[XP]Powrut Nawróconego Smoka: Powrót

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: Kleo, Dragon Kamillo, GameBoy

Awatar użytkownika
Nexis

[XP]Powrut Nawróconego Smoka: Powrót

Postautor: Nexis » 23 gru 2016, 19:53

Po zakończeniu prac nad niskobudżetowymi produkcjami, takimi jak Wiedźmin 3 i Cyberprank 2077, nasz zespół
zabrał się wreszcie za coś poważnego.

Powrut Nawróconego Smoka: Powrót to spin-off słynnej Smoczej trylogii, jego akcja toczy się 3 lata świetlne przed
początkiem oryginalnej sagi.

Fabuła:
W świecie, w którym za każdym rogiem czekają na ludzi niebezpieczeństwa i niepotrafiący rymować podróżnicy,
stary mak lodu przyjmuje zlecenie na smoka. Terroryzuje on okolicznych mieszkańców, a na to nie można
pozwolić. I tak oto, bohaterski mak ognia wyrusza na przygodę, podczas której zmierzy się z nieżyjącym już
przeciwnikiem, spróbuje znaleźć sobie żonę, a nawet znajdzie lecznicze przedmioty w kufrze.

Gra oferuje:
- mapy
- bohaterów
- muzykę
- walki
- przedmioty
- rozmowy
- ekran tytułowy
- kolędy
- i inne wspaniałości.

Screeny:

Spoiler:

Download:

http://www.mediafire.com/file/ebi91hdunwd0yy0/Powrut+Nawróconego+Smoka+-+Powrót.exe
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Re: [XP]Powrut Nawróconego Smoka: Powrót

Postautor: Noruj » 23 gru 2016, 19:59

A jednak potrafisz napisać słowo "powrót". Twoje gry to kwintesencja trollingu, ale szacunek, że Ci się to nie nudzi :)
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Postautor: EnterVPL » 08 sty 2017, 13:49

God job!
Tak jak tradycja nakazuje: w tej grze też umarłem (nie byłbym sobą, gdybym nie umarł xD), ale za drugim podejściem grę przeszedłem. Znalazłem wszystko to co gra oferuje, więc nie mam co do tego zastrzeżeń, że owa produkcja spełnia moje oczekiwania. Humor tutaj jest dość.. swój? losowy? Nie wiem jak to powiedzieć.
Choć krótko się grało, to jestem zadowolony, że to co towarzysz Noruj napisał o tej grze też jest prawdą :-)

A! i tak jak sobie grałem to całkiem przypadkowo nagrałem gameplay :>
Spoiler:
Rozdaję autorską muzykę: http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=5546#p60353 :-D
Najnowszy utwór: RM P~~12.OGG
Awatar użytkownika
Nexis

Postautor: Nexis » 08 sty 2017, 16:34

EnterVPL, dzięki za nagranie, poprawiło mi humor. Co do powodów zerowego odzewu, to akurat proste - najbardziej
wybitni twórcy doceniani są dopiero po śmierci, dlatego wszyscy użytkownicy czekają ze swoimi komentarzami na
moment mojej śmierci.
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Postautor: EnterVPL » 08 sty 2017, 19:34

Czyli komentują twoją grę zza twojego życia uznałem cię za nie wybitnego twórcę? Wybacz :<
Rozdaję autorską muzykę: http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=5546#p60353 :-D
Najnowszy utwór: RM P~~12.OGG

Wróć do „Gry”