VladArges - RMowy kanał na YouTube

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: HGS »

Adrapnikram pisze:Wiem, że średnio śledzisz scenę, ale może myślałeś nad jakimś podsumowaniu roku lub przyszłych GFów. W stylu nie wiem... wideoprezentacji?
Fajnie byłoby móc wysłać coś takiego z najlepszymi grami z RMa, komuś kto nie jest zapoznany, żeby zobaczył jak to z grubsza wygląda i się przekonał :-D

Diablo zastanów się, bo moim zdaniem Adrap ma rację :)
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »



Czekam na wasze sugestie, opinie i pomysły! :-D
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Widzę że w końcu wziąłeś się za swój kanał na poważnie :roll: :wink: Tak trzymać. Mam dla ciebie kilka sugestji jeżeli chodzi o rozwój twojego kanału, mam nadzieję że przeanalizujesz je i wykorzystasz mądrze :wink:

1. Jeżeli chcesz zgromadzić większą widownię to stwórz zwiastun swojego kanału. Poszperaj trochę w ustawieniach i ustaw film promocyjny twojego kanału na zwiastun. Wtedy ci którzy cie nie oglądają, w pewnym sensie natkną się na twój filmik zachęcający do oglądania twojego kanału YouTube. To powinno przyciągnąć pewną ilość osób ( lecz w swoim zwiastunie musisz być przekonujący :wink: ) jeżeli chcesz by ci ludzie potem cię oglądali :-D

2. Jeżeli oprócz makerówek chcesz nagrywać coś komercyjnego, zrób tak:
- Przyjrzyj się temu co masz ( grą na półce, grą na steamie, w folderze GRY itp. ) Potem wybierz te które twoim zdaniem nadają się do nagrywania.
- Sprawdź na YouTube czy ktoś już nagrywał z tych gier lets'play'e ( najlepszym wyborem są te gry z których nie ma jeszcze lets'pleyów lub jest ich mało)
- Zanim wstawisz daną serie z danej gry na swój kanał, nagraj tą grę od początku do końca, dopiero potem wstaw ją po kolei na YouTube. Zapobiegnie to niechcianym zawieszeniom danej serii bo ty nie możesz lub nie potrafisz przejść danego etapu w grze.

3. Jeżeli widz ma problem z odróżnieniem którą grę skończyłeś już nagrywać to zrób tak jak robi to Demonicskyers, po skończeniu danej serii lub pewności że do niej nie powrócisz zaznacza daną play listę znaczkiem (✓), np. ty skończyłeś nagrywać grę Bohater to w play liście zaznacz tak: Bohater (✓), to pomoże i tobie i widzą odróżnić które serie są ewidentnie zakończone, a które nie :-D

4. Zrób serię: ZA KULISAMI czyli serię w której pokazujesz widzą jak pracujesz w RPG Makerze, np. jak pracujesz nad daną grą, pokazujesz jak działa dany skrypt, lub zdarzenie lub pokazujesz fragmenty podczas tworzenia swoich gier itp. Czyli jak odnajdujesz się w RPG Makerowym środowisku :mrgreen:

5. Jeżeli kiedykolwiek będziesz chciał nagrywać z kamerką, to zrób to dopiero wtedy kiedy zgromadzić pewną ilość widzów lub subskrypcji. Np za 1000 subskrypcji pokazujesz twarz :wink:, jednak ja proponuję dopiero wtedy jak zgromadzisz wielką ilość widzów, to wtedy będzie miało sens :-D

6. Promuj swój kanał na wielu forach o tematyce gier lub kanałów na YouTube. Proponuję tę stronkę http://www.LetsPlej.pl :-) http://letsplej.pl/

7. Zrób jakąś luźną serię typu. Seria Poezji z Mistrzem Vladem :lol: lub Gitarowe Szaleństwo, Vlad wdrapał się na katedrę w Krakowie przebrany za Smoka Wawelskiego krzycząc Awe chwała RPG Makera!!! i Grając przy tym na gitarze. Ludzie to widzą i subskrybują :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Lub coś w tym stylu :wink:

8. Zrób serię ciekawostkek, teori spiskowych lub faktów z danej gry :wink:

No to wszystko, na razie :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Mój najwierniejszy fan :lol:

Twoje rady są świetnie! Przynajmniej 90% na pewno wykorzystam! Co do tego "zwiastunu kanału" to nie do końca wiem o co konkretnie chodzi, szczerze mówiąc :lol: jakieś intro, czy prezentacja, w której mówię o czym jest kanał :?:

Tymczasem pierwszy odcinek z mojej serii RMTV - czyli o grach, które niedługo wyjdą i są obiecujące, o wydarzeniach jakie mają miejsce (postaram się przygotować coś o GF'ach) etc. etc. Będę się tu delikatnie wzorował na TVGRY tylko, że w czysto mejkerowej wersji.

