Venesard się nudzi.

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Re: Venesard się nudzi.

Postautor: EnterVPL » 26 lis 2016, 16:35

Teraz nie przychodzi mi do głowy nic innego niż "Kijek prawdy i poznania" :lol: Zbyt mało ambitna nazwa, jak na taki fajny projekt :-)
Moje projekty:
Najnowszy utwór na kanale: MusicVPL - Freestyle Acoustic Guitar
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2)

Postautor: Revlis » 26 lis 2016, 17:03

Ja bym proponował Pałka Prekognicji :wink:

Zrobiłeś to za pomocą tabletu, o którym wspominałeś?
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Venesard

Postautor: Venesard » 26 lis 2016, 22:11

Prawdę mówiąc to zrobiłem to myszką, bo byłem poza domem a nie noszę ze sobą tabletu. Obie nazwy pasują, zależnie od powagi gry w której grafika mogłaby być użyta :)
Awatar użytkownika
Venesard

Postautor: Venesard » 06 gru 2016, 00:26

To chyba jedna z moich ambitniejszych prac. W całości wykonana już na tablecie graficznym. Jak Wam się podoba? :)

Obrazek
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Postautor: EnterVPL » 06 gru 2016, 10:27

Jak dla mnie porządnie wykonana praca. Jestem ciekaw jak to by było w kolorkach ^^. Jak coś to nie mam nic do odcieni szarości, sam zresztą stosuję taki zabieg - jest dość klimatycznie :-) Może uda ci się znaleźć pracę jako grafik? Moim zdaniem masz talent, dzięki któremu mógłbyś się utrzymać.

Otworzyłem obrazek na osobnym okienku, żeby popatrzeć na szczegóły. Otoczenie bardzo fajnie ci wyszło, ale co do postaci to jeszcze nie do końca ten efekt. Znaczy wiem, ja bym tak nie potrafił, ale chodzi mi o to że to jednak lekko nienaturalnie wygląda (niektóre części ubioru postaci są nienaturalnie ułożone, chodzi mi o tą taką nienaturalną nie gładkość... kurde nie wiem jak to wyjaśnić, popatrz na jego nogi ^^). Wiem jaki efekt chciałeś uzyskać i na prawdę bardzo podoba mi się twoja praca. :-)
Moje projekty:
Najnowszy utwór na kanale: MusicVPL - Freestyle Acoustic Guitar
Awatar użytkownika
Venesard

Postautor: Venesard » 06 gru 2016, 11:31

Te elementy które wymieniłeś to wciąż są elementy nad którymi pracuję :) Szukam pracy jako grafik, ale na razie nijak to idzie. Następną pracę bardziej dopracuję pod kątem tego co tu wymieniłeś.
Awatar użytkownika
Sefiro
Kontakt:

Postautor: Sefiro » 06 gru 2016, 11:44

Ogólnie fajna praca, ale najbardziej rzuca się w oczy za długi tułów i cienkie ręce tej postaci.
Pozwoliłem sobie na szybo przerobić obrazek, żeby lepiej pokazać o co mi chodzi.
Spoiler:
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo)

Postautor: GameBoy » 06 gru 2016, 13:29

Mnie drażnią te postrzępione krawędzie ciuchów, pierw myślałem, że to wina tabletu lub Twojej ręki, ale krawędzie elementów zbroi czy broni są gładkie, więc to nie to.
Naprawdę słabo to wygląda, wiem, że chciałeś tym zaakcentować fałdy tkaniny, ale ja mam wrażenie jakby to była kiepsko wycięta grafika gdzie wycinający nie przyłożył się za bardzo do swojej pracy. xd
Często lepiej uprościć trochę rysunek i zrobić go bardziej umownym niż bawić się w takie szczegóły, no chyba, że celujesz w hiperrealizm. =)

Ale tak to wyraźnie widać, że jesteś na dobrej drodze, jednakże musisz jeszcze sporo popracować nad warsztatem.
http://www.rmxp.vot.pl -> kopia RMXP

To Twój projekt, więc, do jasnej cholery, weź wreszcie za niego choć odrobinę odpowiedzialności. - Kleo =)
Ponoć w jaskiniach koło rysunków ściennych przedstawiających mamuty można było zobaczyć "scena umiera". - Noruj =)
Awatar użytkownika
Venesard

Postautor: Venesard » 06 gru 2016, 14:51

@Sefiro, faktycznie proporcje u mnie skisły, sylwetka ludzka to wciąż moja pięta Achillesowa. Dzięki za przeróbkę, naprowadziła mnie trochę na właściwy trop.
@GameBoy, trochę celowałem w realizm :) będę wiedział na co zwrócić uwagę przy rysowaniu materiałów.
Awatar użytkownika
Adrapnikram

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Adrapnikram » 06 gru 2016, 20:37

Bardzo fajne ^^ Czekam na więcej i w kolorze :D
~VladArges
ten mały puchar pod avatarem zrobil mi wtedy taka radoche ze latalem i z 10 razy chwalilem sie rodzicom xD
~Jazz
dla takich rzeczy powstało TA i całe forum
nie dla lajkow pod profilem
Zapraszam na stronę o moich grach i pixelarcie :-D

Obrazek
Awatar użytkownika
Venesard

Postautor: Venesard » 06 gru 2016, 23:14

Następna praca będzie w kolorze :)
Awatar użytkownika
Venesard

Postautor: Venesard » 04 lut 2017, 15:59

Właściwie to nic wielkiego, ale pomyślałem że się podzielę. jeden ze szkiców koncepcyjnych pancerza do gry nad którą leniwie pracuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 2)

Postautor: Yoroiookami » 04 lut 2017, 16:02

Świetnie, niesamowite i w ogóle. Dużo rzeczy można z tym zrobić. :>
Tak naprawdę nie podoba mi się tylko symbol na stroju, który wydaje się nie 'zginać' z resztą ubrania.
Awatar użytkownika
Venesard

Postautor: Venesard » 04 lut 2017, 16:08

Symbol się nie zgina, faktycznie :oops:
Jak zwykle coś przeoczyłem. Jakie rzeczy można z tym zrobić? :V
Awatar użytkownika
Yoroiookami

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 2)

Postautor: Yoroiookami » 04 lut 2017, 17:05

Venesard pisze:Symbol się nie zgina, faktycznie :oops:
Jak zwykle coś przeoczyłem. Jakie rzeczy można z tym zrobić? :V

Z cieniami pewnie byłoby łatwiej...a tak to jakoś uciąć, przesunąć wzdłuż materiału? Sam do końca nie wiem. :lol:

Wróć do „Galeria”