W poszukiwaniu zaginionych gier

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: Dragon Kamillo, GameBoy

Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo)

Re: W poszukiwaniu zaginionych gier

Postautor: GameBoy » 05 lis 2015, 20:00

Wersja ostateczna = ostatnia wersja demo.
http://www.rmxp.vot.pl -> kopia RMXP

To Twój projekt, więc, do jasnej cholery, weź wreszcie za niego choć odrobinę odpowiedzialności. - Kleo =)
Ponoć w jaskiniach koło rysunków ściennych przedstawiających mamuty można było zobaczyć "scena umiera". - Noruj =)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Rave » 31 paź 2017, 19:51

Szukam Szajb X-Techa. Wszystkie linki są martwe, ale może ktoś ma na dysku i może upnąć gdzieś?
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 31 paź 2017, 20:10

Mam na dysku z 5 wersji tej gry, każdej brakuje coś. Miałem zamiar nad tym przysiąść połączyć je do kupy i wrzucić z recką na twierdza, ale jakoś mi się odechciało. Teraz ci tego nie podeśle, ale jutro-po jutrze powinienem dać radę.
Awatar użytkownika
Rave

Postautor: Rave » 01 lis 2017, 18:41

To podeślij. Zresztą, ile to czasu zzipować i wrzucić np. na MediaFire? Bonus: Ktoś inny połączy za ciebie, ty tylko będziesz musiał napisać reckę. Wiem że były 3 Szajby. Fajnie by było mieć wszystkie.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 01 lis 2017, 23:00

Ale to jest kilka wersji szajby 1. O szajbie 2 nigdy nie słyszałem, a szajbę 3 kiedyś X wrzucał tu na forum (jakiś tam skrawek) - niestety tego nie mam, jakbym to zdobył to dorzuciłbym jako bonus do szajby 1 (coś jak zrobiliśmy z Prototopem Dantego, dorzucając jedyny opublikowany poziom z części 3, który wygrzebałem na RMXP.pl).

Mogę ci podrzucić te wszystkie wersje szajby 1, wiem że jedna nie ma zakończenia, druga ma zakończenie ale ma jakieś tam błędy w samej grze (chyba HP = 1, więc walki to był los gameover albo grasz dalej), a 3 jest przeróbką prekiego z dodanym facesetem głównego bohatera i ułatwionymi platformówkami (i tu mam zgrzyt, wiem platformówki to najgorsza rzecz w szajbie, ale jak ogarnąłem trudniejszy wariant, to łatwiejszy dla mnie pozbawiony był sensu).
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Preki » 02 lis 2017, 14:04

Pierwotną wersję Szajby zdaje się mam ja, bez cenzury i przeróbek.

Zgadza się Dragon, po tym jak X-Tech pracował nad Szajbą 3 (to miało potencjał, szkoda że rzucił) i zrobił faceset Bogdana od zera, to postanowiłem go przekolorować i dodać do pierwszej Szajby, ale nie dokończyłem tego.
Obrazek
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Rave

Postautor: Rave » 07 lis 2017, 22:21

To podeślij, Preki.

Wróć do „Scena”