Pulpit

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Pulpit

Post autor: Ekhart »

Klonoa pisze: @Ekhart,
szczerze radzilbym wylaczyc te "akcesoria" systemowe bo zazwyczaj zjadaja wiecej pamieci jak powinny.. chyba ze masz potezny komputer. Ja bym sobie nie mogl pozwolic na takie bajery i przedewszystkim-- 74life
To nie do końca systemowe - Rainmeter, boczny program. Już Everything czy OneDrive mi w tle więcej ram używają, niż ten program. A komputer jest dość okej chyba ;)
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pulpit

Post autor: Powczan »

Klonoa pisze:@Gedharm,
OSU? I tapeta z Dark Souls3? Lubisz hardcore, co nie? Nie wiem co takiego jest w tym pomieszczeniu, ale zdecydowanie powinienes miec tylko i wylacznie screeny z Irrithyl albo Elleum Loyce z SotFS :D
Osu! nie jest aż tak hardkorowe jak się wytrenuje łapki xD I tak jak pisałem, mam ponad 40 tapet, które zmieniają się co ileśtam minut. Z Irithyllu też się znajdą ;) chociaż i tak jest też reszta tych ładniejszych lokacji z ds3

http://i.imgur.com/98Ef9Oy.jpg
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Pulpit

Post autor: Ekhart »

Też sobie teraz ustawiłem slajdy z DS3 na pulpit. Mniej, ale to moja kolekcja: http://imgur.com/a/qkdXq

Znajdą się jeszcze pewnie jakieś fajne screeny w folderze steama, ale jest ich ok. 500 już, nie chce mi się przeglądać xd
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Axer

GF 2022 - Dema (miejsce 1); GF 2020 - Dema (miejsce 1); TAPE #2 (miejsce 2); Konrad Championship II (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 08 lut 2011, 12:30

Re: Pulpit

Post autor: Axer »

Dawno tu nie postowałem, więc pora by wrzucić aktualny skrin pulpitu :>

http://imgur.com/6B6FPD5
Usunięty

Re: Pulpit

Post autor: Usunięty »

Świąteczne porządki :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Pulpit

Post autor: Klonoa »

@Axer,
jak mam byc naprawde szczery to podziwiam cie za to, ze jestes w stanie cokolwiek dojrzec dokladnie na tej tapecie bo dla mnie jest to diabelnie trudne.

@EnterVPL,
Fajny kosmos, me likey. Moge spytac co to za pdf'y od TOR'a ?

tak jak pewnie kazdy robi sobie wiosenne porzadki na pulpicie tak na moim zawital wiosenny nieporzadek zwiazany ze znalezieniem stosu przykladow do wielu wielu moich zlecen jakie mam xD
Spoiler:
Less Less Arte
Obrazek
Usunięty

Re: Pulpit

Post autor: Usunięty »

Klonoa pisze:@EnterVPL,
Fajny kosmos, me likey. Moge spytac co to za pdf'y od TOR'a ?
Dziękuję. Mam pokaz slajdów jako tapetę. Kochany kosmos <3.
Co do PDF'ów to czytam Star Warsy:
- The Old Republic - Revan - Karpyshyn Drew -> teraz czytam sobie na dobranoc ^^
- The Old Republic - Zagłada - Drew Karpyshyn -> to będę czytał po tym wyżej. :-D
ODPOWIEDZ