństwo do faktów znikome) i gra "destroyers hooligans Widzew" która polegała na pobiciu wszystkich na planszy. A to wszystko zanim poszedłem do gimnazjum.
=)
Awatar użytkownika
Charlie Vermin

TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2)
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2011, 12:15
Kontakt:

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Charlie Vermin »

Ha, faktycznie. A ja sprawdziłem WALL.E na wikipedii i porównałem z datą pliku, i faktycznie moja gra na podstawie filmu została wykonana po premierze w USA, ale jeszcze tydzień/trzy dni po premierze polskiej.

Zakończyłem katalogowanie i oto gry którymi mógłbym się podzielić (aczkolwiek "znikoma ilość jakiejkolwiek zawartości" nie była kryterium dyskwalifikującym, więc jakieś 10% z tego może być bardzo rozczarowujące, a jeszcze jest około 10 części "slice of life" które są wariacjami na temat gry Proper niemniej uznałem że jest to coś wartego podzielenia się):

Ack!Adventure
All or Nothing
As An Act Of Dupiance
Cerulean Idiot
Hic sunt leones
Island Whitenoon
KolkoSKANDALikrzyzyk
NeverBeHere Teaser
NYE'15
Omelette Avec Whatever
plumbing
Procrastination
Spider Anatomy/Przygoda (dwie wersje: jedna z polskimi dialogami i angielskim tekstem systemowym, druga z angielskimi dialogami i polskim tekstem systemowym)
Sunperson
Tale of a living 2000
This green puzzle
Turn Of Events (albo Suprasubtus Orbis)
Your Immortal
AG
BAGYRM
COMBAT (COmpletely Mundane But Appropriate Tests)
Fry Day
GNADWOWJPPK
Horror
Kaizo Tsukuru
Perfectly Planned
Scribble game
Spheres
ZombieNation
Dumb Political Meme 2016 - The Game
Dumb Political Meme 2016 - The Meta Game
Dumb Political Meme 2016 - The Meta Metagame
slice of life 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20
Destroyers Hooligans 2.0
GDM
Jeszcze Epicciejsza Przygoda
Karoshi
Naprzód
Poszukiwanie
Projekt1 (albo Następca Tronu)
Shooter
Sylwester (albo NYE'11)
The warrior
TsukuruRace
Ucieczka
Asuan vs Swakopmund
Kraina Gooopoty
Projekt1
4 pancerni
Przygody Filipa
WALL.E

Skoro jesteście za, to się podzielę jak tylko przygotuję pliki do wysłania, poprzez usunięcie nieużywanych zasobów, dodanie jakiegoś HUB-u w grach które mają kilka dużych niepołączonych części, i takie tam. Dopiszę jakieś post-mortem. Może zrobię oddzielny download dla takich które są "bardziej ukończone i rozsądnie grywalne".
Note to self: nigdy nie rób zapowiedzi.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Jazzwhisky »

Dostaniemy po jednym screenie do każdej pozycji przed ściągnięciem? :))))))
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Charlie Vermin

TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2)
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2011, 12:15
Kontakt:

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Charlie Vermin »

Czemu nie!

Oto czterdzieści dwa screeny na razie:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jakieś uwagi?
Note to self: nigdy nie rób zapowiedzi.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Rave »

Fajny zestawik, zagrałbym. Kto wie, może kogoś zainspiruje i będzie mieć pomysł jak dokończyć jedną z twoich niedokończonych gier?
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Adrap »

No to na brak pozycji w GFach w tym roku nie można narzekać :D
Kurde, niezbyt się przekonałem do twoich gier, zdecydowanie wolałbym jakieś krótkie RTPówki RPG, czy coś w normalniejszym klimacie. Niemniej i tak szacun.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Amelanduil »

Do tego wszystkiego brakuje, żeby były wydane w formacie bootlegowych cartów w stylu 1000 in 1 :D
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Preki »

Amelanduil pisze:Do tego wszystkiego brakuje, żeby były wydane w formacie bootlegowych cartów w stylu 1000 in 1 :D
W stylu Action 52 ;-) Choć coś takiego ponoć Dragon kleci, ale coś wolno mu to idzie. Byłaby kolejna gierka, obok KoSmosu 2017 i Nocnego BUSA do serii "crapy dla sztuki i żartu" ;-)
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Charlie Vermin

TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2)
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2011, 12:15
Kontakt:

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Charlie Vermin »

Adrapnikram pisze:No to na brak pozycji w GFach w tym roku nie można narzekać :D
Kurde, niezbyt się przekonałem do twoich gier, zdecydowanie wolałbym jakieś krótkie RTPówki RPG, czy coś w normalniejszym klimacie. Niemniej i tak szacun.
Nigdy nie pojmę co ludzi interesuje w normalności... aczkolwiek mam co najmniej dwie takie gry w zestawie, takie normalne że aż głowa boli. (I co najmniej dwie inne które udają normalne)
Note to self: nigdy nie rób zapowiedzi.
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Deathwing »

