Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: PInroz »

Siema Wszystkim :mrgreen:

Dziś sobie trochę pofilozofujemy :roll: Każdy z nas z pewnością zagląda na serwis YouTube, więc z tego powodu porozmawiamy sobie na temat naszych Polskich YouTuberów :-D Mianowicie, co nas wnerwia, wkurza lub po prostu czego nie tolerujemy w filmikach danych osób oraz co nas zadowala w ich kanałach na serwisie YouTube :roll: :?:

Czyli co nas wkurza i zadowala :roll: :roll: :roll: Pod tym tematem możecie się rozpisywać...... co lubicie i czego nienawidzicie podczas oglądania filmów u danych YouTuberów (nie musicie podawać u jakich :mrgreen: )

Czyli typowa filozoficzna pogawędka :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Diablo »

Ja tam nie lubię Vlada. Głupi cieć nie dodaje regularnie filmików i często znika bez słowa :lol:
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Amelanduil »

Przestań używać stwierdzenia, że coś jest filozoficzne, kiedy nie ma to nic do rzeczy >~>
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: PInroz »

Amelanduil pisze:Przestań używać stwierdzenia, że coś jest filozoficzne, kiedy nie ma to nic do rzeczy >~>
Wszystko jest filozoficzne jeżeli dobrze do tego podejdziesz :-D
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Yoroiookami »

Diablo pisze:Ja tam nie lubię Vlada. Głupi cieć nie dodaje regularnie filmików i często znika bez słowa :lol:
Jesteś zwyczajnym hejterem. Vlad ma przynajmniej czterech fanów, a to o czymś chyba świadczy. :|

Ja nie lubię jak ludzie grają w to, co jest popularne, nawet jeżeli widać że nie sprawia im to żadnej przyjemności. :shock: No i czasami przeszkadza mi dwuminutowe intro przy pięciominutowym filmiku. :<
Obrazek
Obrazek
Usunięty

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Usunięty »

Taki EnterVPL strasznie przynudza, a jak z kimś nagrywa to jakoś odżywia. Co za typ! Nawet filmów nie umie montować, ale co ja tam wiem.. Gość udaje śmiesznego mówiąc całkowicie bezsensowne rzeczy. A byliście na jego streamach? Ja byłem i powiem że całkowita katastrofa. Od razu widać że dla hajsów kręci filmiki. Te wszystkie donate-alert... po co się chwalić pieniędzmi? Nie to co stary uczciwy Vlad. On nagrywa z pasji, a nie jak Enterek z pa$ji. Jak dla mnie EnterVPL jest skończone - gość próbuje się utrzymać jakimiś filmami z RPG Makerów zamiast skupić się na nowych grach. Śmiech na sali. :>
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Revlis »

Nie lubię gdy ktoś rozlewa budyń na wizji, a potem próbuje wmówić wszystkim że nic się nie stało.
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Fear »

Jedynymi polskimi kanałami, które śledzę są GryTV, Arhn.eu, a jako bloger NrGeek. Jest swojski, a mimo wszystko rzetelny. Słucham i mam wrażenie, że on faktycznie ma wiedzę, którą chce przekazać w fajny sposób, a jako osoba można z nim przysiąść przy piwku i pogadać. Ostatnio tym bardziej zapunktował, jako jedyny dając prawdziwą recenzję FF XV.

Nie trawię polskich jutuberów, wszystkich tych przyjemniaczków i pseudo śmieszków, gdzie cała sztuczna otoczka znacząco zakrywa treść (bardziej brak treści) vloga, czy kanałów typu Wideoprezentacje, który rżnie tematy z zagranicznych blogów.
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: PInroz »

Revlis pisze:Nie lubię gdy ktoś rozlewa budyń na wizji, a potem próbuje wmówić wszystkim że nic się nie stało.
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz... dlaczego EnterVPL trzymał budyń w szklance :?: :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Usunięty »

