Pobieranie przez internet

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Pobieranie przez internet

Post autor: PInroz »

Siema Wszystkim!

W końcu postanowiłem założyć ten temat, bo przez to jestem kłębkiem nerwów. W czym rzecz, chcę pobrać, grę, program itp. Naciskam przycisk download, I np. gra mi się pobiera, aż tu nagle znika mi czas jaki pozostał do pobierania i NIC :shock: :evil: :twisted:

Obrazek

Gra przestaje mi się pobierać. Naprawdę nie wiem co się dzieje :cry: Nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie to jest wnerwiające, pobieram sobie jakąś grę na ten przykład jakąś makerówkę która ma np. 50MB podczas pobierania już prawie 49,99% pobierania i nagle zatrzymuje się :evil: :evil: :evil: I wszystko od początku.

Jestem ciekaw czy wy też macie takie typu problemy, jeżeli tak to proszę was o pomoc, co należy zrobić by naprawić ten błąd
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Pobieranie przez internet

Post autor: Yoroiookami »

Prędkość pobierania ci spadła do 0, jakbyś miał problem z powolnym/przerywającym internetem. Ale tak naprawdę to nie wiem. :L
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Pobieranie przez internet

Post autor: Rave »

Może kabel ethernetowy nie domaga? Parę miesięcy termu miałem tak samo, wymiana ethernetówki między ruterem a kompem pomogła. Jak nie pomoże, to chyba tylko dzwonić do ISP czy oni tam coś pomogą.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Pobieranie przez internet

Post autor: PInroz »

Rave pisze:Może kabel ethernetowy nie domaga?
Mam internet mobilny... w postaci pendriva :roll:
Yoroiookami pisze:Prędkość pobierania ci spadła do 0, jakbyś miał problem z powolnym/przerywającym internetem.
Hmm... jest taka możliwość, trzeba się będzie nad tym wszystkim zastanowić :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Pobieranie przez internet

Post autor: Yoroiookami »

A mobilny to często ma takie problemy. Może być nawet "bo tak", ale za jakiś czas/kilka dni powinno przejść. :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Pobieranie przez internet

Post autor: PInroz »

Yoroiookami pisze:A mobilny to często ma takie problemy. Może być nawet "bo tak", ale za jakiś czas/kilka dni powinno przejść.
Dobrze wiedzieć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Pobieranie przez internet

Post autor: tiberium »

Zobacz może FREE DOWNLOAD MANAGER PORTABLE. Rozpakuj sobie program, odpal i wypróbuj czy coś pomoże.

To jest coś ala FLASHGET. Pobiera co chcesz po "części" (małych partiach), i masz możliwość kontynuacji w każdym dowolnym momencie. Nawet po restarcie komputera.

Twoim problemem chyba jest spadek transferu, sygnału, wadliwy nadajnik. No wiele jest możliwości.

Najlepsza opcja to internet na kablu ;), ale podejrzewam że czasami trzeba się ratować. Zobacz ten programik i daj znać czy problem się rozwiązał.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
ODPOWIEDZ