Srogi zestaw, brakuje mi tylko tytułów pod screenami. Niektóre wyglądają bardziej zachęcająco, a fajnie by było móc od razu je sprawdzić, zamiast przekopywać się przez całość. Ciekawi mnie jeszcze jak to wygląda od strony gatunkowej. Z tego co napisałeś wynika, że erpegów tu praktycznie nie ma, ale w takim razie większość to zręcznościówki w stylu ukończonych gierek? Czy może znajdzie się też coś przygodowego albo logicznego? Bo takie rzeczy interesowałyby mnie w pierwszej kolejności.
turn up the silence
Awatar użytkownika
Charlie Vermin

TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2)
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2011, 12:15
Kontakt:

Re: Interesowałyby was niedokończone gry?

Post autor: Charlie Vermin »

Może faktycznie lepiej było by dać oddzielne downloady. A na razie, OPISY GIER które to zawierałyby się w czymś co nazwałem RealneGrywalnePack, czyli te z gier które są w miarę długie a nawet grywalne. Co nie znaczy że pozostałe nie są ciekawe. W sumie taki Suprasubtus Orbis też jest rozbudowany. Tak czy inaczej, udostępnię wszystko. Na końcu zrobię cały jakiś katalog gdzie będzie można pobierać. Na razie mam jeszcze problemy z dowlnoadami.

Oto the opisy do wybranych gier!

=====================
As An Act Of Dupiance (obrazek)
=====================
ZŁE GŁAZY zawładnęły wkradając się do KLASZTORU. Czy jesteś w stanie SPROSTAĆ WYZWANIU i uciec do PIWNICY?

Rozgrywka oferuje ci SIEDEM poziomów ZRĘCZNOŚCI
i AKCJI BEZ LITOŚCI.

RTP Wymagane: 2003
Język: Brak

========================================
COmpletely Mundane But Appropriate Tests (obrazek)
========================================
ZACHŁYŚNIJ SIĘ geniuszem DESIGNU, kiedy przemierzasz jedną z ponad TRZYDZIESTU lokacji rozwiązań MECHANICZNYCH i ESTETYCZNYCH. Znaj sekretne lokacje, ponieważ program posiada w sobie WIELE lokacji które NIE są dostępne od początku i będą musiały być ODNALEZIONE na mapie. Miejsca takie jak DOKI, BAZA ARKTYCZNA, i wiele wiele INNYCH!

RTP Wymagane: Brak
Język: Brak/Angielski

========================
Destroyers Hooligans 2.0 (obrazek)
========================
Jeśli lubiłeś lub nie lubiłeś udostępnione niedawno VINTAGE grę DESTROYERS HOOLINGAS, będziesz UWIELBIAĆ tę NIEKULTURALNĄ rozgrywkę pełną PRZEMOCY! PrzeBIJ się przez DWADZIEŚCIA plansz KAMPANII, lub graj w nieskończoność poprzez tryb NIESKOŃCZONYCH poziomów! Zdobywaj dziesięć OSIĄGNIĘĆ i odkrywaj SEKRETY! Uważaj na PSY... i PSY! Czaisz???

RTP Wymagane: Brak
Język: Polski

===
GDM (obrazek)
===
Oto GRA dla tych którzy NIE LUBIĄ grać, NIE UMIEJĄ grać lub NIE ROZUMIEJĄ, czym są gry komputerowe! Teraz dzielę się nią także z wami. Przedrzyj się przez SZEŚĆ poziomów ŁAMIGŁÓWEK(?)

RTP Wymagane: 2003
Język: Polski

================
Island Whitenoon (obrazek)
================
KRÓLEWNA została PORWANA! Rodzina królewska aby ją uratować wysłała BOHATERA na pomoc. NIE CIEBIE. Przeżyj swoje życie na Wyspie Island, i strzeż się niebezpieczeństw życia! Spróbój NIE ZGNIĄĆ na jedenaście unikalnych sposobów! Człowiek wszedł na szczyt SMOCZEJ GÓRY i przepadł, czy możesz go URATOWAĆ? To i więcej!

RTP Wymagane: 2003
Język: Angielski

=============
Kaizo Tsukuru (obrazek)
=============
GRA CIĘ NIE LUBI! I co ty na to? Sprawdź swoją spryt w pięciu FATALNYCH lokacjach! Od razu będzie Z GÓRKI! W znaczeniu tego słowa które oznacza coś złego... DOBRA ZABAWA i CIERPIENIE gwaranotwana! 5 poziomów.

RTP Wymagane: 2003
Język: Angielski

========
Naprzód! (obrazek)
========
Nie wiesz gdzie jesteś? Nie wiesz co tu robisz? Trudno! Nie stój tak, idź NAPRZÓD! Przejdziesz przez GARGANTUICZNE dwadzieścia siedem plansz rozgrywki, sprytu i konsternacji! Wiele rozmyślań, dowolności, eksperymentu artystycznego! Powtarzające się tematyki konstruujące fabułę z czasem - gra staje się mieć POSTACI!