PInroz pisze:
Revlis pisze:Nie lubię gdy ktoś rozlewa budyń na wizji, a potem próbuje wmówić wszystkim że nic się nie stało.
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz... dlaczego EnterVPL trzymał budyń w szklance :?: :roll:
Nie chcę, aby mój post był ten od którego odejdzie się od tematu, ale chcąc wyjaśnić niewyjaśnione to muszę wyjaśnić to iż to było kakao, a nie budyń :<
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Jazzwhisky »

Fear pisze:(bardziej brak treści)
Dokładnie, dla mnie liczy się content, a to oznacza, że naprawdę regularnie oglądałem tylko jeden polski kanał tego typu, no, dopóki nie przepadł w tradycyjnej otchłani zajmowania się samym sobą, ew. kolegami z branży. Brrr.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: BH Daimaouji »

Mnie denerwuję nabijanie się z "Marta mówi" nie no, wszak bajka powstała w wieku 21, ale książka została napisana w latach 90!

Ta bajka nie jest jak Ben 10 czy Wujcio dobra rada i nowoczesny "CN" co robi z mózgu dzieci marmoladę
Nie lubię gdy ktoś rozlewa budyń na wizji
Obrazek
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: PInroz »

BH Daimaouji pisze:Mnie denerwuję nabijanie się z "Marta mówi" nie no, wszak bajka powstała w wieku 21, ale książka została napisana w latach 90!
My tu mówimy o Polskich YouTuberach, a ty poszedłeś w kontent kreskówek :roll: :roll: :roll: Ale pewnie czemu nie, wszak najważniejsze jest by wyrazić swoje zdanie na dany temat :roll: :wink:
BH Daimaouji pisze:Ta bajka nie jest jak Ben 10 czy Wujcio dobra rada i nowoczesny "CN" co robi z mózgu dzieci marmoladę
Tu się zgadzam :wink: Jednak nie wyrażam swojej opinii w tym kierunku, bo jeszcze się okaże że Brygada SWAT zawita do mojego domu :lol:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Preki »

Irytujący Historyk oraz postaci wspomniane przez Fear'a to właściwie jedyne, co mogę oglądać na polskim YouTube, pomijając specjalistyczne kanały o dość wąskim gronie odbiorców, których zapewne nie będziecie kojarzyć. Reszta? Przykro mi, ale to dno, dno, dno totalne. I czy zapomniałem napisać "dno"? Nie? No to dno po raz enty ;)

Pewnie napiszecie - a bo Preki zazdrości takiemu Gimperowi, czy innemu Atorowi że ktokolwiek ich ogląda i mają wyświetlenia, sławę i zarobek itp. Wcale, że nie, bo nie patrzę na kogoś z perspektywy jakkolwiek pojmowanego "sukcesu", tylko faktycznej wartości, jaką ich kanał dostarcza. Wspomniany Gimper jechał na fali popularności Minecrafta, a gdy już miał wystarczającą popularność nagrywał cokolwiek, stając się idolem jeszcze większej ilości młodzieży w wieku 13-16 lat, lub nawet młodszych. A rzekłbym, że nawet półbogiem, bo jedno jego słówko i stado internetowych, często niepełnoletnich zombie z fejsbukowej grupki będzie dawało łapki w dół pod czyimiś filmami albo zalewało kogoś niefajnymi komentarzami. Absolutna patologia i rak internetu - omijać szerokim łukiem. Tu dochodzimy do kolejnej żenady, czyli "jutubowych dram", albo po ludzku - kłótni o byle co między, o zgrozo, "jutuberami". Nie siedzę w tym i zasadniczo mam to gdzieś, ale jakieś pół roku temu dobiegło mnie info o tym, że jedna z takich kłótni doszła nawet do telewizji TVN, dokładniej ta między wspomnianymi Atorem i Gimperem. Żenada do kwadratu - kłócić się w telewizji o YouTube... poważny interes, nie ma co! Ale tak to jest, gdy na tym ich całe życie polega, i utrata widzów czy tym bardziej wizerunku oznaczałaby odcięcie kranu z pieniędzmi z sieci partnerskiej (które to, nawiasem mówiąc, zabrania innym autorom na YT wypowiadać się na temat ich partnerów, meh).

