EnterVPL nagrywa gry z RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

PInroz pisze:Kiedy nowy odcinek z Kruka 2 :?:
I już jest :-)
Pobawiłem się co po nie co i postarałem się uzyskać lepszą jakość. Co do kamery to wiem, że zepsułem i co zepsułem, ale czy taki układ pasuje? W końcu widać grę i nie ma kosmosu w tle :-)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Diablo »

Solidny materiał i ciekawy pomysł na kamerkę :lol: Sam bym na to nie wpadł. Gra teraz wygląda na filmiku dużo lepiej! Kiedy kolejny odcinek? 8)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Diablo pisze:Solidny materiał i ciekawy pomysł na kamerkę :lol: Sam bym na to nie wpadł. Gra teraz wygląda na filmiku dużo lepiej! Kiedy kolejny odcinek? 8)
Dzięki :-) Chciałem wykorzystać pustą przestrzeń xD Pierwszy raz tak ustawioną kamerkę widziałem u Mandzia, więc można śmiało powiedzieć, że odgapiłem xD
Jutro kolejny odcinek :-)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

EnterVPL pisze:Jutro kolejny odcinek
Jupiiiiiiiiiiiiiii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
EnterVPL pisze:Chciałem wykorzystać pustą przestrzeń xD
Fajnie to wygląda, jak książka, a twoja buźka to margines tej lektury do oglądania :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Dragon Kamillo »

A mi się nie podoba (żadne zaskoczenie, co nie XD). Gra nadal jest rozmazana, a wielkość twojej mordki wręcz mnie przytłacza i sprawia, że czuję się niekomfortowo XD. Ale jako że twoje filmy rzadko oglądam (nie obraź się, ale taka prawda XD), czasem też wpadnę tylko na transmisję i tyle, to mnie nie słuchaj, bo i po co XD.
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Dragon Kamillo pisze:Gra nadal jest rozmazana (...)
Ale jednak porównaj to z tym jak to wygląda na streamach. Moim zdaniem jest już dużo lepiej. Też miej na uwadze jedną rzecz: nie ważne co bym zrobił i tak YT pogarsza jakość xD (choć niewiele, ale to robi).
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Ostatni odcinek z Kruka :-)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

Szkoda że to ostatni odcinek :cry:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Tak jak zapowiadałem. Na moim kanale po Kruku 2 pojawi się The Walking Dead, który z RM chyba nic nie ma wspólnego.
Czy coś się jeszcze z RM pojawi na moim kanale? TAK! :-)

Kolejną informacją jest to, że przez kilka dni na moim kanale nic się nie pojawi. Jestem podczas montażu jednego filmu i chcę go skończyć (a to takie szybkie nie będzie, to nie letsplay :-D ). Przez to też nawet zatrzymuję pracę na grą xD

Kiedy kolejny film z RM i co to będzie? Odp: Nie wiem. Z pośród tego co wyszło,z tego co już zagrałem oraz z tego co mi zaproponowano muszę coś wybrać. Z całą pewnością albo nagram jakiś gameplay albo zrobię stream. Jeśli będzie to stream to postaram się pokazać kilka różnych gier.

Kiedy będzie Vlad na żywo? (Tak PInroz, czytam ci w myślach! MUHAHAHAHAHA!). Też nie wiem.
Diablo, chcesz się umówić na stream?

Chyba to tyle. :-)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Diablo »

Serii z Kruka będzie brakować. Porządny kawał mięcha.

Co do streama... jutro? xD
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Diablo pisze: Co do streama... jutro? xD
Nie no. Nie dam rady xD. Na 100% 5 najbliższych dni będzie u mnie bez filmów i streamów...
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

EnterVPL pisze:(Tak PInroz, czytam ci w myślach! MUHAHAHAHAHA!)
Nie czytasz :| Kiedy ty to pisałeś, to ja myślałem o torcie biszkoptowym z truskawkami, bananami, jagodami i bitą śmietaną na 30 procentowej śmietance z dodatkiem cukru pudru, lodami i polewą czekoladowo-karmelową mmmmm aż mnie naszła ochota na coś słodkiego :lol: Jeżeli chodzi o stream, to proszę pod koniec miesiąca :roll: Chcę w końcu zobaczyć na żywo śpiewającego Vlada :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

PInroz pisze: Chcę w końcu zobaczyć na żywo śpiewającego Vlada :mrgreen:
Ale Vlad śpiewał na streamie. zobacz 38 minutę z archiwum.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

Enter kiedy jakiś nowy filmik, się pojawi na twoim kanale :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

PInroz pisze:Enter kiedy jakiś nowy filmik, się pojawi na twoim kanale :?:
17 marca napisałem, że ciągu pięciu najbliższych dni na 100% nie będzie filmu. Dziś jest czwarty dzień i nadal nie mam skończonego tego jednego materiału, który montuje, ale powiem, że jest bliżej ukończenia niż zwykle.
W ciągu trzech najbliższych dni coś powinno się pojawić :-)
ODPOWIEDZ