[RMXP] The Sundered Eternity

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Kitabake »

Silver635 pisze:
Obrazek
Tu bardzo dużo rzeczy kończy się zbyt symetrycznie - wzniesienia, drzewa, woda. Wygląda to dosyć nienaturalnie. Te korny drzew też zasługują na coś z czego mogłyby wyrosnąć. No chyba że jest to gruby bluszcz 8)
Reszta mapek wygląda całkiem nieźle :wink:
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Kitabake pisze: Tu bardzo dużo rzeczy kończy się zbyt symetrycznie - wzniesienia, drzewa, woda. Wygląda to dosyć nienaturalnie. Te korny drzew też zasługują na coś z czego mogłyby wyrosnąć. No chyba że jest to gruby bluszcz 8)
Reszta mapek wygląda całkiem nieźle :wink:
Ta mapka jest aktualnie jeszcze w fazie prac, gdyż stworzyłem ją już jakiś czas temu a niedawno na zbytnią symetryczność zwrócił mi uwagę HGS. Z wzniesieniami i drzewami będę musiał pokombinować a wodzie nadam drobne poprawki :-D
Te korny drzew też zasługują na coś z czego mogłyby wyrosnąć. No chyba że jest to gruby bluszcz 8)
Nie do końca zrozumiałem to zdanie, ale jak już napisałem wcześniej pokombinuję z lasem na wschodzie (po pewnie o ten ci chodzi :wink:)
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Yoroiookami »

Ja bym proponował w ogóle usunąć te 'korony drzew' po prawej stronie, bo nie wyglądają ładnie chyba w żadnym projekcie. Chociaż może to tylko moje zdanie. :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Kitabake »

Silver635 pisze: Nie do końca zrozumiałem to zdanie, ale jak już napisałem wcześniej pokombinuję z lasem na wschodzie (po pewnie o ten ci chodzi :wink:)
Dodaje w załączniku moje użycie tych samych drzew. Nie wiem czy jest one idealne ale chodziło mi o coś takiego we wcześniejszym komentarzu.
download/file.php?mode=view&id=2493
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Kitabake pisze:
Silver635 pisze: Nie do końca zrozumiałem to zdanie, ale jak już napisałem wcześniej pokombinuję z lasem na wschodzie (po pewnie o ten ci chodzi :wink:)
Dodaje w załączniku moje użycie tych samych drzew. Nie wiem czy jest one idealne ale chodziło mi o coś takiego we wcześniejszym komentarzu.
download/file.php?mode=view&id=2493
Wiem jak to powinno wyglądać :-D Akurat w tej części mapy nie mam tyle miejsca by rozmieścić te korony niesymetryczne ale spróbuję.
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Kitabake »

A to spoq ^^ ale reszta mapek jest fajna :D
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Nie ma problemu Kitabake :-) A co do dubbingu w intrze usłyszymy głos lektora :-D
Usunięty

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Usunięty »

Kiedy możemy spodziewać się demka? :)
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Demko najpewniej ukaże się pod koniec lutego/na początku marca. Muszę jeszcze ogarnąć ekwipunek i system walki. Staram się by demko było zapięte na ostatni guzik, więc nie miejcie mi tego za złe.
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Diablo »

OBRZĘD DZIADÓW <3

Trafiles do mojego romantycznego serduszka <3 (kurde zmieniam się w Yoroi'a :lol: ). Teraz juz musowo nuszę zagrać! Screeny trzymają poziom. Jestes na dobrej drodze do swietnej gry (jezeli chodzi o mapping to na pewno).

Jezeli potrzebujesz kogos do voice actingu to moze moglbym pomoc ;-)
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: HGS »

Proszę mi go tutaj nie popędzać :D . Ja go tu ochładzam, by się nie spieszył, a wy mi tu psuje jedne go psujecie :D . Rozwój gry jest na dobrej drodze. Kolega chce zrobić podobny system walki jak w PP II, jednak z o wiele prostszymi mechanizmami, więc może być ciekawie. Pomogę mu również z systemem ekwipunku, oraz implementacją specjalnie dostosowanego do tych wszystkich bajerów HUD. Jednak do demka tej gry troszkę jeszcze dlatego bym rzekł. Kolega jak widać stara się z całych sił, by projekt był dopięty, więc nie poganiajmy go proszę, bo to nakręca i człowiek potem lata bardziej w chmurach niż stąpa po ziemi :D. Wczoraj o mały włos mi daty nie podmienił, bo mu projekt nie działał zamiast samego pliku projektu :D
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: PInroz »

Początkowo myślałem że The Sundered Eternity będzie trzymał klimaty pierwszych części Wrót Arkany, ale skoro HGS macza swoje paluszki w tej produkcji, to pewnie otrzymamy coś w rodzaju Pogromcy Pustki zbudowanego na standardowych grafikach, z podobnym systemem. Nie nie jest to złe lecz, zastanawiam się jak to wszystko będzie wyglądać :?: :roll: JAKO CAŁOŚĆ :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Postaram się by TSE nie było AŻ tak podobne do Pogromcy Pustki :-) Moim zdaniem te systemy są bardzo przydatne. I nie obawiajcie się, nie będzie nic związanego z potrzebami bohatera, czyli np. komunikatów typu "Twoja postać jest spragniona!" :-D Wszystko idzie ku dobremu.
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: HGS »

PInroz pisze:Początkowo myślałem że The Sundered Eternity będzie trzymał klimaty pierwszych części Wrót Arkany, ale skoro HGS macza swoje paluszki w tej produkcji, to pewnie otrzymamy coś w rodzaju Pogromcy Pustki zbudowanego na standardowych grafikach, z podobnym systemem. Nie nie jest to złe lecz, zastanawiam się jak to wszystko będzie wyglądać :?: :roll: JAKO CAŁOŚĆ :roll:
Ja tylko pomagam w realizacji pierwotnych założeń twórcy :). O ile dobrze pamiętam to Silver samowolnie zapytał się mnie o system walki z PP. Niestety wiąże się to z tym, że trzeba zaimplementować niektóre rzeczy z PP. Mimo, że to nie będzie taka sama gra sam ekwipunek będzie miał podobne działanie. Lecz tak jak Silver mówi. To będzie gierka taka na spokojnie bez zbędnych utrudnień :).
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: PInroz »

Hej Silver635 jak tam idą pracę nad grą :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Zablokowany