[VX]Dark Dawn

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: INRE »

Jejć... dzieje się coś dziwnego, bo gdy otwieram projekt, to wygląda na to, że wszystko jest poprawione, lecz gdy odpaliłem grę, jest tak jak mówisz... Kek...
No dobra. Testowałem to! Musi działać, a jak nie zadziała to potnę się klawiaturą ;_;
Znam ten ból XD Też walczę z bugami ostatnio, niby wszystko jest git, a potem okazuje się, że dupa.

Co do gry, to 2 razy się od niej odbiłem. Za pierwszym razem przez to, że się ścinało wszystko. Za drugim, jak już miałem z 1,5h gry - przez poziom trudności i przez to, że nie wiedziałem co robić.
Jakiś czas temu wracałem do Tajemnicy Wulkanu, przeszedłem całą, więc może Dark Dawna też w końcu przejdę i napiszę do tego jakąś opinię. Na ten moment mogę tylko stwierdzić, że klimatem jest praktycznie w tym samym stylu co Arkana i wcześniejsze Twoje dema które nie doczekały się pełnych wersji (Nekromatron, Rise of the World, czy co tam jeszcze było). Jeśli chodzi o mapki nie widzę dużego postępu od Arkany. Postęp jest za to w sposobie prowadzenia fabuły i w zastosowanych mechanikach.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: Kleo »

Nie mogę pobrać... Ta durna strona twierdzi, że zużyłam limit transferu i każe mi się zarejestrować. A ja nie chcę. :/
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: Diablo »

INRE pisze:Znam ten ból XD Też walczę z bugami ostatnio, niby wszystko jest git, a potem okazuje się, że dupa.
Obrazek

A co do podobnych klimatów to prawda (no poza krótkim doświadczeniem z Łowczym). Taki trochę zrobił się mój znak rozpoznawczy, że staram się zrobić gry, gdzie jest mrok i beznadzieja (i najczęściej złe zakończenie :lol: ). Większość tych dem, o których mówisz pochodzi z czasów, gdy raczkowałem. Aż się cieszę, że o reszcie nikt nie pamięta.

W każdym razie czekam na opinię 8)

@Kleo:

Już uploadnąłem na inny hosting dla cb :3

https://www.sendspace.com/file/oj14h9
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: Kleo »

Diablo pisze:@Kleo:

Już uploadnąłem na inny hosting dla cb :3
Dzięki, Diabełku, pobrałam i jak na razie wszystko działa. Leczenie jest za darmo, a zwierzaczki tłucze się zauważalnie łatwiej. Może nawet nieco za łatwo... Ale że z kanibalami nadal jest dość trudno, to póki co nie wyciągam wniosku, że lekko przedobrzyłeś z tym ułatwianiem. :)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: Diablo »

Tak po szybce, kolejna łatka, która poprawia po prostu start drużyny na mapie. Osoby, które ogrywają normalnie 1.2.1 - nie trzeba pobierać. Dla osób grających od nowa się przyda ;-)

DOWNLOAD V1.2.2 - MEGA.NZ
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: PInroz »

Diablo pisze:Tak po szybce, kolejna łatka, która poprawia po prostu start drużyny na mapie. Osoby, które ogrywają normalnie 1.2.1 - nie trzeba pobierać. Dla osób grających od nowa się przyda
Tak się pytam z czystej ciekawości... rozwiązałeś problem lagowania w niektórych lokacjach :?: Wiem że mogę sprawdzić, lecz mój obecny stan internetu nie pozwala mi pobrać najnowszej wersji Dark Dawn :cry:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: Diablo »

PInroz pisze:
Diablo pisze:Tak po szybce, kolejna łatka, która poprawia po prostu start drużyny na mapie. Osoby, które ogrywają normalnie 1.2.1 - nie trzeba pobierać. Dla osób grających od nowa się przyda
Tak się pytam z czystej ciekawości... rozwiązałeś problem lagowania w niektórych lokacjach :?: Wiem że mogę sprawdzić, lecz mój obecny stan internetu nie pozwala mi pobrać najnowszej wersji Dark Dawn :cry:
Hmmm... podsunąłeś mi pomysł... zrobię chyba wersję "lite" gry bez świecidełek i innych dupereli, może wtedy będzie chodziło na słabszych kompach ;)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: PInroz »

Diablo pisze:Hmmm... podsunąłeś mi pomysł... zrobię chyba wersję "lite" gry bez świecidełek i innych dupereli, może wtedy będzie chodziło na słabszych kompach ;)
Chyba raczej wersję z mniejszą ilością eventów w danych lokacjach :roll: Światełek ty lepiej nie ruszaj :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: Rykes »

Muszę koniecznie zagrać w Dark Dawn, bo jakimś cudem mnie ominął. Mam nadzieję, UDA mi się go przejść :-)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: Diablo »

O dziwo Dark Dawn wciąż żyje. Postanowiłem zrobić kolejną łatkę zwiększającą pole widzenia w ciemnościach oraz usuwającą kilka pomniejszych błędów. Możliwe, że niedługo pojawi się większy patch poprawiający niektóre aspekty mechaniczne i może optymalizacyjne. Praise the sun!

PATCH V1.2.3 - MEGA.NZ

DARK DAWN V1.2.3 - MEGA.NZ
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: Rykes »

W wolnym czasie ogram bo ostatnio jak przechodziłem Dark Dawn to nie udało mi się daleko zajść, bodajże do obozu ludzi na wyspie :)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX]Dark Dawn

Post autor: Diablo »

I kolejna wersja gry. Tym razem dość konkretne poprawki w balansie gry.

PATCH V1.3 - MEGA.NZ

DARK DAWN V1.3 - MEGA.NZ
ODPOWIEDZ