DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Najlepsze gry roku 2016. Wyniki.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Jazzwhisky »

Tu jest coś z sierpnia w temacie Marcusa - http://matikach8.wixsite.com/marcussite ... 04/Screeny, chociaż jak niektórzy zauważyli, zaczynało to wyglądać niepokojąco, autor zaczął klasycznie odchodzić od mięcha w stronę otoczki wokół gry. Niemniej - nadal był to mój tegoroczny faworyt jeśli chodzi o demo, moim zdaniem tego typu produkcje mają ogromny potencjał.

edit
Jazzwhisky pisze: 1 Ostatnia Łza (Fear) 37pkt
2 Amello Morello i Mr. Slime (Revlis) 22pkt
3 Marcus i Królowa Lodu (Grentos aka Helio108) 13pkt
4 Gildia Bohaterów (ravenone) 11pkt
5 Weeaboo Revenge (CrashuR) 9pkt
6 アニメ Psychotronik (xpero) 5pkt
7 Codex Umbra (Plminerkarol), Bez Sensu 3: Krótka Piłka (EnterVPL) 2pkt
9 Gra Na Automacie Dostępnym W Ośrodku W Którym Jesteś Przetrzymywany Przez Kosmitów (Charlie Vermin), Empire (Aruka) 1pkt
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Crashykk »

9 punktow to i tak wiecej, niz sie spodziewalem. :lol:
Dzieki za te glosy.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Prometherion »

Wyniki bez niespodzianek. Ostatnia Łza i Amello to moi faworyci za 2 punkty. Chociaż przyznam, iż wolałbym, aby Morello ukazało się w formie jednej gry, a nie ciągłych dostawek. Za rok start w pełniakach, bez dyskusji Fear i Revlis. 1 punkt oddałem też na GB.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Yoroiookami »

Gratuluję wszystkim. Też się zgodzę że Marcus ma potencjał, przypomina mi trochę te starsze gry typu Różowa Pantera. :lol:

A co do Amello Morello & Mr. Slime to miałem podobne podejście, ale w ten sposób się nawet przyjemniej gra. Można to potraktować jako ciekawą opowieść która ma odcinki.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Fear »

Dziękuję za każdy głos! Dzięki również dla każdego, kto w ogóle zagrał w Ostatnią Łzę, skomentował wątek na forum.
Bałem się, że wysyłanie kilka razy poprawionej wersji, może zniechęcić graczy, ale okazało się, że czas spędzony na stawianiu kwiatków i poprawianiu tego samego dialogu po raz czwarty, przyniosły rezultaty. =)

Życzę sobie i Wam stworzenia dobrej gry w zbliżającym się roku! =)
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Revlis »

I ja głosowałem na Ostatnią Łzę, mimo iż punkty przyznałem też Anime Psychotrnoik (dziwne gusta mam, wiem).
Nie spodziewałem się że AM uda się cokolwiek skubnąć, a tu taka niespodzianka.
Przy okazji muszę też podziękować ravenone, bez którego upierdliwości w ogóle
nie zainteresowałbym się Golden Forkami i prawdopodobnie to demo by się tu nie pojawiło.
Nad wypuszczaniem dema w kawałkach muszę się jeszcze zastanowić (oryginalnie zakładałem epizody).
Będę miał sporo czasu na poprawki :wink:
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Usunięty

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Usunięty »

Chcę podziękować dwóm miłośnikom mojej gry. Ujawnijcie się to jakoś w tej mojej grze do was nawiążę :-)
AM na drugim miejscu. No myślałem, że będzie pierwsze, ale cóż.. i tak wysoko jest. Mój głos na tą grę nie poszedł na marne ^^.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: PInroz »

EnterVPL pisze:Chcę podziękować dwóm miłośnikom mojej gry.
To byłem ja :mrgreen: Doczytaj sobie zasady, to się dowiesz że na jedną grę można było dać 2 punkty :wink: Dałem ci te punkciki na zachętę, bo wieże że możesz z tej gry dużo wycisnąć... TYLKO MUSISZ CHCIEĆ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Zablokowany