RTP Wymagane: 2003
Język: Polski

==============
Następca Tronu (obrazek)
==============
Odpowiadałeś kiedyś przed samym KRÓLEM... teraz jesteś marnym WIĘŹNIEM. Śpij, jedz i przede wszystkim PRACUJ - na tym kończy się twoja ścieżka kariery! (w tej wersji Gry). Gra fabularna zawierająca UNIKALNĄ podkład muzyczny autorstwa Charlesa Vermina.

RTP Wymagane: 2003
Język: Polski

==========================
Never Be Here - The Teaser (obrazek)
==========================
Eponymiczna kreacja ukazująca ci PRAWDĘ o świecie a także kronikująca życie AUTORA, którym jest nie kto inny a sam Charles Vermin. Ta gra pozwoli ci ZASMAKOWAĆ smaku gry Never Be Here, która upubliczniona zostanie w roku 20XX, zawierając O WIELE BARDZIEJ NIŻ GARGANTUICZNĄ ilość map, postaci, sekretów, eksploracji i wątków! Teaser jest opatrzony komentarzem Charlesa Vermina i kronikuje początki gry, lokacje ukryte i WIĘCEJ! Posiada również URZĄDZENIE DEBUGOWE które pozwala ci zobaczyć WIĘCEJ niż to co widać.

RTP Wymagane: Nie
Język: Angielski

=================
Perfectly Planned (obrazek)
=================
Zabrakło SOLNICZEK! Dla większości ludzi nie byłoby to znaczącym kłopotem prawda? Nie dla głównego bohatera, który potrzebuje ich WIELE. Dlaczego? I kto go chce powstrzymać? Bez wątpienia wkrótce się dowiesz! Przejdź w tym celu przez 10 poziomów logiki, oraz znajdź też sekretne solniczki!

RTP Wymagane: Nie
Język: Angielski

============
Poszukiwanie (obrazek)
============
TYRAN to podły pies którego planem są MONETY które KAWAŁKUJĄ ŚWIAT! Rozerwane strzępy z niczym pomiędzy. SYSTEMY nie pozwalają
ORGANIZACJI zbliżyć się do monet, których mechanizm ucieka przed LUDŹMI... a także psami i ptakami, sprawiając nawet zwierzęcych agentów organizacji daremnych! Pozostaje AGENT KOTEKPSOTEK, który to jest jedyną nadzieją mogącą zebrać monety. Dwie części, Pięć epizodów, niemalże CZTERDZIEŚCI poziomów pełnych akcji i zagadek, a także FABUŁY!

RTP Wymagane: 2003
Język: Polski

=========
Projekt 1 (screen zaginął w akcji)
=========
DWA W JEDNYM! Przeżyj kosmiczną przygodę na STACJI KOSMICZNEJ i naucz się STRZELAĆ! Dzięki skutecznej mechaniki strzelania autorstwa X-Techa zaimplementowanej metodą profesjonalnej techniki cargo worship.

Tudzież wybierz się na pełną rozmyślań wizytę na DACHY MIASTA NOCĄ. Niektóre ulice TĘTNIĄ ŻYCIEM.

RTP Wymagane: 2003
Język: Polski

==================
Sylwester (NYE'11) (obrazek)
==================

Tak! Wszystko zaczyna się tutaj! Uwilnij swojego wywnętrznego TYGRYSA i ZJEDZ oraz nie zostań ZJEDZONY. Gra posiada CZTERY PLUS NIESKOŃCZONOŚĆ poziomów i bezcześci soundtrack autorstwa MERTRUVE.

===========
The Warrior (obrazek)
===========

Jeśli miłujesz KLASYCZNE RPG, zagraj w THE WARRIOR. The Warrior to KLASYCZNE RPG, gdzie rozbijasz się statkiem i musisz ZACZĄĆ ŻYCIE NA NOWO. The Warrior ma w sobie naprawdę dużo eksploracji.

========
Ucieczka (obrazek)
========
Nie wiesz gdzie jesteś? Nie wiesz co tu robisz? Jedno jest pewne: CZYCHA ZŁO. Dlatego przejdź przez OSIEM poziomów ZRĘCZNOŚCI.

=========================
Spider Anatomy / Przygoda (obrazek)
=========================
Jeśli miłujesz KLASYCZNE RPG, to ta gra jest dla ciebie? Być może! Na pewno ma ona w sobie mechaniki klasycznego RPG, a więc tak, jest to RPG! Posiada ona również klasyczną fabułę RPG, czy jest ona w stu procentach klasyczna i nie ma w tej grze absolutnie niczego co wyróżniało by ją z setek innych RPG-ów, czyżby? Jest tylko jeden sposób aby się przekonać!
Note to self: nigdy nie rób zapowiedzi.
ODPOWIEDZ