Może zrobię też jakieś serie o podstawach mappingu, ewentualnie jakaś seria dla osób poznających RM'a dopiero. Próbowałem coś takiego nagrać, ale zrezygnowałem, bo rodziło się w bólach.

Pozdrawiam! I dziękuję :-D

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Diablo pisze:Co do tego "zwiastunu kanału" to nie do końca wiem o co konkretnie chodzi, szczerze mówiąc jakieś intro, czy prezentacja, w której mówię o czym jest kanał
Po prostu stwórz max jedno minutowy filmik promujący swój kanał :roll: Jeżeli będziesz miał trudności w tym zakresie, to obejrzyj sobie zwiastuny innych kanałów np vrc https://www.youtube.com/watch?v=HV3uOe3RI2I
Diablo pisze:RMTV
Ciekawy pomysł, tak trzymać :-D
Diablo pisze:Mój najwierniejszy fan
Bo ja wiem czy taki od razu fan (nie proszę o autografy, ani o pamiątkowe kufle z twoimi podobiznami) więc nie wiem czy mogę się nazwać twoim największym fanem :roll: Po prostu lubię cię oglądać i zależy mi byś się w tym kierunku rozwijał :mrgreen:, Więc twórz i dawaj więcej filmików na swój kanał BO JA CZEKAM...............................Z NIECIERPLIWOŚCIĄ :lol:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Amelanduil »

Vladlo, jakiegoś podsumowania GF'ów się można na kanale spodziewać, czy czegoś w tym stylu? Bo nie ukrywam trochę mi materiałow od waszmości brakuje xD
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »



Vladowa analiza i przemyślenia dnia codziennego! :lol: To znów ja! :twisted:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Hej Diablo jak tam twój kanał :?:

I znowu się przyczepiłem, ale upierdliwy jestem :roll: Zastanawiam się czy planujesz na swoim kanale puścić jakąś serię zagrajmy w :?: Pytam się bo po prostu jestem ciekaw czy w najbliższym czasie coś planujesz na swoim kanale :roll: :-P
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Witaj! No mój kanał żyje :lol: Ostatni filmik wczoraj się pojawił, tylko nie dodałem go tu, gdyż nie był związany z mejkerem. Testuję obecnie tablet, który dostałem na dwa tygodnie do zrecenzowania. A oto filmik z wczoraj :wink:

Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Coś czego na pewno brakowało! :lol:

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

To uczucie kiedy widzisz że Vlad wygłupia się na swoim filmiku, a ty oglądasz i myślisz że głos nie pasuje do poziomu głupoty :wink: :mrgreen: :-D

Ale mimo to oglądasz, bo Vladuś to jeden z twoich ulubionych YouTuberów :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Akurat napisales kiedy pojawil sie wtorkowy Kejbyl :lol:

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Vlad i Counter-Strike 1.6 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Popieram komentarz Amelanduil z pod tego filmu. Nie wiem dlaczego, ale bardzo nie lubię oglądać filmików na YouTube gdzie się dużo przeklina :roll:
Lecz ja cię rozumiem spotkanie z kumplami, którzy obrzucają się mięsem, a tylko ty kulturalny i miły Vladzik. No chyba że coś mnie o mineło z twojej strony :roll:

Szczerze mówiąc tak średnio mi się oglądało, właśnie ze względu na wulgaryzmy :cry: Ale skoro to filmik Vlada, to jest spoko :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Seria z CS'a będzie się pojawiać, bo jest dużo zabawy. Rzeczywiście, ja nie umiem tak rzucać mięsem jak reszta :lol: ale no, są też ludzie, którzy śmieją się z tego i dla nich to po części robię, druga część to po prostu chęć zabawy ze znajomymi :-)

Nie zmienia to faktu, że rdzeń mojego kanału to RPG Maker. Niedługo pojawi się filmik z RPG Makera na tablecie, który testuję. Po Kablusiu czekam na propozycje następnej serii. Jeżeli nic nie wymyślimy to lecę z Kabelkiem IV 8)

Ja jestem otwarty na każde sugestie. Do niektórych się zastosuję, do innych nie, ale liczę na zdrowe współgranie moich gustów, pasji z waszymi oczekiwaniami. Prowadzę kanał zarówno dla was jak i dla siebie, i jak na razie udaje nam się znaleźć wspólny język, czyż nie? :lol:

Liczę też na jakąś współpracę z Enterem, może nakręcimy coś dla was razem, ale to trzeba się zgrać i ogarnąć, a w tym jestem kiepski :lol:

We wtorek Kabelek III 8)

Pozdrawiam :twisted:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Jeżeli chcesz to możesz nagrać całą Trylogię Wrót Arkany, a jeżeli chcesz wspólnie coś nagrać z Enterem to polecam wam tę grę sieciową http://mfo3.pl/?ref=3 Gra z RPG Makerowym klimatem :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