Program do obróbki filmów

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Program do obróbki filmów

Post autor: GameBoy »

Nie wiedziałem, że w Blenderze można montować video.
Jeśli ta opcja jest na poziomie reszty programu to do amatorskiego użytku nada się w 100%.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Program do obróbki filmów

Post autor: Rave »

GameBoy pisze:Nie wiedziałem, że w Blenderze można montować video.
Jeśli ta opcja jest na poziomie reszty programu to do amatorskiego użytku nada się w 100%.
Blenderowy edytor wideo to niedorozwój większy od blenderowego "silnika" gier. Ciężko w tym nawet najprostsze rzeczy zrobić. Blender jest tylko dobry do modelowania, animacji i renderingu 3D. Montować lepiej w zewnętrznych programach jak np. OpenShot (ostatnio się nim pobawiłem używając starych ścinków z rzeczy co kiedyś tam z jakiejś gry nagrałem i naprawdę porządny program, polecam).

No ale autor tematu już wybrał program więc nie ma się co spinać. powodzenia w tworzeniu filmów, nie mogę się doczekać aż zobaczę co tam "zmatowałeś"! :wink: :lol:

Miłego dnia!
Usunięty

Re: Program do obróbki filmów

Post autor: Usunięty »

GameBoy pisze:Nie wiedziałem, że w Blenderze można montować video.
Jeśli ta opcja jest na poziomie reszty programu to do amatorskiego użytku nada się w 100%.
Nigdy nie montowałem w Blendrze, ale jak to Cię ciekawi to masz tutaj filmik: https://www.youtube.com/watch?v=wW_4FmcAr6A
ODPOWIEDZ