Miałem też do czynienia osobiście z takim osobnikiem, "jutubowym" nowobogackim nastolatkiem, przy okazji Zjazdu Twórców Gier w 2013 roku. Z czystej przyzwoitości nie będę pisał kto to, ale jest to jeden z, tfu, "prominentnych" tak zwanych twórców minecraftowych, którzy zjedliby cię z butami jakbyś robił dla nich konkurencję w nagrywaniu filmików pt. "jak zbudować domek z dirtu w majnkrafcie". Nie polecam, nie pozdrawiam - gościu był do joty irytujący, zapatrzony w siebie i przekonany o swojej niesamowitości, bo on poważny biznesmen nagrywa filmiki na jutuba dla sieci partnerskiej a ja co? Jakiś śmieszny makerowiec hobbysta, co ani grosza nie zarobi, ani grosza, ahaha! Ale frajer, co? Oj jak się we mnie gotowało i dzieciak się aż za bardzo o "coś" prosił, ale mimo to potrafiłem utrzymać swoją irytację na wodzy i starałem się zachowywać, jak na dorosłego, pełnoletniego człowieka przystało. Na samym ZTG też było pełno osób poniżej 20 roku życia którzy tu przyjechali za idolami z "ty rury", i strasznie ubolewam nad tym, że impreza z "game" w nazwie jest bardziej zlotem kolesi gadających do kamerki już nawet nie o grach, a losowych głupotach i ich fanów niż imprezą gamingową.

Pod koniec na niezbyt honorowe wspomnienie zasługuje kanał pewnej nastolatki z Gryfic, która otwarcie prowokowała różne grupy społeczne i opcje polityczne - od prawicy, narodowców po internetowy underground, którzy nie zostawiali suchej nitki na niej. Przekonana, że internet ją chroni, doigrała się w końcu i w jednym z filmików popłakała się do całej "społeczności twórców youtube" co... przyniosło jej kilka tysięcy widzów! Nie popieram takich działań jakie ją spotkały, ale jakbym drażnił psa chorego na wściekliznę, to nie biegałbym potem z płaczem, że ugryzł mnie w rękę. Po tej "akcji" usunęła też parę bardziej prowokujących filmów, a to co obecnie wrzuca to zaledwie internetowe śmieci które bawią co najwyżej przeciętnego studenta kierunku zarządzanie polem namiotowym. A nagrywa, bo panienka już należy do jednej z sieci partnerskich, związanych z Agora S.A., uprzednio występując w wywiadzie dla Gazeta.pl ...

Jak patrzę na obecny internet, a zwłaszcza YouTube, to cieszę się, że nie mam dzieci, bo obawiałbym się ciągle, co oglądają "po internetach" i jakie wzorce stamtąd wynoszą. Tak samo boję się, na kogo wyrośnie "pokolenie Gimpera" i innych minecraftowych idoli za parę lat. Serio.


PS. Jeśli ktoś jest tu fanatykiem w/w osób - grzecznie proszę, aby się ode mnie odpierwiastkować. Wyraziłem tylko swoją opinię.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Yoroiookami »

Włóż teraz tę całą pasję w tworzenie projekcików, Preki. :>
Ja się przyznam, że wielu polskich youtuberów nie znam, także nie wiem kto to Gimper. Brzmi trochę jak bubek. Cieszę się tylko, że teraz mamy Vladzia i Entera którzy czasem w coś z RPG Makera zagrają i nagrają z tego ciekawy filmik. Może zachęci to trochę niektórych do tworzenia. Trochę też tęsknię za Angiusem. Był czasami niemiły dla niektórych twórców, ale nie można powiedzieć, że jego seria nie była ciekawa. Trochę gdzieś zaginął niestety. :I
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